COVERLUX d. o. o., Rijeka

COVERLUX društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge

Drage Šćitara 13, Rijeka

COVERLUX d. o. o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Drage Šćitara 13, Rijeka osnovana 16.06.2015. godine. Glavna djelatnost tvrtke je proizvodnja tekstilnih proizvoda za kućanstvo i gotovih proizvoda za pokućstvo.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 31.920 EUR, približno jednako kao u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 13.053 EUR (neto marža 40,9 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 809.960 EUR.

OIB: 19227136005
MBS: 040349092
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 16.06.2015
EUID HRSR.040349092
Adresa sjedišta Drage Šćitara 13
Poštanski broj i mjesto 51000 Rijeka
Županija Primorsko-goranska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 30.04.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (28)

Glavna: proizvodnja tekstilnih proizvoda za kućanstvo i gotovih proizvoda za pokućstvo (NKD 13.92)

NACE klasifikacija:

Područje C: PRERAĐIVAČKA INDUSTRIJA

Odjeljak 13: Proizvodnja tekstila

Razred 13.92: Proizvodnja tekstilnih proizvoda za kućanstvo i gotovih proizvoda za pokućstvo

  • • proizvodnja, ugradnja i održavanje tendi, zavjesa, zastora, roleta i drugih proizvoda za zaštitu od sunca
  • • tapeciranje namještaja, interijera vozila i plovila te popravak namještaja i pokućstva
  • • opremanje interijera
  • • djelatnost unutarnjih dekoratera
  • • proizvodnja namještaja i proizvoda od drva
  • • montaža namještaja i opreme
  • • prerada drva, proizvodnja proizvoda od drva i pluta, proizvodnja predmeta od slame i pletarskih materijala
  • • proizvodnja tekstila, proizvodnja tkanina, dovršavanje tekstila, proizvodnja gotovih tekstilnih proizvoda, proizvodnja sagova i prostirača za pod, proizvodnja netkanog tekstila i proizvoda od netkanog tekstila, proizvodnja pletenih i kukičastih tkanina

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

10-50 tis. EUR

Ukupna aktiva

500 tis. - 1 mil. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 31.920,01 EUR 0% 17.416,44 EUR 14.503,57 EUR 1.450,36 EUR 13.053,21 EUR
2024 FINA 31.920,00 EUR -0% 16.675,44 EUR 15.244,56 EUR 1.524,46 EUR 13.720,10 EUR
2023 FINA 31.920,04 EUR +31.2% 17.133,35 EUR 14.786,69 EUR 1.478,67 EUR 13.308,02 EUR
2022 FINA 183.268,00 HRK -74.9% 126.616,00 HRK 56.652,00 HRK 5.665,00 HRK 50.987,00 HRK
2021 FINA 729.245,00 HRK -59.6% 684.245,00 HRK 45.000,00 HRK 4.500,00 HRK 40.500,00 HRK
2020 FINA 1.804.499,00 HRK +17.1% 1.685.188,00 HRK 119.311,00 HRK 3.969,00 HRK 115.342,00 HRK
2019 FINA 1.541.132,00 HRK +24.9% 1.452.960,00 HRK 88.172,00 HRK — 88.172,00 HRK
2018 FINA 1.234.061,00 HRK -14.1% 1.164.713,00 HRK 69.348,00 HRK — 69.348,00 HRK
2017 FINA 1.436.833,00 HRK +38.9% 1.583.043,00 HRK -146.210,00 HRK — -146.210,00 HRK
2016 FINA 1.034.756,00 HRK — 1.008.908,00 HRK 25.848,00 HRK — 25.848,00 HRK
2015 FINA — — 39.009,00 HRK -39.009,00 HRK — -39.009,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 809.960,25 EUR — 809.960,25 EUR 69.940,84 EUR 347.124,24 EUR 392.895,17 EUR
2024 FINA 796.887,94 EUR 257,68 EUR 796.630,26 EUR 56.887,63 EUR 347.124,24 EUR 392.876,07 EUR
2023 FINA 772.818,17 EUR 819,91 EUR 771.998,26 EUR 43.167,53 EUR 336.824,24 EUR 392.826,40 EUR
2022 FINA 5.647.472,00 HRK 10.838,00 HRK 5.636.634,00 HRK 224.977,00 HRK 2.472.327,00 HRK 2.950.168,00 HRK
2021 FINA 5.593.092,00 HRK 6.037,00 HRK 5.587.055,00 HRK 173.990,00 HRK 2.465.875,00 HRK 2.953.227,00 HRK
2020 FINA 5.361.012,00 HRK 68.187,00 HRK 5.292.825,00 HRK 133.490,00 HRK -1.852,00 HRK —
2019 FINA 4.703.884,00 HRK 98.243,00 HRK 4.605.641,00 HRK 18.149,00 HRK -90.023,00 HRK —
2018 FINA 3.597.348,00 HRK 98.243,00 HRK 3.499.105,00 HRK -70.023,00 HRK -159.371,00 HRK —
2017 FINA 1.904.402,00 HRK 111.536,00 HRK 1.792.866,00 HRK -139.371,00 HRK -13.161,00 HRK —
2016 FINA 1.435.760,00 HRK 48.755,00 HRK 1.387.005,00 HRK 6.839,00 HRK -39.009,00 HRK —
2015 FINA 164.203,00 HRK 58.571,00 HRK — -19.009,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+40.9%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

2.06

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

91.4%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

0%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • Federico Bragaglia Ostalo 100%

Uprava (1)

  • Federico Bragaglia Član uprave 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • Federico Bragaglia Član uprave 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • FEDERICO BRAGAGLIA 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Italija

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AA-

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 85 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

84
AA-
Nizak rizik

Indeks plaćanja

80 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

74 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

91.4%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
8. percentil
Bolje od 8% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
65.7
18.3 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Visoka zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi 91.4%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.

Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.

Kritično nizak kapital

Udio vlastitog kapitala iznosi samo 8.6%. Tvrtka je pretežno financirana dugom.

Hitno ojačajte kapitalnu bazu dokapitalizacijom ili zadržavanjem dobiti.

Niska gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 0.8% (6377 € od 809960 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.

Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.

Niska iskorištenost imovine

Koeficijent obrta imovine iznosi samo 0.04. Velika imovina generira relativno male prihode.

Analizirajte iskorištenost imovine i razmotrite optimizaciju ili prodaju neproduktivne imovine.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (11 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 2.06. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Tvrtke na istoj adresi (1)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Drage Šćitara 13, Rijeka.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Proizvodnja tekstilnih proizvoda za kućanstvo i gotovih proizvoda za pokućstvo

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka COVERLUX d. o. o. pripada djelatnosti Proizvodnja tekstilnih proizvoda za kućanstvo i gotovih proizvoda za pokućstvo (NACE 13.92). To je pretežita djelatnost za 83 tvrtke u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Proizvodnja tekstilnih proizvoda za kućanstvo i gotovih proizvoda za pokućstvo

Česta pitanja o tvrtki COVERLUX d. o. o.

Što je COVERLUX d. o. o.?
COVERLUX d. o. o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Drage Šćitara 13, Rijeka. OIB tvrtke je 19227136005. Osnovana je 16.06.2015. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je proizvodnja tekstilnih proizvoda za kućanstvo i gotovih proizvoda za pokućstvo . Ukupno ima 28 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi COVERLUX d. o. o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Drage Šćitara 13, 51000 Rijeka. Tvrtka posluje u Primorsko-goranska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 10-50 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član uprave, 1 ostali. Član uprave tvrtke je Federico Bragaglia. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 11 godina, od 16.06.2015. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 11 godišnjih financijskih izvještaja (2015–2025) za detaljnu analizu poslovanja.