BENTZEN d.o.o., Rogoznica
BENTZEN društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i turizam
BENTZEN d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica Ante Starčevića 32, Rogoznica osnovana 02.06.2006. godine.
U 2022. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 0 EUR (1 HRK), približno jednako kao u 2021. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 0 EUR (neto marža 100 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 579 EUR.
Registarski podaci
| Pravni oblik | Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) |
| Datum osnivanja | 02.06.2006 |
| EUID | HRSR.100006996 |
| Adresa sjedišta | Ulica Ante Starčevića 32 |
| Poštanski broj i mjesto | 22203 Rogoznica |
| Županija | Šibensko-kninska županija |
| Status u registru | Redovan |
| Nadležni sud | Trgovački sud u Osijeku |
| Zadnja promjena u registru | 27.02.2024 |
| Podaci ažurirani | 13.09.2026 |
| Službeni izvor | Provjeri u Sudskom registru |
Djelatnosti (8)
- • kupnja i prodaja robe, trgovačko posredovanje na domaćem i inozemnom tržištu
- • pružanje usluga u nautičkom, seljačkom zdravstvenom, kongresnom, športskom, lovnom i drugim oblicima turizma, pružanje ostalih turističkih usluga
- • pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane, pripremanje i usluživanje pića i napitaka i usluge smještaja
- • promet nekretninama
- • cestovni prijevoz putnika i tereta
- • međunarodni prijevoz putnika i tereta u cestovnom prometu
- • iznajmljivanje plovila
- • iznajmljivanje vozila
Financije — zadnja godina 2022
Ukupni prihodi
do 10 tis. EUR
Ukupna aktiva
do 10 tis. EUR
Rezultat poslovanja
Dobit
Račun dobiti i gubitka po godinama
| Godina | Ukupni prihodi | YoY | Ukupni rashodi | Dobit/gub. prije por. | Porez | Dobit/gub. razdoblja |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 FINA | 1,00 HRK | 0% | — | 1,00 HRK | — | 1,00 HRK |
| 2021 FINA | 1,00 HRK | -100% | — | 1,00 HRK | — | 1,00 HRK |
| 2019 FINA | 704.101,00 HRK | — | 1.169.740,00 HRK | -465.639,00 HRK | — | -465.639,00 HRK |
| 2018 FINA | — | — | 3.352,00 HRK | -3.352,00 HRK | — | -3.352,00 HRK |
| 2017 FINA | — | — | 8.590,00 HRK | -8.590,00 HRK | — | -8.590,00 HRK |
| 2016 FINA | 2,00 HRK | +107.7% | 13.281,00 HRK | -13.279,00 HRK | — | -13.279,00 HRK |
| 2015 FINA | 1,00 HRK | — | 12.369,00 HRK | -12.368,00 HRK | — | -12.368,00 HRK |
| 2014 FINA | — | — | 13.849,00 HRK | -13.849,00 HRK | — | -13.849,00 HRK |
| 2013 FINA | 3,00 HRK | -50% | 16.582,00 HRK | -16.579,00 HRK | — | -16.579,00 HRK |
| 2012 FINA | 6,00 HRK | +196.3% | 14.503,00 HRK | -14.497,00 HRK | — | -14.497,00 HRK |
| 2011 FINA | 2,00 HRK | -98.5% | 18.823,00 HRK | -18.821,00 HRK | — | -18.821,00 HRK |
| 2010 FINA | 138,00 HRK | +1439.5% | 16.322,00 HRK | -16.184,00 HRK | — | -16.184,00 HRK |
| 2009 FINA | 9,00 HRK | -99.5% | 13.485,00 HRK | -13.476,00 HRK | — | -13.476,00 HRK |
| 2008 FINA | 1.661,00 HRK | — | 35.504,00 HRK | -33.843,00 HRK | — | -33.843,00 HRK |
Bilanca po godinama
| Godina | Ukupna aktiva | Dugotrajna imovina | Kratkotrajna imovina | Kapital i rezerve | Dug. obveze | Kratk. obveze |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 FINA | 4.359,00 HRK | — | 4.359,00 HRK | -649.433,00 HRK | 637.892,00 HRK | 15.900,00 HRK |
| 2021 FINA | 4.359,00 HRK | — | 4.359,00 HRK | -649.433,00 HRK | 637.892,00 HRK | 15.900,00 HRK |
| 2019 FINA | 4.538,00 HRK | — | 4.538,00 HRK | -649.253,00 HRK | -203.614,00 HRK | — |
| 2018 FINA | 1.152.600,00 HRK | 1.148.610,00 HRK | 3.990,00 HRK | -183.614,00 HRK | -200.262,00 HRK | — |
| 2017 FINA | 1.152.600,00 HRK | 1.148.610,00 HRK | 3.990,00 HRK | -180.262,00 HRK | -191.671,00 HRK | — |
| 2016 FINA | 1.152.605,00 HRK | 1.148.610,00 HRK | 3.995,00 HRK | -171.670,00 HRK | -178.391,00 HRK | — |
| 2015 FINA | 1.155.162,00 HRK | 1.148.610,00 HRK | — | -158.391,00 HRK | — | — |
| 2014 FINA | 1.153.315,00 HRK | 1.148.610,00 HRK | — | -146.023,00 HRK | — | — |
| 2013 FINA | 1.162.634,00 HRK | 1.148.497,00 HRK | — | -132.173,00 HRK | — | — |
| 2012 FINA | 1.163.031,00 HRK | 1.148.497,00 HRK | — | -115.594,00 HRK | — | — |
| 2011 FINA | 1.161.875,00 HRK | 1.148.497,00 HRK | — | -101.098,00 HRK | — | — |
| 2010 FINA | 1.135.981,00 HRK | 1.125.231,00 HRK | — | -82.277,00 HRK | — | — |
| 2009 FINA | 1.197.715,00 HRK | 1.125.231,00 HRK | 6.391,00 HRK | — | 1.189.640,00 HRK | 8.075,00 HRK |
| 2008 FINA | 1.116.108,00 HRK | 1.042.361,00 HRK | 21.131,00 HRK | — | 1.099.625,00 HRK | 16.483,00 HRK |
Pokazatelji (2022)
Neto marža
+769.2%
Neto P/L / Ukupni prihodi
Tekuća likvidnost
0.27
Kratk. imovina / Kratk. obveze
Zaduženost
14998.7%
Ukupne obveze / Aktiva
Rast prihoda YoY
0%
Promjena u odnosu na prethodnu godinu
Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).
Pristupite detaljnim podacima
Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.
Osobe i vlasništvo
Osnivači (1)
- Jarle Bentzen Ostalo 100%
Uprava (1)
- Jarle Bentzen Član uprave 100%
Osobe ovlaštene za zastupanje (1)
- Jarle Bentzen Član uprave 100%
Stvarni vlasnici (1)
- JARLE BENTZEN 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Norveška
Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).
Bonitetna ocjena
Razina rizika
Umjeren
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Detaljnost profila
ⓘDio podataka još nedostaje ili je zastario.
Bonitet
Bonitetna ocjena
Ažurirano: 14.10.2026.
Indeks plaćanja
Brzina plaćanja obveza
Financijska stabilnost
Pokazatelj stabilnosti
Omjer zaduženosti
Udio duga u kapitalu
Usporedba s industrijom
Preporuke i analiza
Kritična likvidnost
Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.27. Kratkotrajna imovina (4359 €) ne pokriva kratkoročne obveze (15900 €).
Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.
Visoka zaduženost
Omjer zaduženosti iznosi 14998.7%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.
Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.
Kritično nizak kapital
Udio vlastitog kapitala iznosi samo -14898.7%. Tvrtka je pretežno financirana dugom.
Hitno ojačajte kapitalnu bazu dokapitalizacijom ili zadržavanjem dobiti.
Zastarjeli financijski podaci
Zadnji dostupni GFI je iz 2023. godine. Nedostaju noviji izvještaji.
Zatražite ažurirane financijske podatke od tvrtke.
Stagnacija prihoda
Prihodi ne pokazuju trend rasta u odnosu na prethodno razdoblje.
Razvijte strategiju rasta - novi proizvodi, tržišta ili usluge.
Dobra profitabilnost
Neto profitna marža iznosi 100.0%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Povezane tvrtke
Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.
Tvrtke na istoj adresi (1)
Ostale tvrtke registrirane na adresi Ulica Ante Starčevića 32, Rogoznica.
-
Rogoznica
Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.
Slične tvrtke — Linijski cestovni prijevoz putnika
Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka BENTZEN d.o.o. pripada djelatnosti Linijski cestovni prijevoz putnika (NACE 49.31). To je pretežita djelatnost za 9.988 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.
- • VAEGE-DALMATINSKI SAN d.o.o. Rogoznica
- • IHLHAUG d.o.o. Rogoznica
- • HETTMANN d.o.o. Rogoznica
- • ANTRUM d.o.o. Rogoznica
- • JELNIKAR d.o.o. Rogoznica
- • DRINOVEC d.o.o. Rogoznica
- • LORATEL USLUGE j.d.o.o. Zagreb
- • Seed develop j.d.o.o. Zabok