Dicounting d.o.o., Zagreb

Dicounting društvo s ograničenom odgovornošću za usluge

Ulica križnog puta 88, Zagreb

Dicounting d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica križnog puta 88, Zagreb osnovana 04.11.2024. godine. Glavna djelatnost tvrtke je fasadni i štukaturski radovi.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 47.007 EUR, što je 5,9 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 18.752 EUR (neto marža 39,9 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 33.149 EUR.

OIB: 75018134875
MBS: 081612992
Kapital: 3.000,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 04.11.2024
EUID HRSR.081612992
Adresa sjedišta Ulica križnog puta 88
Poštanski broj i mjesto 10000 Zagreb
Županija Grad Zagreb
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Zagrebu
Zadnja promjena u registru 04.11.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (29)

Glavna: fasadni i štukaturski radovi (NKD 43.31)

NACE klasifikacija:

Područje F: GRAĐEVINARSTVO

Odjeljak 43: Specijalizirane građevinske djelatnosti

Razred 43.31: Fasadni i štukaturski radovi

  • • administrativne djelatnosti
  • • istraživanje tržišta i ispitivanja javnog mijenja
  • • organiziranje sajmova, priredbi, kongresa, koncerata, promocija, zabavnih manifestacija, izložbi, seminara, tečajeva, tribina
  • • poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
  • • izrada i održavanje web stranica
  • • poslovanje nekretninama
  • • pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
  • • pružanje usluga u trgovini

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

10-50 tis. EUR

Ukupna aktiva

10-50 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 47.007,01 EUR +486% 26.170,94 EUR 20.836,07 EUR 2.083,61 EUR 18.752,46 EUR
2024 FINA 8.021,91 EUR — 83,98 EUR 7.937,93 EUR 793,79 EUR 7.144,14 EUR

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 33.148,81 EUR 1.101,13 EUR 32.047,68 EUR 28.896,60 EUR — 4.252,21 EUR
2024 FINA 10.937,93 EUR — 10.937,93 EUR 10.144,14 EUR — 793,79 EUR

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+39.9%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

7.54

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

12.8%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+486%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • Dijana Nemčić Ostalo

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • Dijana Nemčić Direktor

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Nova tvrtka

Tvrtka je osnovana nedavno — prvi godišnji izvještaji tek se očekuju. Prvi godišnji izvještaj očekujemo za 2025.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

98.5
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

100 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

90 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

12.8%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
79. percentil
Bolje od 79% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
64.8
33.7 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 7.54. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 72.1%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 12.8%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 39.9%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 87.2%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Izvrsna operativna efikasnost

Operativna marža iznosi 44.4%. Tvrtka ima izuzetno učinkovitu osnovnu djelatnost.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Tvrtke na istoj adresi (4)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Ulica križnog puta 88, Zagreb.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Fasadni i štukaturski radovi

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka Dicounting d.o.o. pripada djelatnosti Fasadni i štukaturski radovi (NACE 43.31). To je pretežita djelatnost za 857 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Fasadni i štukaturski radovi

Česta pitanja o tvrtki Dicounting d.o.o.

Što je Dicounting d.o.o.?
Dicounting d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica križnog puta 88, Zagreb. OIB tvrtke je 75018134875. Osnovana je 04.11.2024. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je fasadni i štukaturski radovi . Ukupno ima 29 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi Dicounting d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Ulica križnog puta 88, 10000 Zagreb. Tvrtka posluje u Grad Zagreb.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 10-50 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 ostali. Direktor tvrtke je Dijana Nemčić. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 1 godinu, od 04.11.2024. godine. Temeljni kapital iznosi 3.000,00 EUR. Dostupno je 2 godišnjih financijskih izvještaja (2024–2025) za detaljnu analizu poslovanja.