ERMA BLACE d.o.o., Blace

za trgovinu, turizam i usluge

Sršeni 18, Blace

ERMA BLACE d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Sršeni 18, Blace osnovana 18.03.2009. godine. Glavna djelatnost tvrtke je ostali smještaj.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 56.065 EUR, što je 119.286,2 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 38.570 EUR, nakon gubitka u 2024. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 60.733 EUR.

OIB: 42602812239
MBS: 090026512
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 18.03.2009
EUID HRSR.090026512
Adresa sjedišta Sršeni 18
Poštanski broj i mjesto 20357 Blace
Općina / grad Slivno
Županija Dubrovačko-neretvanska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 29.04.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (16)

Glavna: ostali smještaj (NKD 55.90)

NACE klasifikacija:

Područje I: SMJEŠTAJ TE PRIPREMA I USLUŽIVANJE HRANE

Odjeljak 55: Smještaj

Razred 55.90: Ostali smještaj

  • • kupnja i prodaja robe
  • • trgovačko posredovanje na domaćem i inozemnom tržištu
  • • zastupanje inozemnih tvrtki
  • • gradnja, projektiranje i nadzor nad gradnjom
  • • izvođenje investicijskih radova u inozemstvu
  • • međunarodno otpremništvo
  • • skladištenje robe
  • • poslovanje nekretninama

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

50-100 tis. EUR

Ukupna aktiva

50-100 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 56.064,51 EUR +11928519.1% 13.550,01 EUR 42.514,50 EUR 3.944,81 EUR 38.569,69 EUR
2024 FINA 0,47 EUR -100% 3.066,89 EUR -3.066,42 EUR — -3.066,42 EUR
2023 FINA 6.074,82 EUR -6.1% 5.968,28 EUR 106,54 EUR 36,86 EUR 69,68 EUR
2021 FINA 48.728,00 HRK -28.5% 48.243,00 HRK 485,00 HRK — 485,00 HRK
2019 FINA 68.167,00 HRK 0% 67.031,00 HRK 1.136,00 HRK 136,00 HRK 1.000,00 HRK
2018 FINA 68.167,00 HRK 0% 67.031,00 HRK 1.136,00 HRK 136,00 HRK 1.000,00 HRK
2017 FINA 68.167,00 HRK +22.5% 67.031,00 HRK 1.136,00 HRK 136,00 HRK 1.000,00 HRK
2016 FINA 55.626,00 HRK +8% 54.482,00 HRK 1.144,00 HRK 229,00 HRK 915,00 HRK
2015 FINA 51.524,00 HRK +3.1% 50.512,00 HRK 1.012,00 HRK 202,00 HRK 810,00 HRK
2014 FINA 49.956,00 HRK -50% 46.184,00 HRK 3.772,00 HRK 195,00 HRK 3.577,00 HRK
2013 FINA 99.865,00 HRK +59.6% 97.733,00 HRK 2.132,00 HRK — 2.132,00 HRK
2012 FINA 62.572,00 HRK +20.8% 61.526,00 HRK 1.046,00 HRK — 1.046,00 HRK
2011 FINA 51.811,00 HRK -28.1% 51.441,00 HRK 370,00 HRK — 370,00 HRK
2010 FINA 72.034,00 HRK — 71.032,00 HRK 1.002,00 HRK — 1.002,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 60.733,49 EUR 13.603,29 EUR 47.130,20 EUR 39.561,50 EUR 12.027,34 EUR 9.144,65 EUR
2024 FINA 13.649,55 EUR 13.603,29 EUR 46,26 EUR 991,81 EUR 12.027,34 EUR 630,40 EUR
2023 FINA 17.022,46 EUR 16.003,88 EUR 1.018,58 EUR 4.058,23 EUR 12.027,34 EUR 936,89 EUR
2021 FINA 179.889,00 HRK 179.026,00 HRK 110,00 HRK 28.524,00 HRK 150.000,00 HRK 1.365,00 HRK
2019 FINA 249.251,00 HRK 234.659,00 HRK 11.952,00 HRK 23.507,00 HRK 2.507,00 HRK —
2018 FINA 249.251,00 HRK 234.659,00 HRK 11.952,00 HRK 23.507,00 HRK 2.507,00 HRK —
2017 FINA 249.251,00 HRK 234.659,00 HRK 11.952,00 HRK 23.507,00 HRK 2.507,00 HRK —
2016 FINA 272.323,00 HRK 256.450,00 HRK 13.250,00 HRK 22.507,00 HRK 1.592,00 HRK —
2015 FINA 298.357,00 HRK 275.629,00 HRK — 21.592,00 HRK — —
2014 FINA 312.877,00 HRK 283.366,00 HRK — 20.782,00 HRK — —
2013 FINA 326.446,00 HRK 304.066,00 HRK — 17.205,00 HRK — —
2012 FINA 416.095,00 HRK 365.597,00 HRK — 15.073,00 HRK — —
2011 FINA 423.036,00 HRK 386.417,00 HRK — 14.027,00 HRK — —
2010 FINA 445.533,00 HRK 414.805,00 HRK — 13.657,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+68.8%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

5.15

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

34.9%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+11928519.1%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • Stefan Gunter Halanke Jedini član 100%

Uprava (1)

  • Stefan Gunter Halanke Član uprave 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • Stefan Gunter Halanke Član uprave 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • STEFAN GUNTER HALANKE 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Njemačka

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 90 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

100 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

100 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

34.9%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
36. percentil
Bolje od 36% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
49.3
50.7 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (14 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 5.15. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 77.6%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 68.8%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 65.1%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Izvrsna operativna efikasnost

Operativna marža iznosi 75.9%. Tvrtka ima izuzetno učinkovitu osnovnu djelatnost.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Tvrtke na istoj adresi (2)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Sršeni 18, Slivno.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Ostali smještaj

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka ERMA BLACE d.o.o. pripada djelatnosti Ostali smještaj (NACE 55.90). To je pretežita djelatnost za 501 tvrtku u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Ostali smještaj

Česta pitanja o tvrtki ERMA BLACE d.o.o.

Što je ERMA BLACE d.o.o.?
ERMA BLACE d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Sršeni 18, Blace. OIB tvrtke je 42602812239. Osnovana je 18.03.2009. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je ostali smještaj . Ukupno ima 16 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi ERMA BLACE d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Sršeni 18, 20357 Blace. Adresa pripada općini/gradu Slivno. Tvrtka posluje u Dubrovačko-neretvanska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 50-100 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član uprave, 1 jedini član. Član uprave tvrtke je Stefan Gunter Halanke. Jedini član tvrtke je Stefan Gunter Halanke. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 17 godina, od 18.03.2009. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 14 godišnjih financijskih izvještaja (2010–2025) za detaljnu analizu poslovanja.