EMONT d. o. o., Rijeka
EMONT društvo s ograničenom odgovornošću za izvođenje radova u brodogradnji i industriji
EMONT d. o. o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Medovićeva 3, Rijeka osnovana 10.01.2014. godine.
U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 88.399 EUR, što je 82,8 % manje nego u 2024. Prihodi padaju drugu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s gubitkom od 32.140 EUR, nakon dobiti u 2024. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 166.378 EUR.
Registarski podaci
| Pravni oblik | Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) |
| Datum osnivanja | 10.01.2014 |
| EUID | HRSR.040318279 |
| Adresa sjedišta | Medovićeva 3 |
| Poštanski broj i mjesto | 51000 Rijeka |
| Županija | Primorsko-goranska županija |
| Status u registru | Redovan |
| Nadležni sud | Trgovački sud u Osijeku |
| Zadnja promjena u registru | 01.07.2024 |
| Podaci ažurirani | 13.09.2026 |
| Službeni izvor | Provjeri u Sudskom registru |
Djelatnosti (67)
- • proizvodnja metala
- • proizvodnja sirovog željeza, čelika i ferolegura
- • proizvodnja čeličnih cijevi i pribora
- • proizvodnja ostalih proizvoda primarne prerade čelika
- • hladno vučenje šipki
- • hladno valjanje uskih vrpci
- • hladno oblikovanje i profiliranje
- • hladno vučenje žice
Financije — zadnja godina 2025
Ukupni prihodi
50-100 tis. EUR
Ukupna aktiva
100-500 tis. EUR
Rezultat poslovanja
Gubitak
Račun dobiti i gubitka po godinama
| Godina | Ukupni prihodi | YoY | Ukupni rashodi | Dobit/gub. prije por. | Porez | Dobit/gub. razdoblja |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 88.398,84 EUR | -82.8% | 120.538,40 EUR | -32.139,56 EUR | — | -32.139,56 EUR |
| 2024 FINA | 515.082,38 EUR | -4.3% | 500.253,39 EUR | 14.828,99 EUR | 2.170,36 EUR | 12.658,63 EUR |
| 2023 FINA | 538.222,77 EUR | +11.6% | 480.092,09 EUR | 58.130,68 EUR | 6.892,03 EUR | 51.238,65 EUR |
| 2022 FINA | 3.632.195,00 HRK | +146.9% | 3.438.976,00 HRK | 193.219,00 HRK | 26.454,00 HRK | 166.765,00 HRK |
| 2021 FINA | 1.470.955,00 HRK | +603.6% | 1.360.134,00 HRK | 110.821,00 HRK | 2.540,00 HRK | 108.281,00 HRK |
| 2019 FINA | 209.065,00 HRK | 0% | 324.331,00 HRK | -115.266,00 HRK | — | -115.266,00 HRK |
| 2018 FINA | 209.065,00 HRK | -89.3% | 324.331,00 HRK | -115.266,00 HRK | — | -115.266,00 HRK |
| 2017 FINA | 1.947.702,00 HRK | -23.9% | 2.009.456,00 HRK | -61.754,00 HRK | — | -61.754,00 HRK |
| 2016 FINA | 2.559.962,00 HRK | +39.8% | 2.269.211,00 HRK | 290.751,00 HRK | 66.581,00 HRK | 224.170,00 HRK |
| 2015 FINA | 1.831.199,00 HRK | -26.6% | 1.615.172,00 HRK | 216.027,00 HRK | 48.825,00 HRK | 167.202,00 HRK |
| 2014 FINA | 2.494.095,00 HRK | — | 2.041.890,00 HRK | 452.205,00 HRK | 92.933,00 HRK | 359.272,00 HRK |
Bilanca po godinama
| Godina | Ukupna aktiva | Dugotrajna imovina | Kratkotrajna imovina | Kapital i rezerve | Dug. obveze | Kratk. obveze |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 166.377,58 EUR | — | 166.377,58 EUR | 52.511,87 EUR | 29.442,80 EUR | 84.422,91 EUR |
| 2024 FINA | 222.250,68 EUR | 4.196,93 EUR | 218.053,75 EUR | 84.651,43 EUR | 34.157,97 EUR | 103.441,28 EUR |
| 2023 FINA | 200.684,50 EUR | 6.990,97 EUR | 193.693,53 EUR | 78.810,98 EUR | 43.416,87 EUR | 78.456,65 EUR |
| 2022 FINA | 1.476.809,00 HRK | 155.852,00 HRK | 1.320.957,00 HRK | 734.394,00 HRK | 131.536,00 HRK | 610.879,00 HRK |
| 2021 FINA | 1.108.751,00 HRK | 137.854,00 HRK | 970.897,00 HRK | 558.342,00 HRK | 155.924,00 HRK | 394.485,00 HRK |
| 2019 FINA | 804.934,00 HRK | 12.332,00 HRK | 792.602,00 HRK | 506.978,00 HRK | 602.243,00 HRK | — |
| 2018 FINA | 804.934,00 HRK | 12.332,00 HRK | 792.602,00 HRK | 506.978,00 HRK | 602.243,00 HRK | — |
| 2017 FINA | 1.145.895,00 HRK | 41.492,00 HRK | 1.104.403,00 HRK | 622.243,00 HRK | 663.997,00 HRK | — |
| 2016 FINA | 1.248.341,00 HRK | 115.517,00 HRK | 1.132.824,00 HRK | 683.998,00 HRK | 439.828,00 HRK | — |
| 2015 FINA | 825.142,00 HRK | 155.337,00 HRK | — | 459.828,00 HRK | — | — |
| 2014 FINA | 1.047.321,00 HRK | 113.247,00 HRK | — | 379.272,00 HRK | — | — |
Pokazatelji (2025)
Neto marža
-36.4%
Neto P/L / Ukupni prihodi
Tekuća likvidnost
1.97
Kratk. imovina / Kratk. obveze
Zaduženost
68.4%
Ukupne obveze / Aktiva
Rast prihoda YoY
-82.8%
Promjena u odnosu na prethodnu godinu
Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).
Pristupite detaljnim podacima
Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.
Osobe i vlasništvo
Osnivači (1)
- LJUBICA BEČIROVIĆ Jedini član 100%
Uprava (1)
- LJUBICA BEČIROVIĆ Član uprave 100%
Osobe ovlaštene za zastupanje (1)
- LJUBICA BEČIROVIĆ Član uprave 100%
Stvarni vlasnici (1)
- LJUBICA BEČIROVIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).
Bonitetna ocjena
Razina rizika
Umjeren
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Detaljnost profila
ⓘProfil sadrži većinu očekivanih podataka.
Bonitet
Bonitetna ocjena
Ažurirano: 14.10.2026.
Indeks plaćanja
Brzina plaćanja obveza
Financijska stabilnost
Pokazatelj stabilnosti
Omjer zaduženosti
Udio duga u kapitalu
Usporedba s industrijom
Preporuke i analiza
Kritično negativna operativna marža
Operativna marža iznosi -35.8%. Poslovni rashodi (120056 €) značajno premašuju poslovne prihode (88399 €).
Hitno analizirajte strukturu troškova i razmotrite rezanje operativnih rashoda.
Povišena zaduženost
Omjer zaduženosti iznosi 68.4%. Razmotrite smanjenje duga za poboljšanje financijske stabilnosti.
Negativan rezultat
Tvrtka je ostvarila gubitak od 32140 € u promatranom razdoblju.
Analizirajte uzroke gubitka i razvijte plan povratka u profitabilnost.
Niska gotovinska pozicija
Udio gotovine u aktivi iznosi 0.4% (589 € od 166378 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.
Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.
Stagnacija prihoda
Prihodi ne pokazuju trend rasta u odnosu na prethodno razdoblje.
Razvijte strategiju rasta - novi proizvodi, tržišta ili usluge.
Redovito financijsko izvještavanje
Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (11 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Povezane tvrtke
Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.
Tvrtke na istoj adresi (1)
Ostale tvrtke registrirane na adresi Medovićeva 3, Rijeka.
-
Rijeka
Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.
Slične tvrtke — Lijevanje lakih metala
Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka EMONT d. o. o. pripada djelatnosti Lijevanje lakih metala (NACE 24.53). To je pretežita djelatnost za 25 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.
- • GRIJANJE - BIŠKUP d. o. o. Rijeka
- • Euro Bus d.o.o. Rijeka
- • TVORNICA PROPELERA ADAM d. o. o. Rijeka
- • LTH Metalni lijev d.o.o. Benkovac
- • DUCATI KOMPONENTI d.o.o. Ludbreg
- • ELMOK d.o.o. Ivanec
- • TERMOPROJEKT BOTICA d.o.o. Zadar
- • ENERGETIKA JURIĆ d.o.o. Zagreb