4 D - monitoring d. o. o., Malinska

4 D - monitoring društvo s ograničenom odgovornošću za inženjerstvo i tehničko savjetovanje

Milčetići 21, Malinska

4 D - monitoring d. o. o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Milčetići 21, Malinska osnovana 09.10.2012. godine. Glavna djelatnost tvrtke je inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 269.111 EUR, što je 14,1 % više nego u 2024. Prihodi rastu treću godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 52.788 EUR (neto marža 19,6 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 282.059 EUR.

OIB: 56479056799
MBS: 040289815
Kapital: 2.650,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 09.10.2012
EUID HRSR.040289815
Adresa sjedišta Milčetići 21
Poštanski broj i mjesto 51511 Malinska
Općina / grad Malinska-Dubašnica
Županija Primorsko-goranska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 18.04.2024
Podaci ažurirani 03.10.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (44)

Glavna: inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje (NKD 71.12)

NACE klasifikacija:

Područje M: STRUČNE, ZNANSTVENE I TEHNIČKE DJELATNOSTI

Odjeljak 71: Arhitektonske djelatnosti i inženjerstvo; tehničko ispitivanje i analiza

Razred 71.12: Inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje

  • • inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje
  • • tehničko ispitivanje i analiza
  • • računalno programiranje, savjetovanje i djelatnosti povezane s njima
  • • obrada podataka, usluge poslužitelja i djelatnosti povezane s njima
  • • internetski portali
  • • izrada web stranica
  • • izdavanje ostalog softvera
  • • fotografske djelatnosti

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 269.110,99 EUR +14.1% 208.818,52 EUR 60.292,47 EUR 7.504,66 EUR 52.787,81 EUR
2024 FINA 235.919,57 EUR +6.9% 197.184,93 EUR 38.734,64 EUR 5.393,46 EUR 33.341,18 EUR
2023 FINA 220.599,99 EUR +25.1% 205.743,35 EUR 14.856,64 EUR 2.754,25 EUR 12.102,39 EUR
2022 FINA 1.328.328,00 HRK -9.6% 1.253.698,00 HRK 74.630,00 HRK 15.917,00 HRK 58.713,00 HRK
2021 FINA 1.469.433,00 HRK +22.5% 1.190.272,00 HRK 279.161,00 HRK 6.905,00 HRK 272.256,00 HRK
2020 FINA 1.199.996,00 HRK -15.5% 1.186.877,00 HRK 13.119,00 HRK — 13.119,00 HRK
2019 FINA 1.420.557,00 HRK +32.5% 1.341.403,00 HRK 79.154,00 HRK 14.376,00 HRK 64.778,00 HRK
2018 FINA 1.071.959,00 HRK +96.6% 1.066.374,00 HRK 5.585,00 HRK 5.226,00 HRK 359,00 HRK
2017 FINA 545.124,00 HRK +24.5% 524.784,00 HRK 20.340,00 HRK 3.546,00 HRK 16.794,00 HRK
2016 FINA 437.861,00 HRK +3.7% 430.192,00 HRK 7.669,00 HRK 4.245,00 HRK 3.424,00 HRK
2015 FINA 422.249,00 HRK +18.3% 418.889,00 HRK 3.360,00 HRK 3.174,00 HRK 186,00 HRK
2014 FINA 356.967,00 HRK +55.1% 323.295,00 HRK 33.672,00 HRK 8.732,00 HRK 24.940,00 HRK
2013 FINA 230.139,00 HRK +120.4% 223.787,00 HRK 6.352,00 HRK 91,00 HRK 6.261,00 HRK
2012 FINA 104.415,00 HRK — 25.711,00 HRK 78.704,00 HRK 15.741,00 HRK 62.963,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 282.058,87 EUR 228.088,92 EUR 45.090,00 EUR 100.885,84 EUR 154.820,07 EUR 26.352,96 EUR
2024 FINA 272.272,95 EUR 209.522,84 EUR 59.750,44 EUR 71.222,53 EUR 173.220,71 EUR 27.829,71 EUR
2023 FINA 312.070,99 EUR 176.523,14 EUR 132.909,74 EUR 37.881,35 EUR 202.644,10 EUR 71.502,04 EUR
2022 FINA 1.786.226,00 HRK 1.050.879,00 HRK 724.681,00 HRK 300.970,00 HRK 1.099.239,00 HRK 372.517,00 HRK
2021 FINA 717.362,00 HRK 329.027,00 HRK 376.794,00 HRK 340.514,00 HRK 162.464,00 HRK 214.384,00 HRK
2020 FINA 709.041,00 HRK 380.219,00 HRK 316.046,00 HRK 68.257,00 HRK 35.138,00 HRK —
2019 FINA 650.344,00 HRK 420.889,00 HRK 220.031,00 HRK 85.137,00 HRK 359,00 HRK —
2018 FINA 562.274,00 HRK 381.189,00 HRK 176.387,00 HRK 20.359,00 HRK — —
2017 FINA 349.176,00 HRK 169.545,00 HRK 177.154,00 HRK 36.794,00 HRK — —
2016 FINA 299.767,00 HRK 176.089,00 HRK 119.600,00 HRK 23.610,00 HRK 186,00 HRK —
2015 FINA 224.656,00 HRK 145.379,00 HRK — 20.186,00 HRK — —
2014 FINA 152.854,00 HRK 59.013,00 HRK — 44.940,00 HRK — —
2013 FINA 102.757,00 HRK 42.426,00 HRK — 43.770,00 HRK — —
2012 FINA 134.958,00 HRK — — 82.963,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+19.6%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

1.71

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

64.2%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+14.1%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • KRISTIJAN LJUTIĆ Ostalo 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • KRISTIJAN LJUTIĆ Direktor 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • KRISTIJAN LJUTIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 90 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

88.5
AA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

75 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

89 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

64.2%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
31. percentil
Bolje od 31% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
89.6
1.1 bodova ispod prosjeka

Preporuke i analiza

Povišena zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi 64.2%. Razmotrite smanjenje duga za poboljšanje financijske stabilnosti.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (14 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 19.6%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Izvrsna operativna efikasnost

Operativna marža iznosi 26.2%. Tvrtka ima izuzetno učinkovitu osnovnu djelatnost.

Uravnotežena struktura duga

Samo 14.5% duga je kratkoročno. Dugoročno financiranje pruža stabilnost i predvidivost.

Slične tvrtke — Inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka 4 D - monitoring d. o. o. pripada djelatnosti Inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje (NACE 71.12). To je pretežita djelatnost za 2.086 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje

Česta pitanja o tvrtki 4 D - monitoring d. o. o.

Što je 4 D - monitoring d. o. o.?
4 D - monitoring d. o. o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Milčetići 21, Malinska. OIB tvrtke je 56479056799. Osnovana je 09.10.2012. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje . Ukupno ima 44 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi 4 D - monitoring d. o. o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Milčetići 21, 51511 Malinska. Adresa pripada općini/gradu Malinska-Dubašnica. Tvrtka posluje u Primorsko-goranska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 ostali. Direktor tvrtke je KRISTIJAN LJUTIĆ. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 14 godina, od 09.10.2012. godine. Temeljni kapital iznosi 2.650,00 EUR. Dostupno je 14 godišnjih financijskih izvještaja (2012–2025) za detaljnu analizu poslovanja.