Ante & Toni graditeljstvo d.o.o., Kaštel Stari

za usluge

Cesta pape Ivana Pavla II. 277, Kaštel Stari

Ante & Toni graditeljstvo d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Cesta pape Ivana Pavla II. 277, Kaštel Stari osnovana 12.09.2023. godine. Glavna djelatnost tvrtke je odmarališta i slični objekti za kraći odmor.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 110.775 EUR, što je 2,8 puta više nego u 2024. Prihodi rastu drugu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 20.268 EUR (neto marža 18,3 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 60.056 EUR.

OIB: 28453127765
MBS: 060468967
Kapital: 2.500,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 12.09.2023
EUID HRSR.060468967
Adresa sjedišta Cesta pape Ivana Pavla II. 277
Poštanski broj i mjesto 21216 Kaštel Stari
Općina / grad Kaštela
Županija Splitsko-dalmatinska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 03.02.2025
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (47)

Glavna: odmarališta i slični objekti za kraći odmor (NKD 55.20)

NACE klasifikacija:

Područje I: SMJEŠTAJ TE PRIPREMA I USLUŽIVANJE HRANE

Odjeljak 55: Smještaj

Razred 55.20: Odmarališta i slični objekti za kraći odmor

  • • djelatnost projektiranja
  • • djelatnost stručnog nadzora građenja
  • • djelatnost građenja (pripremni, zemljani, konstrukterski, instalaterski, završni te ugradnja građevnih proizvoda, postrojenja ili opreme) kojima se gradi nova građevina, rekonstruira, uklanja i održava postojeća građevina)
  • • djelatnosti upravljanja projektom gradnje
  • • djelatnosti ispitivanja
  • • djelatnosti prethodnih istraživanja
  • • uporaba i uklanjanje građevina
  • • gradnja vodova za električnu struju i telekomunikacije

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

50-100 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 110.774,74 EUR +175.8% 88.215,68 EUR 22.559,06 EUR 2.290,73 EUR 20.268,33 EUR
2024 FINA 40.161,00 EUR +1154.6% 36.311,71 EUR 3.849,29 EUR 235,22 EUR 3.614,07 EUR
2023 FINA 3.201,00 EUR — 4.698,00 EUR -1.497,00 EUR — -1.497,00 EUR

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 60.055,70 EUR — 60.055,70 EUR 24.885,50 EUR — 35.170,20 EUR
2024 FINA 15.383,09 EUR — 15.383,09 EUR 4.617,07 EUR — 10.766,02 EUR
2023 FINA 2.192,00 EUR — 2.192,00 EUR 1.003,00 EUR — 1.189,00 EUR

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+18.3%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

1.71

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

58.6%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+175.8%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • ANTE GRGIĆ Jedini član 50%

Uprava (1)

  • Ante Grgić Član uprave 50%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • Ante Grgić Član uprave 50%

Stvarni vlasnici (2)

  • ANTE GRGIĆ 50% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
  • ANTE CERTA 50% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AA--

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 93 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

79.5
AA--
Nizak rizik

Indeks plaćanja

75 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

88 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

58.6%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
86. percentil
Bolje od 86% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
62.5
17 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima dobru povijest financijskog izvještavanja (3 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 18.3%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Slične tvrtke — Odmarališta i slični objekti za kraći odmor

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka Ante & Toni graditeljstvo d.o.o. pripada djelatnosti Odmarališta i slični objekti za kraći odmor (NACE 55.20). To je pretežita djelatnost za 4.711 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Odmarališta i slični objekti za kraći odmor

Česta pitanja o tvrtki Ante & Toni graditeljstvo d.o.o.

Što je Ante & Toni graditeljstvo d.o.o.?
Ante & Toni graditeljstvo d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Cesta pape Ivana Pavla II. 277, Kaštel Stari. OIB tvrtke je 28453127765. Osnovana je 12.09.2023. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je odmarališta i slični objekti za kraći odmor . Ukupno ima 47 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi Ante & Toni graditeljstvo d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Cesta pape Ivana Pavla II. 277, 21216 Kaštel Stari. Adresa pripada općini/gradu Kaštela. Tvrtka posluje u Splitsko-dalmatinska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član uprave, 1 jedini član. Član uprave tvrtke je Ante Grgić. Jedini član tvrtke je ANTE GRGIĆ. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 3 godine, od 12.09.2023. godine. Temeljni kapital iznosi 2.500,00 EUR. Dostupno je 3 godišnjih financijskih izvještaja (2023–2025) za detaljnu analizu poslovanja.