ENIS d.o.o., Tovarnik

za proizvodnju, trgovinu i usluge

Hrvatskih dragovoljaca 10, Tovarnik

ENIS d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Hrvatskih dragovoljaca 10, Tovarnik osnovana 23.10.2009. godine. Glavna djelatnost tvrtke je proizvodnja kruha; proizvodnja svježih peciva i sličnih proizvoda te kolača.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 406.359 EUR, što je 27,9 % više nego u 2024. Prihodi rastu drugu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 45.825 EUR (neto marža 11,3 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 190.722 EUR.

OIB: 96311195062
MBS: 030105545
Kapital: 122.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 23.10.2009
EUID HRSR.030105545
Adresa sjedišta Hrvatskih dragovoljaca 10
Poštanski broj i mjesto 32249 Tovarnik
Županija Vukovarsko-srijemska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 17.09.2025
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (15)

Glavna: proizvodnja kruha; proizvodnja svježih peciva i sličnih proizvoda te kolača (NKD 10.71)

NACE klasifikacija:

Područje C: PRERAĐIVAČKA INDUSTRIJA

Odjeljak 10: Proizvodnja prehrambenih proizvoda

Razred 10.71: Proizvodnja kruha; proizvodnja svježih peciva i sličnih proizvoda te kolača

  • • proizvodnja, prerada, skladištenje i distribucija hrane i pića te hrane za životinje
  • • pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane, pripremanje i usluživanje pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
  • • pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu i opskrba tom hranom (catering)
  • • proizvodnja poljoprivrednih i prehrambenih proizvoda - ekološka proizvodnja
  • • prijevoz za vlastite potrebe
  • • kupnja i prodaja robe i pružanje usluga u trgovini u svrhu ostvarivanja dobiti ili drugog gospodarskog učinka na domaćem i inozemnom tržištu
  • • zastupanje stranih (inozemnih) tvrtki
  • • istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 406.358,99 EUR +27.9% 355.442,09 EUR 50.916,90 EUR 5.091,69 EUR 45.825,21 EUR
2024 FINA 317.662,96 EUR +25% 278.068,94 EUR 39.594,02 EUR 3.959,40 EUR 35.634,62 EUR
2023 FINA 254.035,49 EUR -0.6% 248.763,60 EUR 5.271,89 EUR 527,19 EUR 4.744,70 EUR
2022 FINA 1.924.696,00 HRK +45.9% 1.881.239,00 HRK 43.457,00 HRK 4.345,00 HRK 39.112,00 HRK
2021 FINA 1.319.471,00 HRK -42.2% 1.265.218,00 HRK 54.253,00 HRK 5.425,00 HRK 48.828,00 HRK
2020 FINA 2.283.076,00 HRK -3.4% 2.225.887,00 HRK 57.189,00 HRK 6.862,00 HRK 50.327,00 HRK
2019 FINA 2.364.460,00 HRK +69.9% 2.320.508,00 HRK 43.952,00 HRK 5.274,00 HRK 38.678,00 HRK
2018 FINA 1.391.897,00 HRK -1.4% 1.354.126,00 HRK 37.771,00 HRK 4.532,00 HRK 33.239,00 HRK
2015 FINA 1.411.623,00 HRK +9.1% 1.346.961,00 HRK 64.662,00 HRK 12.932,00 HRK 51.730,00 HRK
2014 FINA 1.293.567,00 HRK -8.5% 1.209.651,00 HRK 83.916,00 HRK 16.783,00 HRK 67.133,00 HRK
2013 FINA 1.413.457,00 HRK -8.2% 1.390.943,00 HRK 22.514,00 HRK 4.503,00 HRK 18.011,00 HRK
2010 FINA 1.540.259,00 HRK — 1.033.785,00 HRK 506.474,00 HRK 101.295,00 HRK 405.179,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 190.721,83 EUR 53.552,84 EUR 137.168,99 EUR 97.024,74 EUR 45.257,80 EUR 48.439,29 EUR
2024 FINA 142.401,59 EUR 55.952,12 EUR 86.449,47 EUR 62.824,69 EUR 37.204,07 EUR 42.372,83 EUR
2023 FINA 63.317,00 EUR 21.110,18 EUR 42.206,82 EUR 26.704,73 EUR — 36.578,19 EUR
2022 FINA 329.492,00 HRK 172.655,00 HRK 156.837,00 HRK 209.940,00 HRK 33.706,00 HRK 58.715,00 HRK
2021 FINA 244.600,00 HRK 135.517,00 HRK 109.083,00 HRK 170.828,00 HRK 38.196,00 HRK 8.112,00 HRK
2020 FINA 207.900,00 HRK 23.000,00 HRK 119.900,00 HRK 172.327,00 HRK — —
2019 FINA 208.678,00 HRK — 83.678,00 HRK 160.678,00 HRK — —
2018 FINA 233.239,00 HRK — 50.538,00 HRK 155.239,00 HRK — —
2015 FINA 224.730,00 HRK 20.932,00 HRK — 173.730,00 HRK — —
2014 FINA 234.094,00 HRK 216.971,00 HRK — 189.133,00 HRK — —
2013 FINA 297.127,00 HRK 161.092,00 HRK — 140.011,00 HRK — —
2010 FINA 711.051,00 HRK 95.476,00 HRK — 425.179,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+11.3%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

2.83

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

49.1%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+27.9%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • FATMIR MUHADRI Član društva 100%

Uprava (1)

  • FATMIR MUHADRI Član uprave 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • FATMIR MUHADRI Član uprave 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • FATMIR MUHADRI 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 86 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

100 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

100 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

49.1%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
69. percentil
Bolje od 69% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
73.9
26.1 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (12 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 2.83. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 36.3%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 11.3%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 50.9%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Visoka efikasnost imovine

Koeficijent obrta imovine iznosi 2.13. Tvrtka učinkovito koristi svoju imovinu za generiranje prihoda.

Slične tvrtke — Proizvodnja kruha; proizvodnja svježih peciva i sličnih proizvoda te kolača

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka ENIS d.o.o. pripada djelatnosti Proizvodnja kruha; proizvodnja svježih peciva i sličnih proizvoda te kolača (NACE 10.71). To je pretežita djelatnost za 658 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Proizvodnja kruha; proizvodnja svježih peciva i sličnih proizvoda te kolača

Česta pitanja o tvrtki ENIS d.o.o.

Što je ENIS d.o.o.?
ENIS d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Hrvatskih dragovoljaca 10, Tovarnik. OIB tvrtke je 96311195062. Osnovana je 23.10.2009. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je proizvodnja kruha; proizvodnja svježih peciva i sličnih proizvoda te kolača . Ukupno ima 15 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi ENIS d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Hrvatskih dragovoljaca 10, 32249 Tovarnik. Tvrtka posluje u Vukovarsko-srijemska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član društva, 1 član uprave. Član uprave tvrtke je FATMIR MUHADRI. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 16 godina, od 23.10.2009. godine. Temeljni kapital iznosi 122.000,00 HRK. Dostupno je 12 godišnjih financijskih izvještaja (2010–2025) za detaljnu analizu poslovanja.