4 IN 1 d.o.o., Zagreb

4 IN 1 društvo s ograničenom odgovornošću za usluge

Pavlenski put 5/O, Zagreb

4 IN 1 d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Pavlenski put 5/O, Zagreb osnovana 15.11.2024. godine.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 683.470 EUR, što je 8,5 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 175.575 EUR (neto marža 25,7 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 375.381 EUR.

OIB: 33482895153
MBS: 081617680
Kapital: 2.500,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 15.11.2024
EUID HRSR.081617680
Adresa sjedišta Pavlenski put 5/O
Poštanski broj i mjesto 10000 Zagreb
Županija Grad Zagreb
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Zagrebu
Zadnja promjena u registru 29.11.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (24)

  • • pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
  • • pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i sl.) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
  • • kupnja i prodaja robe
  • • pružanje usluga u trgovini
  • • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • • zastupanje inozemnih tvrtki
  • • usluge informacijskog društva
  • • poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

500 tis. - 1 mil. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 683.470,34 EUR +749.3% 486.562,61 EUR 196.907,73 EUR 21.332,80 EUR 175.574,93 EUR
2024 FINA 80.476,14 EUR — 20.793,49 EUR 59.682,65 EUR 5.968,27 EUR 53.714,38 EUR

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 375.381,21 EUR 13.788,07 EUR 361.593,14 EUR 231.789,31 EUR — 143.591,90 EUR
2024 FINA 93.457,13 EUR 14.083,60 EUR 79.373,53 EUR 56.214,38 EUR — 37.242,75 EUR

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+25.7%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

2.52

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

38.3%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+749.3%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (2)

  • Petra Voćadlo Ostalo
  • Nora Trišler Jedini član

Osobe ovlaštene za zastupanje (2)

  • Nora Trišler Direktor
  • PETRA VOĆADLO Direktor

Bonitetna ocjena

AA+

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Nova tvrtka

Tvrtka je osnovana nedavno — prvi godišnji izvještaji tek se očekuju. Prvi godišnji izvještaj očekujemo za 2025.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

91.8
AA+
Nizak rizik

Indeks plaćanja

100 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

90 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

38.3%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
62. percentil
Bolje od 62% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
78
13.8 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Visoka ovisnost o kratkoročnom dugu

100.0% ukupnog duga je kratkoročno (143592 € od 143592 €). Ovo povećava refinancijski rizik.

Razmotrite pretvaranje dijela kratkoročnog duga u dugoročne kredite za veću stabilnost.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 2.52. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 40.2%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 25.7%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 61.7%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Izvrsna operativna efikasnost

Operativna marža iznosi 28.9%. Tvrtka ima izuzetno učinkovitu osnovnu djelatnost.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Povezane preko osoba (2)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Tvrtke na istoj adresi (84)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Pavlenski put 5, Zagreb.

Prikazano 8 od 84.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka 4 IN 1 d.o.o. pripada djelatnosti Uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama (NACE 68.31). To je pretežita djelatnost za 9.034 tvrtke u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama

Česta pitanja o tvrtki 4 IN 1 d.o.o.

Što je 4 IN 1 d.o.o.?
4 IN 1 d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Pavlenski put 5/O, Zagreb. OIB tvrtke je 33482895153. Osnovana je 15.11.2024. godine.
Gdje se nalazi 4 IN 1 d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Pavlenski put 5/O, 10000 Zagreb. Tvrtka posluje u Grad Zagreb.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 500 tis. - 1 mil. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 2 direktora, 1 jedini član, 1 ostali. Direktor tvrtke je Nora Trišler. Direktor tvrtke je PETRA VOĆADLO. Jedini član tvrtke je Nora Trišler. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 1 godinu, od 15.11.2024. godine. Temeljni kapital iznosi 2.500,00 EUR. Dostupno je 2 godišnjih financijskih izvještaja (2024–2025) za detaljnu analizu poslovanja.