ARCIERI DEL FUOCO d.o.o, Buje - Buie

. za proizvodnju, građenje, trgovinu i usluge

Istarska ulica - Via dell'Istria 4, Buje - Buie

ARCIERI DEL FUOCO d.o.o je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Istarska ulica - Via dell'Istria 4, Buje - Buie osnovana 12.08.2015. godine. Glavna djelatnost tvrtke je posredovanje u nespecijaliziranoj trgovini na veliko.

U 2024. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 4.400 EUR, što je 74,4 % manje nego u 2023. Prihodi padaju drugu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s gubitkom od 6.247 EUR. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 11.542 EUR.

OIB: 60834193516
MBS: 130049425
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 12.08.2015
EUID HRSR.130049425
Adresa sjedišta Istarska ulica - Via dell'Istria 4
Poštanski broj i mjesto 52460 Buje - Buie
Županija Istarska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 03.05.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (61)

Glavna: posredovanje u nespecijaliziranoj trgovini na veliko (NKD 46.19)

NACE klasifikacija:

Područje G: TRGOVINA NA VELIKO I NA MALO

Odjeljak 46: Trgovina na veliko

Razred 46.19: Posredovanje u nespecijaliziranoj trgovini na veliko

  • • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  • • djelatnost popravka i ugradnje stolarije u građevinarstvu
  • • proizvodnja i montaža građevne stolarije i elemenata
  • • proizvodnja proizvoda od drva, pluta, slame i pletarskih materijala
  • • proizvodnja proizvoda od papira i kartona
  • • djelatnost postavljanja podnih i zidnih obloga
  • • djelatnost proizvodnje, montaže i održavanje metalnih konstrukcija
  • • djelatnost proizvodnje proizvoda od željeza

Financije — zadnja godina 2024

Ukupni prihodi

do 10 tis. EUR

Ukupna aktiva

10-50 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Gubitak

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2024 FINA 4.400,00 EUR -74.4% 10.647,48 EUR -6.247,48 EUR — -6.247,48 EUR
2023 FINA 17.175,03 EUR -91.2% 43.653,01 EUR -26.477,98 EUR — -26.477,98 EUR
2022 FINA 1.466.346,00 HRK +398.8% 1.269.879,00 HRK 196.467,00 HRK 19.647,00 HRK 176.820,00 HRK
2021 FINA 293.956,00 HRK — 92.342,00 HRK 201.614,00 HRK 15.657,00 HRK 185.957,00 HRK
2020 FINA — — 10.522,00 HRK -10.522,00 HRK — -10.522,00 HRK
2019 FINA — — 8.980,00 HRK -8.980,00 HRK — -8.980,00 HRK
2018 FINA — — 8.236,00 HRK -8.236,00 HRK — -8.236,00 HRK
2017 FINA — — 9.326,00 HRK -9.326,00 HRK — -9.326,00 HRK
2016 FINA 6,00 HRK — 7.987,00 HRK -7.981,00 HRK — -7.981,00 HRK
2015 FINA — — 7.477,00 HRK -7.477,00 HRK — -7.477,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2024 FINA 11.541,96 EUR 1.617,22 EUR 9.924,74 EUR 11.106,96 EUR — 435,00 EUR
2023 FINA 17.354,44 EUR 1.617,22 EUR 15.737,22 EUR 17.354,44 EUR — —
2022 FINA 523.825,00 HRK 12.185,00 HRK 511.640,00 HRK 330.255,00 HRK — 193.570,00 HRK
2021 FINA 506.564,00 HRK 12.185,00 HRK 494.379,00 HRK 153.435,00 HRK — 353.129,00 HRK
2020 FINA 217.037,00 HRK 24.370,00 HRK 192.667,00 HRK -32.521,00 HRK -41.999,00 HRK —
2019 FINA 29.263,00 HRK 24.370,00 HRK 4.893,00 HRK -21.999,00 HRK -33.019,00 HRK —
2018 FINA 24.806,00 HRK 24.370,00 HRK 436,00 HRK -13.019,00 HRK -24.783,00 HRK —
2017 FINA 25.661,00 HRK 24.370,00 HRK 1.291,00 HRK -4.784,00 HRK -15.458,00 HRK —
2016 FINA 5.022,00 HRK — 5.022,00 HRK 4.542,00 HRK -7.477,00 HRK —
2015 FINA 13.003,00 HRK — — 12.523,00 HRK — —

Pokazatelji (2024)

Neto marža

-142%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

22.82

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

3.8%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

-74.4%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • Massimo Mattioli Član društva 100%

Uprava (1)

  • Massimo Mattioli Član uprave 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • Massimo Mattioli Član uprave 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • MASSIMO MATTIOLI 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Italija

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AA-

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 84 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

82
AA-
Nizak rizik

Indeks plaćanja

70 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

55 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

3.8%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
34. percentil
Bolje od 34% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
66.8
15.2 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Kritično negativna operativna marža

Operativna marža iznosi -141.9%. Poslovni rashodi (10643 €) značajno premašuju poslovne prihode (4400 €).

Hitno analizirajte strukturu troškova i razmotrite rezanje operativnih rashoda.

Negativan rezultat

Tvrtka je ostvarila gubitak od 6247 € u promatranom razdoblju.

Analizirajte uzroke gubitka i razvijte plan povratka u profitabilnost.

Niska gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 0.2% (19 € od 11542 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.

Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.

Stagnacija prihoda

Prihodi ne pokazuju trend rasta u odnosu na prethodno razdoblje.

Razvijte strategiju rasta - novi proizvodi, tržišta ili usluge.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (10 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 22.82. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Tvrtke na istoj adresi (41)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Istarska ulica - Via dell'Istria 4, Buje - Buie.

Prikazano 8 od 41.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Posredovanje u nespecijaliziranoj trgovini na veliko

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka ARCIERI DEL FUOCO d.o.o pripada djelatnosti Posredovanje u nespecijaliziranoj trgovini na veliko (NACE 46.19). To je pretežita djelatnost za 3.381 tvrtku u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Posredovanje u nespecijaliziranoj trgovini na veliko

Česta pitanja o tvrtki ARCIERI DEL FUOCO d.o.o

Što je ARCIERI DEL FUOCO d.o.o?
ARCIERI DEL FUOCO d.o.o je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Istarska ulica - Via dell'Istria 4, Buje - Buie. OIB tvrtke je 60834193516. Osnovana je 12.08.2015. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je posredovanje u nespecijaliziranoj trgovini na veliko . Ukupno ima 61 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi ARCIERI DEL FUOCO d.o.o?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Istarska ulica - Via dell'Istria 4, 52460 Buje - Buie. Tvrtka posluje u Istarska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2024), ukupni prihodi su u rasponu do 10 tis. EUR. Tvrtka je poslovala s gubitkom u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član društva, 1 član uprave. Član uprave tvrtke je Massimo Mattioli. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 11 godina, od 12.08.2015. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 10 godišnjih financijskih izvještaja (2015–2024) za detaljnu analizu poslovanja.