4U2 Consulting d.o.o., Zagreb

za usluge

Zelinska ulica 7, Zagreb

4U2 Consulting d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Zelinska ulica 7, Zagreb osnovana 27.09.2024. godine. Glavna djelatnost tvrtke je radovi na krovištu.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 271.080 EUR, što je 18,1 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 35.403 EUR (neto marža 13,1 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 143.391 EUR.

OIB: 63306855057
MBS: 081607143
Kapital: 2.500,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 27.09.2024
EUID HRSR.081607143
Adresa sjedišta Zelinska ulica 7
Poštanski broj i mjesto 10000 Zagreb
Županija Grad Zagreb
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Zagrebu
Zadnja promjena u registru 27.09.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (72)

Glavna: radovi na krovištu (NKD 43.41)

NACE klasifikacija:

Područje F: GRAĐEVINARSTVO

Odjeljak 43: Specijalizirane građevinske djelatnosti

Razred 43.41: Radovi na krovištu

  • • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  • • energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
  • • stručni poslovi prostornog uređenja
  • • djelatnost upravljanja projektom gradnje
  • • djelatnost tehničkog ispitivanja i analize
  • • geodetska djelatnost
  • • posredovanje u prometu nekretnina
  • • poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 271.079,77 EUR +1707.2% 228.553,12 EUR 42.526,65 EUR 7.123,25 EUR 35.403,40 EUR
2024 FINA 15.000,03 EUR — 8.877,37 EUR 6.122,66 EUR 614,00 EUR 5.508,66 EUR

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 143.390,71 EUR 60.922,02 EUR 82.468,69 EUR 37.903,40 EUR — 105.487,31 EUR
2024 FINA 52.577,00 EUR — 52.577,00 EUR 8.008,66 EUR — 44.568,34 EUR

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+13.1%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

0.78

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

73.6%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+1707.2%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • Ines Ušić Naranđa Ostalo

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • Jurica Naranđa Direktor

Bonitetna ocjena

BBB

Razina rizika

Umjeren

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 80 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

60.3
BBB
Umjeren rizik

Indeks plaćanja

40 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

80 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

73.6%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
14. percentil
Bolje od 14% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
74.1
13.8 bodova ispod prosjeka

Preporuke i analiza

Kritična likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.78. Kratkotrajna imovina (82469 €) ne pokriva kratkoročne obveze (105487 €).

Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.

Povišena zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi 73.6%. Razmotrite smanjenje duga za poboljšanje financijske stabilnosti.

Visoka ovisnost o kratkoročnom dugu

100.0% ukupnog duga je kratkoročno (105487 € od 105487 €). Ovo povećava refinancijski rizik.

Razmotrite pretvaranje dijela kratkoročnog duga u dugoročne kredite za veću stabilnost.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 54.9%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 13.1%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Povezane preko osoba (1)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Tvrtke na istoj adresi (53)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Zelinska ulica 7, Zagreb.

Prikazano 8 od 53.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Radovi na krovištu

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka 4U2 Consulting d.o.o. pripada djelatnosti Radovi na krovištu (NACE 43.41). To je pretežita djelatnost za 422 tvrtke u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Radovi na krovištu

Česta pitanja o tvrtki 4U2 Consulting d.o.o.

Što je 4U2 Consulting d.o.o.?
4U2 Consulting d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Zelinska ulica 7, Zagreb. OIB tvrtke je 63306855057. Osnovana je 27.09.2024. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je radovi na krovištu . Ukupno ima 72 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi 4U2 Consulting d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Zelinska ulica 7, 10000 Zagreb. Tvrtka posluje u Grad Zagreb.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 ostali. Direktor tvrtke je Jurica Naranđa. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 2 godine, od 27.09.2024. godine. Temeljni kapital iznosi 2.500,00 EUR. Dostupno je 2 godišnjih financijskih izvještaja (2024–2025) za detaljnu analizu poslovanja.