ARMIŽADOR d.o.o., Pula

ARMIŽADOR društvo s ograničenom odgovornošću za prijevoz u obalnom pomorskom prometu

Šišanska cesta - Via Sissano 76, Pula

ARMIŽADOR d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Šišanska cesta - Via Sissano 76, Pula osnovana 08.02.2018. godine. Glavna djelatnost tvrtke je pomorski i obalni prijevoz putnika.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 180.112 EUR, što je 73,8 % više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 21.305 EUR (neto marža 11,8 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 94.154 EUR.

OIB: 28278231234
MBS: 130079075
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 08.02.2018
EUID HRSR.130079075
Adresa sjedišta Šišanska cesta - Via Sissano 76
Poštanski broj i mjesto 52100 Pula
Općina / grad Pula - Pola
Županija Istarska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 27.02.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (68)

Glavna: pomorski i obalni prijevoz putnika (NKD 50.10)

NACE klasifikacija:

Područje H: PRIJEVOZ I SKLADIŠTENJE

Odjeljak 50: Vodni prijevoz

Razred 50.10: Pomorski i obalni prijevoz putnika

  • • povremeni prijevoz putnika u obalnom pomorskom prometu
  • • javni prijevoz u linijskom obalnom pomorskom prometu
  • • međunarodni linijski pomorski promet
  • • prijevoz putnika i stvari unutarnjim vodnim putovima
  • • pružanje usluga u turizmu, i to: pružanje usluga turističke agencije, turističkog vodiča, voditelja putovanja, turističkog animatora, turističkog predstavnika, usluge u posebnim oblicima turističke ponude (turističke usluge u nautičkom turizmu, turističke usluge zdravstvenog turizma, turističke usluge u kongresnom turizmu, usluge aktivnog i pustolovnog turizma, turističke usluge ribolovnog turizma, turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika, usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car), usluge turističkog ronjenja) i usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima
  • • djelatnost proizvodnje hrane i pića
  • • pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
  • • pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

50-100 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 180.111,51 EUR +73.8% 156.112,56 EUR 23.998,95 EUR 2.693,99 EUR 21.304,96 EUR
2024 FINA 103.644,28 EUR -0.2% 100.581,68 EUR 3.062,60 EUR 745,99 EUR 2.316,61 EUR
2023 FINA 103.902,50 EUR +19.1% 97.294,88 EUR 6.607,62 EUR 734,62 EUR 5.873,00 EUR
2022 FINA 657.508,00 HRK +26.9% 625.128,00 HRK 32.380,00 HRK — 32.380,00 HRK
2021 FINA 517.929,00 HRK +28% 492.776,00 HRK 25.153,00 HRK — 25.153,00 HRK
2020 FINA 404.532,00 HRK -17.6% 384.787,00 HRK 19.745,00 HRK — 19.745,00 HRK
2019 FINA 491.081,00 HRK -2% 478.133,00 HRK 12.948,00 HRK 1.688,00 HRK 11.260,00 HRK
2018 FINA 501.061,00 HRK — 163.656,00 HRK 337.405,00 HRK 40.489,00 HRK 296.916,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 94.154,18 EUR 15.037,99 EUR 79.116,19 EUR 83.074,88 EUR — 11.079,30 EUR
2024 FINA 71.055,04 EUR 19.018,52 EUR 52.036,52 EUR 61.769,92 EUR — 9.285,12 EUR
2023 FINA 70.752,48 EUR 22.053,16 EUR 48.699,32 EUR 59.686,12 EUR — 11.066,36 EUR
2022 FINA 461.185,00 HRK 200.304,00 HRK 260.881,00 HRK 405.455,00 HRK — 55.730,00 HRK
2021 FINA 427.123,00 HRK 161.113,00 HRK 266.010,00 HRK 373.074,00 HRK — 54.049,00 HRK
2020 FINA 385.953,00 HRK 127.720,00 HRK 258.233,00 HRK 347.921,00 HRK 308.176,00 HRK —
2019 FINA 379.621,00 HRK 135.160,00 HRK 244.461,00 HRK 328.176,00 HRK 296.916,00 HRK —
2018 FINA 365.939,00 HRK 142.600,00 HRK 223.339,00 HRK 316.916,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+11.8%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

7.14

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

11.8%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+73.8%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • DENIS KVASTEK Jedini član 100%

Uprava (1)

  • DENIS KVASTEK Član uprave 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • DENIS KVASTEK Član uprave 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • DENIS KVASTEK 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 93 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

100 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

97 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

11.8%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
8. percentil
Bolje od 8% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
66.1
33.9 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (8 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 7.14. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 73.7%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 11.8%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 11.8%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 88.2%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Tvrtke na istoj adresi (1)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Šišanska cesta - Via Sissano 76, Pula - Pola.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Pomorski i obalni prijevoz putnika

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka ARMIŽADOR d.o.o. pripada djelatnosti Pomorski i obalni prijevoz putnika (NACE 50.10). To je pretežita djelatnost za 3.188 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Pomorski i obalni prijevoz putnika

Česta pitanja o tvrtki ARMIŽADOR d.o.o.

Što je ARMIŽADOR d.o.o.?
ARMIŽADOR d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Šišanska cesta - Via Sissano 76, Pula. OIB tvrtke je 28278231234. Osnovana je 08.02.2018. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je pomorski i obalni prijevoz putnika . Ukupno ima 68 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi ARMIŽADOR d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Šišanska cesta - Via Sissano 76, 52100 Pula. Adresa pripada općini/gradu Pula - Pola. Tvrtka posluje u Istarska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član uprave, 1 jedini član. Član uprave tvrtke je DENIS KVASTEK. Jedini član tvrtke je DENIS KVASTEK. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 8 godina, od 08.02.2018. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 8 godišnjih financijskih izvještaja (2018–2025) za detaljnu analizu poslovanja.