COOLTURA d.o.o., Sisak
za usluge i trgovinu
COOLTURA d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Trg hrvatskih branitelja 6, Sisak osnovana 22.10.2013. godine.
U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 30.863 EUR, što je 4,2 % više nego u 2024. Prihodi rastu drugu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 3.470 EUR (neto marža 11,2 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 38.080 EUR.
Registarski podaci
| Pravni oblik | Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) |
| Datum osnivanja | 22.10.2013 |
| EUID | HRSR.080875949 |
| Adresa sjedišta | Trg hrvatskih branitelja 6 |
| Poštanski broj i mjesto | 44000 Sisak |
| Županija | Sisačko-moslavačka županija |
| Status u registru | Redovan |
| Nadležni sud | Trgovački sud u Zagrebu |
| Zadnja promjena u registru | 20.06.2024 |
| Podaci ažurirani | 13.09.2026 |
| Službeni izvor | Provjeri u Sudskom registru |
Djelatnosti (18)
- • organiziranje prezentacija, promocija, susreta, radionica, predavanja, seminara, savjetovanja, konferencija, kongresa, priredbi, koncerata, izložbi, sajmova i sl.
- • turističke usluge u nautičkom turizmu
- • turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
- • ostale turističke usluge
- • turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
- • športska rekreacija
- • promidžba (reklama i propaganda)
- • kupnja i prodaja robe
Financije — zadnja godina 2025
Ukupni prihodi
10-50 tis. EUR
Ukupna aktiva
10-50 tis. EUR
Rezultat poslovanja
Dobit
Račun dobiti i gubitka po godinama
| Godina | Ukupni prihodi | YoY | Ukupni rashodi | Dobit/gub. prije por. | Porez | Dobit/gub. razdoblja |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 30.863,11 EUR | +4.2% | 26.849,10 EUR | 4.014,01 EUR | 544,18 EUR | 3.469,83 EUR |
| 2024 FINA | 29.609,18 EUR | +50.5% | 26.747,64 EUR | 2.861,54 EUR | 453,89 EUR | 2.407,65 EUR |
| 2023 FINA | 19.675,39 EUR | -8.3% | 19.256,44 EUR | 418,95 EUR | 341,64 EUR | 77,31 EUR |
| 2022 FINA | 161.638,00 HRK | +66.9% | 124.652,00 HRK | 36.986,00 HRK | 4.995,00 HRK | 31.991,00 HRK |
| 2016 FINA | 96.863,00 HRK | -4.1% | 84.197,00 HRK | 12.666,00 HRK | 4.233,00 HRK | 8.433,00 HRK |
| 2015 FINA | 100.956,00 HRK | 0% | 66.272,00 HRK | 34.684,00 HRK | 5.614,00 HRK | 29.070,00 HRK |
| 2014 FINA | 100.956,00 HRK | — | 66.272,00 HRK | 34.684,00 HRK | 5.614,00 HRK | 29.070,00 HRK |
Bilanca po godinama
| Godina | Ukupna aktiva | Dugotrajna imovina | Kratkotrajna imovina | Kapital i rezerve | Dug. obveze | Kratk. obveze |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 38.080,46 EUR | — | 38.080,46 EUR | 29.152,98 EUR | — | 8.927,48 EUR |
| 2024 FINA | 33.477,85 EUR | — | 33.477,85 EUR | 25.683,15 EUR | — | 7.794,70 EUR |
| 2023 FINA | 28.848,62 EUR | — | 28.848,62 EUR | 23.275,50 EUR | — | 5.573,12 EUR |
| 2022 FINA | 207.855,00 HRK | — | 207.855,00 HRK | 174.787,00 HRK | — | 33.068,00 HRK |
| 2016 FINA | 82.545,00 HRK | — | 82.545,00 HRK | 50.886,00 HRK | 22.454,00 HRK | — |
| 2015 FINA | 68.580,00 HRK | — | — | 42.454,00 HRK | — | — |
| 2014 FINA | 68.580,00 HRK | — | — | 42.454,00 HRK | — | — |
Pokazatelji (2025)
Neto marža
+11.2%
Neto P/L / Ukupni prihodi
Tekuća likvidnost
4.27
Kratk. imovina / Kratk. obveze
Zaduženost
23.4%
Ukupne obveze / Aktiva
Rast prihoda YoY
+4.2%
Promjena u odnosu na prethodnu godinu
Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).
Pristupite detaljnim podacima
Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.
Osobe i vlasništvo
Osnivači (1)
- ZDRAVKO KOVAČEVIĆ Jedini član 100%
Osobe ovlaštene za zastupanje (1)
- ZDRAVKO KOVAČEVIĆ Direktor 100%
Stvarni vlasnici (1)
- ZDRAVKO KOVAČEVIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).
Bonitetna ocjena
Razina rizika
Nizak
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Bonitet
Bonitetna ocjena
Ažurirano: 14.10.2026.
Indeks plaćanja
Brzina plaćanja obveza
Financijska stabilnost
Pokazatelj stabilnosti
Omjer zaduženosti
Udio duga u kapitalu
Usporedba s industrijom
Preporuke i analiza
Redovito financijsko izvještavanje
Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (7 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.
Izvrsna likvidnost
Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 4.27. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.
Solidna gotovinska pozicija
Udio gotovine u aktivi iznosi 22.2%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.
Niska zaduženost
Omjer zaduženosti iznosi samo 23.4%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.
Dobra profitabilnost
Neto profitna marža iznosi 11.2%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.
Snažna kapitalna struktura
Udio vlastitog kapitala iznosi 76.6%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Povezane tvrtke
Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.
Tvrtke na istoj adresi (1)
Ostale tvrtke registrirane na adresi Trg hrvatskih branitelja 6, Sisak.
-
Sisak
Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.
Slične tvrtke — Pokretne djelatnosti usluživanja hrane
Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka COOLTURA d.o.o. pripada djelatnosti Pokretne djelatnosti usluživanja hrane (NACE 56.12). To je pretežita djelatnost za 3.736 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.
- • TEPISI I POSTELJINA j.d.o.o. Sisak
- • MUŠKA ODIJELA DRESS CODE j.d.o.o Sisak
- • La Femme Nova j.d.o.o Sisak
- • EUROCOMMERC-SISAK d.o.o. Sisak
- • R.S. - STAN j.d.o.o. Sisak
- • ROYAL SISAK j.d.o.o. Sisak
- • LONJSKE VODE d.o.o. Sisak
- • MLIN I PEKARE d.o.o. Sisak