CORONA MURALIS d.o.o., Kaštel Lukšić

za usluge

Put sv. Lovre od Ostroga 18/C, Kaštel Lukšić

CORONA MURALIS d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Put sv. Lovre od Ostroga 18/C, Kaštel Lukšić osnovana 15.02.2018. godine. Glavna djelatnost tvrtke je popravak i održavanje strojeva.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 2,6 mil. EUR, što je 2,2 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 39.567 EUR (neto marža 1,5 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 1,2 mil. EUR.

OIB: 62941003722
MBS: 060380622
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 15.02.2018
EUID HRSR.060380622
Adresa sjedišta Put sv. Lovre od Ostroga 18/C
Poštanski broj i mjesto 21215 Kaštel Lukšić
Općina / grad Kaštela
Županija Splitsko-dalmatinska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 03.05.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (134)

Glavna: popravak i održavanje strojeva (NKD 33.12)

NACE klasifikacija:

Područje C: PRERAĐIVAČKA INDUSTRIJA

Odjeljak 33: Popravak, održavanje i instaliranje strojeva i opreme

Razred 33.12: Popravak i održavanje strojeva

  • • kupnja i prodaja robe
  • • pružanje usluga u trgovini
  • • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • • zastupanje inozemnih tvrtki
  • • usluge skladištenja
  • • djelatnost pakiranja
  • • djelatnost otpremništva
  • • djelatnost ovlaštenoga carinskog otpremnika

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

1-10 mil. EUR

Ukupna aktiva

1-10 mil. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 2.634.772,25 EUR +122.8% 2.586.519,92 EUR 48.252,33 EUR 8.685,42 EUR 39.566,91 EUR
2024 FINA 1.182.794,29 EUR -28.6% 1.122.338,60 EUR 60.455,69 EUR 10.882,02 EUR 49.573,67 EUR
2023 FINA 1.655.910,29 EUR +68% 1.567.361,37 EUR 88.548,92 EUR 15.938,81 EUR 72.610,11 EUR
2022 FINA 7.425.153,00 HRK +55.7% 6.325.875,00 HRK 1.099.278,00 HRK 109.928,00 HRK 989.350,00 HRK
2021 FINA 4.770.203,00 HRK -8.5% 3.681.934,00 HRK 1.088.269,00 HRK 108.827,00 HRK 979.442,00 HRK
2020 FINA 5.212.033,00 HRK -52.3% 4.549.893,00 HRK 662.140,00 HRK 82.056,00 HRK 580.084,00 HRK
2019 FINA 10.934.246,00 HRK +116.8% 10.424.125,00 HRK 510.121,00 HRK 93.246,00 HRK 416.875,00 HRK
2018 FINA 5.043.619,00 HRK — 4.732.251,00 HRK 311.368,00 HRK 56.046,00 HRK 255.322,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 1.200.928,22 EUR 316.312,98 EUR 884.615,24 EUR 591.915,10 EUR 195.168,00 EUR 413.845,12 EUR
2024 FINA 1.170.656,82 EUR 160.574,80 EUR 1.010.082,02 EUR 552.348,19 EUR 114.414,00 EUR 503.894,63 EUR
2023 FINA 915.628,19 EUR 191.824,79 EUR 723.803,40 EUR 502.774,52 EUR 55.822,56 EUR 357.031,11 EUR
2022 FINA 6.930.065,00 HRK 254.084,00 HRK 6.675.981,00 HRK 3.241.073,00 HRK 1.190,00 HRK 3.687.802,00 HRK
2021 FINA 3.157.380,00 HRK 166.952,00 HRK 2.990.428,00 HRK 2.231.734,00 HRK 290.000,00 HRK 635.646,00 HRK
2020 FINA 4.008.423,00 HRK 321.048,00 HRK 3.687.375,00 HRK 1.252.292,00 HRK 672.198,00 HRK —
2019 FINA 4.324.900,00 HRK 267.579,00 HRK 4.057.321,00 HRK 672.207,00 HRK 255.322,00 HRK —
2018 FINA 3.900.542,00 HRK 179.386,00 HRK 3.721.156,00 HRK 255.332,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+1.5%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

2.14

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

50.7%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+122.8%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • IVAN JEZERČIĆ Jedini član 100%

Uprava (1)

  • IVAN JEZERČIĆ Član uprave 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • IVAN JEZERČIĆ Član uprave 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • IVAN JEZERČIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AA--

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 93 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

81.8
AA--
Nizak rizik

Indeks plaćanja

85 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

81 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

50.7%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
60. percentil
Bolje od 60% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
86.2
4.4 bodova ispod prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (8 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 2.14. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Visoka efikasnost imovine

Koeficijent obrta imovine iznosi 2.19. Tvrtka učinkovito koristi svoju imovinu za generiranje prihoda.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Tvrtke na istoj adresi (1)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Put sv. Lovre od Ostroga 18, Kaštela.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Popravak i održavanje strojeva

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka CORONA MURALIS d.o.o. pripada djelatnosti Popravak i održavanje strojeva (NACE 33.12). To je pretežita djelatnost za 334 tvrtke u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Popravak i održavanje strojeva

Česta pitanja o tvrtki CORONA MURALIS d.o.o.

Što je CORONA MURALIS d.o.o.?
CORONA MURALIS d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Put sv. Lovre od Ostroga 18/C, Kaštel Lukšić. OIB tvrtke je 62941003722. Osnovana je 15.02.2018. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je popravak i održavanje strojeva . Ukupno ima 134 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi CORONA MURALIS d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Put sv. Lovre od Ostroga 18/C, 21215 Kaštel Lukšić. Adresa pripada općini/gradu Kaštela. Tvrtka posluje u Splitsko-dalmatinska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 1-10 mil. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član uprave, 1 jedini član. Član uprave tvrtke je IVAN JEZERČIĆ. Jedini član tvrtke je IVAN JEZERČIĆ. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 8 godina, od 15.02.2018. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 8 godišnjih financijskih izvještaja (2018–2025) za detaljnu analizu poslovanja.