2M nogometni kampovi j.d.o.o., Zagreb
sportska rekreacija i usluge
2M nogometni kampovi j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Horvaćanska cesta 22, Zagreb osnovana 13.05.2019. godine. Glavna djelatnost tvrtke je obrazovanje i poučavanje u području sporta i rekreacije.
U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 5.533 EUR, što je 7,4 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 2.376 EUR, nakon gubitka u 2024. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 20.618 EUR.
Registarski podaci
| Pravni oblik | Jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) |
| Datum osnivanja | 13.05.2019 |
| EUID | HRSR.081242094 |
| Adresa sjedišta | Horvaćanska cesta 22 |
| Poštanski broj i mjesto | 10000 Zagreb |
| Županija | Grad Zagreb |
| Status u registru | Redovan |
| Nadležni sud | Trgovački sud u Zagrebu |
| Zadnja promjena u registru | 01.08.2024 |
| Podaci ažurirani | 13.09.2026 |
| Službeni izvor | Provjeri u Sudskom registru |
Djelatnosti (43)
NACE klasifikacija:
Područje P: OBRAZOVANJE
Odjeljak 85: Obrazovanje
Razred 85.51: Obrazovanje i poučavanje u području sporta i rekreacije
- • sportska priprema
- • sportska rekreacija
- • sportska poduka
- • organiziranje sportskog natjecanja
- • vođenje sportskih natjecanja
- • upravljanje i održavanje sportskom građevinom
- • promidžba (reklama i propaganda)
- • savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
Financije — zadnja godina 2025
Ukupni prihodi
do 10 tis. EUR
Ukupna aktiva
10-50 tis. EUR
Rezultat poslovanja
Dobit
Račun dobiti i gubitka po godinama
| Godina | Ukupni prihodi | YoY | Ukupni rashodi | Dobit/gub. prije por. | Porez | Dobit/gub. razdoblja |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 5.533,25 EUR | +637.8% | 2.815,19 EUR | 2.718,06 EUR | 341,81 EUR | 2.376,25 EUR |
| 2024 FINA | 750,00 EUR | — | 13.144,19 EUR | -12.394,19 EUR | — | -12.394,19 EUR |
| 2023 FINA | — | — | 403,00 EUR | -403,00 EUR | — | -403,00 EUR |
| 2022 FINA | 1,00 HRK | — | — | 1,00 HRK | — | 1,00 HRK |
| 2021 FINA | — | — | 1,00 HRK | -1,00 HRK | — | -1,00 HRK |
| 2020 FINA | — | — | — | — | — | — |
Bilanca po godinama
| Godina | Ukupna aktiva | Dugotrajna imovina | Kratkotrajna imovina | Kapital i rezerve | Dug. obveze | Kratk. obveze |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 20.617,64 EUR | 12.948,50 EUR | 7.419,14 EUR | -12.079,18 EUR | 29.351,88 EUR | 3.344,94 EUR |
| 2024 FINA | 16.757,32 EUR | 12.948,50 EUR | 3.558,82 EUR | -14.455,43 EUR | — | 31.212,75 EUR |
| 2023 FINA | 28.998,33 EUR | 25.897,00 EUR | 2.851,33 EUR | -2.061,24 EUR | — | 31.059,57 EUR |
| 2022 FINA | 14.179,00 HRK | — | 14.179,00 HRK | -12.503,00 HRK | — | 26.682,00 HRK |
| 2021 FINA | 14.178,00 HRK | — | 14.178,00 HRK | -12.504,00 HRK | — | 26.682,00 HRK |
| 2020 FINA | 14.178,00 HRK | — | 14.178,00 HRK | -12.504,00 HRK | -12.514,00 HRK | — |
Pokazatelji (2025)
Neto marža
+42.9%
Neto P/L / Ukupni prihodi
Tekuća likvidnost
2.22
Kratk. imovina / Kratk. obveze
Zaduženost
158.6%
Ukupne obveze / Aktiva
Rast prihoda YoY
+637.8%
Promjena u odnosu na prethodnu godinu
Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).
Pristupite detaljnim podacima
Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.
Osobe i vlasništvo
Osnivači (1)
- ALEN MUSA Ostalo 100%
Osobe ovlaštene za zastupanje (1)
- ALEN MUSA Direktor 100%
Stvarni vlasnici (1)
- ALEN MUSA 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).
Bonitetna ocjena
Razina rizika
Nizak
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Detaljnost profila
ⓘProfil sadrži većinu očekivanih podataka.
Bonitet
Bonitetna ocjena
Ažurirano: 14.10.2026.
Indeks plaćanja
Brzina plaćanja obveza
Financijska stabilnost
Pokazatelj stabilnosti
Omjer zaduženosti
Udio duga u kapitalu
Usporedba s industrijom
Preporuke i analiza
Visoka zaduženost
Omjer zaduženosti iznosi 158.6%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.
Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.
Kritično nizak kapital
Udio vlastitog kapitala iznosi samo -58.6%. Tvrtka je pretežno financirana dugom.
Hitno ojačajte kapitalnu bazu dokapitalizacijom ili zadržavanjem dobiti.
Niska gotovinska pozicija
Udio gotovine u aktivi iznosi 0.0% (1 € od 20618 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.
Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.
Redovito financijsko izvještavanje
Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (6 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.
Izvrsna likvidnost
Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 2.22. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.
Dobra profitabilnost
Neto profitna marža iznosi 42.9%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Slične tvrtke — Obrazovanje i poučavanje u području sporta i rekreacije
Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka 2M nogometni kampovi j.d.o.o. pripada djelatnosti Obrazovanje i poučavanje u području sporta i rekreacije (NACE 85.51). To je pretežita djelatnost za 157 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.
- • FITNESS PRO d.o.o. Zagreb
- • Cinthera j.d.o.o. Zagreb
- • SPORT INTEGRITAS d.o.o. Zagreb
- • SPORTS CLUB STEFANY HOHNJEC j.d.o.o. Zagreb
- • DITO GYM j.d.o.o. Zagreb
- • MAVROVIĆ BOXING j.d.o.o. Zagreb
- • VALMART SPORT d.o.o. Zagreb
- • HIDRO CORP d.o.o. Zagreb