ENTASIS PROJEKT d.o.o., Zagreb

za projektiranje i nadzor

Antunovac 34, Zagreb

ENTASIS PROJEKT d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Antunovac 34, Zagreb osnovana 15.02.2012. godine. Glavna djelatnost tvrtke je arhitektonske djelatnosti.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 910.429 EUR, što je 7,3 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 418.323 EUR (neto marža 45,9 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 467.439 EUR.

OIB: 19623577330
MBS: 080788832
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 15.02.2012
EUID HRSR.080788832
Adresa sjedišta Antunovac 34
Poštanski broj i mjesto 10000 Zagreb
Županija Grad Zagreb
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Zagrebu
Zadnja promjena u registru 07.10.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (43)

Glavna: arhitektonske djelatnosti (NKD 71.11)

NACE klasifikacija:

Područje M: STRUČNE, ZNANSTVENE I TEHNIČKE DJELATNOSTI

Odjeljak 71: Arhitektonske djelatnosti i inženjerstvo; tehničko ispitivanje i analiza

Razred 71.11: Arhitektonske djelatnosti

  • • financiranje komercijalnih poslova, uključujući izvozno financiranje na osnovi otkupa s diskontom i bez regresa dugoročnih nedospjelih potraživanja osiguranih financijskim instrumentima (engl. forfeiting)
  • • otkup potraživanja s regresom ili bez njega (engl. factoring)
  • • usluge vezane uz poslove kreditiranja: prikupljanje podataka, izrada analiza i davanje informacija o kreditnoj sposobnosti pravnih i fizičkih osoba koje samostalno obavljaju djelatnost
  • • posredovanje pri sklapanju poslova na novčanom tržištu
  • • savjetovanje pravnih osoba glede strukture kapitala, poslovne strategije i sličnih pitanja te pružanje usluga koje se odnose na poslovna spajanja i stjecanje dionica i poslovnih udjela u drugim društvima
  • • računovodstveni poslovi
  • • računalne i srodne djelatnosti
  • • djelatnosti javnoga cestovnog prijevoza putnika i tereta u domaćem i međunarodnom prometu

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

500 tis. - 1 mil. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 910.429,45 EUR +632.7% 445.242,09 EUR 465.187,36 EUR 46.864,20 EUR 418.323,16 EUR
2024 FINA 124.249,94 EUR -42.9% 97.254,22 EUR 26.995,72 EUR 2.842,63 EUR 24.153,09 EUR
2023 FINA 217.683,16 EUR +11.7% 162.738,30 EUR 54.944,86 EUR 5.649,17 EUR 49.295,69 EUR
2022 FINA 1.468.865,00 HRK +206.7% 843.203,00 HRK 625.662,00 HRK 63.066,00 HRK 562.596,00 HRK
2021 FINA 478.851,00 HRK +11.4% 394.985,00 HRK 83.866,00 HRK 8.744,00 HRK 75.122,00 HRK
2020 FINA 430.002,00 HRK +25.7% 332.861,00 HRK 97.141,00 HRK 11.857,00 HRK 85.284,00 HRK
2019 FINA 342.112,00 HRK -12.2% 303.354,00 HRK 38.758,00 HRK 4.735,00 HRK 34.023,00 HRK
2018 FINA 389.806,00 HRK +24.9% 241.400,00 HRK 148.406,00 HRK 17.895,00 HRK 130.511,00 HRK
2017 FINA 312.109,00 HRK +115% 254.191,00 HRK 57.918,00 HRK 3.229,00 HRK 54.689,00 HRK
2016 FINA 145.159,00 HRK -1.7% 176.166,00 HRK -31.007,00 HRK — -31.007,00 HRK
2015 FINA 147.679,00 HRK -38.8% 131.762,00 HRK 15.917,00 HRK 3.183,00 HRK 12.734,00 HRK
2014 FINA 241.482,00 HRK +62.7% 220.399,00 HRK 21.083,00 HRK 4.105,00 HRK 16.978,00 HRK
2013 FINA 148.432,00 HRK +23.8% 136.217,00 HRK 12.215,00 HRK 2.443,00 HRK 9.772,00 HRK
2012 FINA 119.900,00 HRK — 103.158,00 HRK 16.742,00 HRK 3.349,00 HRK 13.393,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 467.438,58 EUR 3.760,96 EUR 463.577,62 EUR 420.977,62 EUR — 46.460,96 EUR
2024 FINA 59.679,85 EUR — 59.579,85 EUR 26.807,55 EUR — 32.872,30 EUR
2023 FINA 60.001,26 EUR 887,06 EUR 59.014,20 EUR 51.950,15 EUR — 8.051,11 EUR
2022 FINA 655.017,00 HRK 18.681,00 HRK 636.336,00 HRK 582.596,00 HRK — 72.421,00 HRK
2021 FINA 126.803,00 HRK 806,00 HRK 125.997,00 HRK 95.122,00 HRK — 31.681,00 HRK
2020 FINA 118.173,00 HRK 2.706,00 HRK 115.467,00 HRK 105.284,00 HRK — —
2019 FINA 101.473,00 HRK 9.707,00 HRK 91.766,00 HRK 54.023,00 HRK — —
2018 FINA 205.471,00 HRK 3.446,00 HRK 202.025,00 HRK 150.511,00 HRK — —
2017 FINA 91.531,00 HRK — 91.531,00 HRK 43.682,00 HRK -31.007,00 HRK —
2016 FINA 37.042,00 HRK — 37.042,00 HRK -11.007,00 HRK — —
2015 FINA 121.734,00 HRK — — 72.877,00 HRK — —
2014 FINA 102.040,00 HRK — — 60.143,00 HRK — —
2013 FINA 51.042,00 HRK — — 43.164,00 HRK — —
2012 FINA 60.458,00 HRK — — 33.393,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+45.9%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

9.98

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

9.9%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+632.7%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • ANA KELEMIN Ostalo 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • ANA KELEMIN Direktor 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • ANA KELEMIN 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 88 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

100 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

100 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

9.9%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
27. percentil
Bolje od 27% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
89.1
10.9 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (14 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 9.98. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 85.2%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 9.9%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 45.9%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 90.1%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Slične tvrtke — Arhitektonske djelatnosti

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka ENTASIS PROJEKT d.o.o. pripada djelatnosti Arhitektonske djelatnosti (NACE 71.11). To je pretežita djelatnost za 845 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Arhitektonske djelatnosti

Česta pitanja o tvrtki ENTASIS PROJEKT d.o.o.

Što je ENTASIS PROJEKT d.o.o.?
ENTASIS PROJEKT d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Antunovac 34, Zagreb. OIB tvrtke je 19623577330. Osnovana je 15.02.2012. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je arhitektonske djelatnosti . Ukupno ima 43 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi ENTASIS PROJEKT d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Antunovac 34, 10000 Zagreb. Tvrtka posluje u Grad Zagreb.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 500 tis. - 1 mil. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 ostali. Direktor tvrtke je ANA KELEMIN. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 14 godina, od 15.02.2012. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 14 godišnjih financijskih izvještaja (2012–2025) za detaljnu analizu poslovanja.