Emerald Ventures d.o.o., Zagreb
Emerald Ventures društvo s ograničenom odgovornošću za poslovno savjetovanje
Emerald Ventures d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Gradišćanska ulica 30, Zagreb osnovana 29.05.2006. godine.
U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 3.718 EUR, što je 2,4 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s gubitkom od 57.380 EUR, nakon dobiti u 2024. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 4 mil. EUR.
Registarski podaci
| Pravni oblik | Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) |
| Datum osnivanja | 29.05.2006 |
| EUID | HRSR.080562147 |
| Adresa sjedišta | Gradišćanska ulica 30 |
| Poštanski broj i mjesto | 10000 Zagreb |
| Županija | Grad Zagreb |
| Status u registru | Redovan |
| Nadležni sud | Trgovački sud u Zagrebu |
| Zadnja promjena u registru | 29.03.2024 |
| Podaci ažurirani | 13.09.2026 |
| Službeni izvor | Provjeri u Sudskom registru |
Djelatnosti (12)
- • savjetovanje u svezi s poslovanjem i upravljanjem
- • poslovanje nekretninama
- • skladištenje robe
- • računalne i srodne djelatnosti
- • istraživanje tržišta i javnog mnijenja
- • upravljačke djelatnosti holding društva
- • promidžba (reklama i propraganda)
- • kupnja i prodaja robe
Financije — zadnja godina 2025
Ukupni prihodi
do 10 tis. EUR
Ukupna aktiva
1-10 mil. EUR
Rezultat poslovanja
Gubitak
Račun dobiti i gubitka po godinama
| Godina | Ukupni prihodi | YoY | Ukupni rashodi | Dobit/gub. prije por. | Porez | Dobit/gub. razdoblja |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 3.718,42 EUR | +138.5% | 60.802,37 EUR | -57.083,95 EUR | 296,45 EUR | -57.380,40 EUR |
| 2024 FINA | 1.559,33 EUR | — | — | 1.559,33 EUR | — | 1.559,33 EUR |
| 2023 FINA | — | — | 325,22 EUR | -325,22 EUR | — | -325,22 EUR |
| 2022 FINA | 9.688,00 HRK | — | — | 9.688,00 HRK | — | 9.688,00 HRK |
| 2021 FINA | — | — | 504,00 HRK | -504,00 HRK | — | -504,00 HRK |
| 2020 FINA | — | — | 504,00 HRK | -504,00 HRK | — | -504,00 HRK |
| 2019 FINA | 144,00 HRK | -100% | 1.208.062,00 HRK | -1.207.918,00 HRK | — | -1.207.918,00 HRK |
| 2018 FINA | 1.250.375,00 HRK | -0.2% | 3.098.908,00 HRK | -1.848.533,00 HRK | — | -1.848.533,00 HRK |
| 2017 FINA | 1.253.055,00 HRK | -16.9% | 1.263.650,00 HRK | -10.595,00 HRK | — | -10.595,00 HRK |
| 2016 FINA | 1.507.104,00 HRK | +22% | 1.530.786,00 HRK | -23.682,00 HRK | — | -23.682,00 HRK |
| 2015 FINA | 1.234.956,00 HRK | -10.9% | 172.943,00 HRK | 1.062.013,00 HRK | — | 1.062.013,00 HRK |
| 2014 FINA | 1.386.758,00 HRK | +11.5% | 659.374,00 HRK | 727.384,00 HRK | — | 727.384,00 HRK |
| 2013 FINA | 1.244.010,00 HRK | -19.6% | 1.463.690,00 HRK | -219.680,00 HRK | — | -219.680,00 HRK |
| 2012 FINA | 1.547.858,00 HRK | -14.8% | 2.038.656,00 HRK | -490.798,00 HRK | — | -490.798,00 HRK |
| 2011 FINA | 1.815.958,00 HRK | -25.5% | 3.053.005,00 HRK | -1.237.047,00 HRK | — | -1.237.047,00 HRK |
| 2010 FINA | 2.438.554,00 HRK | -22.3% | 3.174.475,00 HRK | -735.921,00 HRK | — | -735.921,00 HRK |
| 2009 FINA | 3.140.387,00 HRK | -10.3% | 4.211.306,00 HRK | -1.070.919,00 HRK | — | -1.070.919,00 HRK |
| 2008 FINA | 3.500.449,00 HRK | — | 5.517.207,00 HRK | -2.016.758,00 HRK | — | -2.016.758,00 HRK |
Bilanca po godinama
| Godina | Ukupna aktiva | Dugotrajna imovina | Kratkotrajna imovina | Kapital i rezerve | Dug. obveze | Kratk. obveze |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 4.015.308,55 EUR | 72.937,70 EUR | 3.942.370,85 EUR | -1.773.012,81 EUR | 5.295.708,73 EUR | 469.216,00 EUR |
| 2024 FINA | 3.707.208,32 EUR | 2.203.004,17 EUR | 1.504.204,15 EUR | -1.714.073,08 EUR | 5.295.708,73 EUR | 102.176,04 EUR |
| 2023 FINA | 3.705.648,96 EUR | 2.203.004,19 EUR | 1.502.644,77 EUR | -1.715.632,71 EUR | 5.295.708,73 EUR | 102.176,31 EUR |
| 2022 FINA | 27.920.212,00 HRK | 16.598.535,00 HRK | 11.321.677,00 HRK | -12.923.981,00 HRK | 39.900.517,00 HRK | 767.394,00 HRK |
| 2021 FINA | 27.910.524,00 HRK | 16.598.535,00 HRK | 11.311.989,00 HRK | -12.933.671,00 HRK | 39.900.517,00 HRK | 767.396,00 HRK |
| 2020 FINA | 27.910.524,00 HRK | 16.598.535,00 HRK | 11.311.989,00 HRK | -12.933.169,00 HRK | -12.952.665,00 HRK | — |
| 2019 FINA | 27.910.525,00 HRK | 16.598.535,00 HRK | 11.311.990,00 HRK | -12.932.662,00 HRK | -11.744.745,00 HRK | — |
| 2018 FINA | 27.907.524,00 HRK | 16.598.535,00 HRK | 11.308.989,00 HRK | -11.724.745,00 HRK | -9.896.212,00 HRK | — |
| 2017 FINA | 26.669.128,00 HRK | 15.716.470,00 HRK | 10.952.658,00 HRK | -9.876.212,00 HRK | -9.885.618,00 HRK | — |
| 2016 FINA | 25.415.868,00 HRK | 14.834.406,00 HRK | 10.581.462,00 HRK | -9.865.617,00 HRK | -9.861.936,00 HRK | — |
| 2015 FINA | 23.813.907,00 HRK | 14.031.932,00 HRK | — | -9.841.936,00 HRK | — | — |
| 2014 FINA | 22.569.331,00 HRK | 13.134.818,00 HRK | — | -10.903.950,00 HRK | — | — |
| 2013 FINA | 21.314.620,00 HRK | 12.252.753,00 HRK | — | -11.631.334,00 HRK | — | — |
| 2012 FINA | 19.892.787,00 HRK | 11.370.689,00 HRK | — | -11.411.654,00 HRK | — | — |
| 2011 FINA | 31.707.149,00 HRK | 26.924.611,00 HRK | — | -10.920.856,00 HRK | — | — |
| 2010 FINA | 30.352.080,00 HRK | 27.973.005,00 HRK | — | -9.681.766,00 HRK | — | — |
| 2009 FINA | 38.644.353,00 HRK | 29.203.424,00 HRK | 495.084,00 HRK | — | 38.119.494,00 HRK | 348.578,00 HRK |
| 2008 FINA | 40.315.318,00 HRK | 31.068.466,00 HRK | 1.371.926,00 HRK | — | 39.819.488,00 HRK | 231.408,00 HRK |
Pokazatelji (2025)
Neto marža
-1543.1%
Neto P/L / Ukupni prihodi
Tekuća likvidnost
8.4
Kratk. imovina / Kratk. obveze
Zaduženost
143.6%
Ukupne obveze / Aktiva
Rast prihoda YoY
+138.5%
Promjena u odnosu na prethodnu godinu
Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).
Pristupite detaljnim podacima
Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.
Osobe i vlasništvo
Osnivači (1)
- PHARMACIA PUBS LIMITED, Irska, Broj iz registra: 597686, Naziv registra: Ured za registraciju trgovačkih društava, Nadležno tijelo: Ured za registraciju trgovačkih društava Jedini član
Osobe ovlaštene za zastupanje (1)
- TADHG JAMES LYNE Direktor 100%
Stvarni vlasnici (1)
- TADHG JAMES LYNE 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Irska
Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).
Bonitetna ocjena
Razina rizika
Umjeren
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Detaljnost profila
ⓘProfil sadrži većinu očekivanih podataka.
Bonitet
Bonitetna ocjena
Ažurirano: 14.10.2026.
Indeks plaćanja
Brzina plaćanja obveza
Financijska stabilnost
Pokazatelj stabilnosti
Omjer zaduženosti
Udio duga u kapitalu
Usporedba s industrijom
Preporuke i analiza
Visoka zaduženost
Omjer zaduženosti iznosi 143.6%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.
Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.
Kritično nizak kapital
Udio vlastitog kapitala iznosi samo -44.2%. Tvrtka je pretežno financirana dugom.
Hitno ojačajte kapitalnu bazu dokapitalizacijom ili zadržavanjem dobiti.
Kritično negativna operativna marža
Operativna marža iznosi -1536.9%. Poslovni rashodi (60802 €) značajno premašuju poslovne prihode (3715 €).
Hitno analizirajte strukturu troškova i razmotrite rezanje operativnih rashoda.
Negativan rezultat
Tvrtka je ostvarila gubitak od 57380 € u promatranom razdoblju.
Analizirajte uzroke gubitka i razvijte plan povratka u profitabilnost.
Niska iskorištenost imovine
Koeficijent obrta imovine iznosi samo 0.00. Velika imovina generira relativno male prihode.
Analizirajte iskorištenost imovine i razmotrite optimizaciju ili prodaju neproduktivne imovine.
Redovito financijsko izvještavanje
Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (18 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Povezane tvrtke
Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.
Vlasnički povezane tvrtke (1)
Tvrtke koje se u sudskom registru pojavljuju kao članovi ove tvrtke ili u kojima je ova tvrtka član.
-
Ova tvrtka je član društva
Povezane preko osoba (1)
Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.
-
TADHG JAMES LYNE — predsjednik uprave
Tvrtke na istoj adresi (10)
Ostale tvrtke registrirane na adresi Gradišćanska ulica 30, Zagreb.
-
Zagreb
-
Zagreb
-
Zagreb
-
Zagreb
-
Zagreb
-
Zagreb
-
Zagreb
-
Zagreb
Prikazano 8 od 10.
Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.
Slične tvrtke — Istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka Emerald Ventures d.o.o. pripada djelatnosti Istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja (NACE 73.20). To je pretežita djelatnost za 1.479 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.
- • NOTUS IT d.o.o. Zagreb
- • SPLENDID, d.o.o. Zagreb
- • NET-CONNECT d.o.o. Zagreb
- • Textile House Trgovine d.o.o. Zagreb
- • MAJDAK USLUGE d.o.o. Zagreb
- • KIEKENAP d.o.o. Zagreb
- • INFO VERBA d.o.o. Zagreb
- • ERMOU d.o.o. Zagreb