ANTLER d.o.o., Split

za trgovinu i usluge

Istarska 3, Split

ANTLER d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Istarska 3, Split osnovana 07.07.2017. godine. Glavna djelatnost tvrtke je nespecijalizirana trgovina na malo pretežno hranom, pićima i duhanskim proizvodima.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 335.700 EUR, što je 31,1 % više nego u 2024. Prihodi rastu drugu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 106.344 EUR (neto marža 31,7 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 922.115 EUR.

OIB: 13329421135
MBS: 060368000
Kapital: 2.640,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 07.07.2017
EUID HRSR.060368000
Adresa sjedišta Istarska 3
Poštanski broj i mjesto 21000 Split
Županija Splitsko-dalmatinska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 30.10.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (103)

Glavna: nespecijalizirana trgovina na malo pretežno hranom, pićima i duhanskim proizvodima (NKD 47.11)

NACE klasifikacija:

Područje G: TRGOVINA NA VELIKO I NA MALO

Odjeljak 47: Trgovina na malo

Razred 47.11: Nespecijalizirana trgovina na malo pretežno hranom, pićima i duhanskim proizvodima

  • • kupnja i prodaja robe
  • • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • • pružanje usluga u trgovini
  • • zastupanje inozemnih tvrtki
  • • pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
  • • pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
  • • proizvodnja prehrambenih proizvoda
  • • proizvodnja pića

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

500 tis. - 1 mil. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 335.700,39 EUR +31.1% 217.540,49 EUR 118.159,90 EUR 11.815,99 EUR 106.343,91 EUR
2024 FINA 256.139,62 EUR +1346.4% 244.606,94 EUR 11.532,68 EUR 1.153,27 EUR 10.379,41 EUR
2023 FINA 17.708,90 EUR — 12.941,07 EUR 4.767,83 EUR 9,47 EUR 4.758,36 EUR
2022 FINA — — 2.009,00 HRK -2.009,00 HRK — -2.009,00 HRK
2021 FINA — — 2.675,00 HRK -2.675,00 HRK — -2.675,00 HRK
2020 FINA 13.624,00 HRK -94.8% 44.151,00 HRK -30.527,00 HRK — -30.527,00 HRK
2019 FINA 262.222,00 HRK +16.3% 224.297,00 HRK 37.925,00 HRK 4.551,00 HRK 33.374,00 HRK
2018 FINA 225.397,00 HRK +315.2% 215.631,00 HRK 9.766,00 HRK 376,00 HRK 9.390,00 HRK
2017 FINA 54.282,00 HRK — 60.914,00 HRK -6.632,00 HRK — -6.632,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 922.115,01 EUR 846.553,12 EUR 75.561,89 EUR 123.892,46 EUR — 798.222,55 EUR
2024 FINA 872.823,16 EUR 813.178,83 EUR 59.644,33 EUR 17.548,55 EUR — 855.274,61 EUR
2023 FINA 825.031,42 EUR 809.327,14 EUR 15.704,28 EUR 7.169,14 EUR — 817.862,28 EUR
2022 FINA 19.121,00 HRK 18.250,00 HRK 871,00 HRK 18.164,00 HRK — 957,00 HRK
2021 FINA 21.130,00 HRK 18.700,00 HRK 2.430,00 HRK 20.173,00 HRK — 957,00 HRK
2020 FINA 23.798,00 HRK 19.150,00 HRK 4.648,00 HRK 22.847,00 HRK 33.374,00 HRK —
2019 FINA 63.212,00 HRK 14.800,00 HRK 48.412,00 HRK 53.374,00 HRK — —
2018 FINA 92.832,00 HRK 14.800,00 HRK 78.032,00 HRK 22.758,00 HRK -6.632,00 HRK —
2017 FINA 83.662,00 HRK 14.800,00 HRK 68.862,00 HRK 13.368,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+31.7%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

0.09

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

86.6%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+31.1%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • ŽELJKO ALBINI Član društva 100%

Uprava (1)

  • Šime Plazibat Član uprave

Osobe ovlaštene za zastupanje (2)

  • Šime Plazibat Član uprave
  • Tomislav Albini Prokurist

Stvarni vlasnici (1)

  • ŽELJKO ALBINI 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

BBB+

Razina rizika

Umjeren

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 93 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

65
BBB+
Umjeren rizik

Indeks plaćanja

20 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

78 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

86.6%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
56. percentil
Bolje od 56% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
73.7
8.7 bodova ispod prosjeka

Preporuke i analiza

Kritična likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.09. Kratkotrajna imovina (75562 €) ne pokriva kratkoročne obveze (798223 €).

Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.

Visoka zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi 86.6%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.

Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.

Nizak udio kapitala

Udio vlastitog kapitala iznosi 13.4% (preporučeno: >30%). Razmotrite jačanje kapitalne strukture.

Visoka ovisnost o kratkoročnom dugu

100.0% ukupnog duga je kratkoročno (798223 € od 798223 €). Ovo povećava refinancijski rizik.

Razmotrite pretvaranje dijela kratkoročnog duga u dugoročne kredite za veću stabilnost.

Niska gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 4.8% (43982 € od 922115 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.

Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (9 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Povezane preko osoba (10)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Prikazano 8 od 10.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Nespecijalizirana trgovina na malo pretežno hranom, pićima i duhanskim proizvodima

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka ANTLER d.o.o. pripada djelatnosti Nespecijalizirana trgovina na malo pretežno hranom, pićima i duhanskim proizvodima (NACE 47.11). To je pretežita djelatnost za 325 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Nespecijalizirana trgovina na malo pretežno hranom, pićima i duhanskim proizvodima

Česta pitanja o tvrtki ANTLER d.o.o.

Što je ANTLER d.o.o.?
ANTLER d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Istarska 3, Split. OIB tvrtke je 13329421135. Osnovana je 07.07.2017. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je nespecijalizirana trgovina na malo pretežno hranom, pićima i duhanskim proizvodima . Ukupno ima 103 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi ANTLER d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Istarska 3, 21000 Split. Tvrtka posluje u Splitsko-dalmatinska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član društva, 1 član uprave, 1 prokurist. Član uprave tvrtke je Šime Plazibat. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 9 godina, od 07.07.2017. godine. Temeljni kapital iznosi 2.640,00 EUR. Dostupno je 9 godišnjih financijskih izvještaja (2017–2025) za detaljnu analizu poslovanja.