ESTERHAUS PRODUCTION j.d.o.o., Zagreb
ESTERHAUS PRODUCTION jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za produkciju
ESTERHAUS PRODUCTION j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Rebrovac 27, Zagreb osnovana 05.11.2013. godine.
U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 94.912 EUR, što je 26,2 % manje nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 995 EUR (neto marža 1 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 66.957 EUR.
Registarski podaci
| Pravni oblik | Jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) |
| Datum osnivanja | 05.11.2013 |
| EUID | HRSR.080878490 |
| Adresa sjedišta | Rebrovac 27 |
| Poštanski broj i mjesto | 10000 Zagreb |
| Županija | Grad Zagreb |
| Status u registru | Redovan |
| Nadležni sud | Trgovački sud u Zagrebu |
| Zadnja promjena u registru | 09.02.2025 |
| Podaci ažurirani | 13.09.2026 |
| Službeni izvor | Provjeri u Sudskom registru |
Djelatnosti (31)
- • proizvodnja, promet i javno prikazivanje audiovizualnih dijela
- • priprema i organizacija te javno izvođenje dramskih, glazbeno-scenskih, lutkarskih i drugih scenskih djela (scenska i glazbeno-scenska djela)
- • djelatnost pružanja audio i audiovizualnih medijskih usluga putem elektroničkih komunikacijskih mreža
- • djelatnost pružanja usluga elektroničkih publikacija putem elektroničkih komunikacijskih mreža
- • pružanje usluga informacijskog društva
- • računalne i srodne djelatnosti
- • djelatnost pružanja medijskih usluga televizije i/ili radija
- • djelatnost proizvodnje audiovizualnih dijela
Financije — zadnja godina 2025
Ukupni prihodi
50-100 tis. EUR
Ukupna aktiva
50-100 tis. EUR
Rezultat poslovanja
Dobit
Račun dobiti i gubitka po godinama
| Godina | Ukupni prihodi | YoY | Ukupni rashodi | Dobit/gub. prije por. | Porez | Dobit/gub. razdoblja |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 94.911,50 EUR | -26.2% | 93.916,72 EUR | 994,78 EUR | — | 994,78 EUR |
| 2024 FINA | 128.677,50 EUR | +6.2% | 128.369,00 EUR | 308,50 EUR | — | 308,50 EUR |
| 2023 FINA | 121.149,16 EUR | +45.9% | 119.997,67 EUR | 1.151,49 EUR | — | 1.151,49 EUR |
| 2022 FINA | 625.619,00 HRK | -43.4% | 624.264,00 HRK | 1.355,00 HRK | — | 1.355,00 HRK |
| 2021 FINA | 1.106.268,00 HRK | +57.2% | 1.058.825,00 HRK | 47.443,00 HRK | — | 47.443,00 HRK |
| 2020 FINA | 703.768,00 HRK | -26.2% | 711.593,00 HRK | -7.825,00 HRK | — | -7.825,00 HRK |
| 2019 FINA | 953.296,00 HRK | -28% | 931.067,00 HRK | 22.229,00 HRK | — | 22.229,00 HRK |
| 2018 FINA | 1.324.817,00 HRK | -35.6% | 1.252.017,00 HRK | 72.800,00 HRK | — | 72.800,00 HRK |
| 2017 FINA | 2.056.396,00 HRK | +24% | 2.009.161,00 HRK | 47.235,00 HRK | — | 47.235,00 HRK |
| 2016 FINA | 1.658.025,00 HRK | +167.2% | 1.577.473,00 HRK | 80.552,00 HRK | — | 80.552,00 HRK |
| 2015 FINA | 620.629,00 HRK | -55.6% | 586.539,00 HRK | 34.090,00 HRK | — | 34.090,00 HRK |
| 2014 FINA | 1.397.652,00 HRK | +20917.2% | 1.266.215,00 HRK | 131.437,00 HRK | — | 131.437,00 HRK |
| 2013 FINA | 6.650,00 HRK | — | 25.461,00 HRK | -18.811,00 HRK | — | -18.811,00 HRK |
Bilanca po godinama
| Godina | Ukupna aktiva | Dugotrajna imovina | Kratkotrajna imovina | Kapital i rezerve | Dug. obveze | Kratk. obveze |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 66.957,04 EUR | 36.086,66 EUR | 24.313,41 EUR | 7.604,11 EUR | — | 59.352,93 EUR |
| 2024 FINA | 75.137,02 EUR | 36.086,66 EUR | 32.493,39 EUR | 6.917,83 EUR | 5.962,77 EUR | 62.256,42 EUR |
| 2023 FINA | 95.832,34 EUR | 36.086,66 EUR | 53.188,71 EUR | 7.760,82 EUR | 5.962,77 EUR | 82.108,75 EUR |
| 2022 FINA | 482.849,00 HRK | 271.895,00 HRK | 161.550,00 HRK | 49.798,00 HRK | 44.926,00 HRK | 388.125,00 HRK |
| 2021 FINA | 490.542,00 HRK | 271.895,00 HRK | 218.647,00 HRK | 48.443,00 HRK | 44.926,00 HRK | 397.173,00 HRK |
| 2020 FINA | 288.860,00 HRK | 221.505,00 HRK | 67.355,00 HRK | -9.504,00 HRK | -2.679,00 HRK | — |
| 2019 FINA | 408.368,00 HRK | 218.026,00 HRK | 190.342,00 HRK | 25.909,00 HRK | 2.679,00 HRK | — |
| 2018 FINA | 536.920,00 HRK | 218.026,00 HRK | 256.356,00 HRK | 154.399,00 HRK | 80.599,00 HRK | — |
| 2017 FINA | 359.783,00 HRK | 187.381,00 HRK | 172.402,00 HRK | 128.834,00 HRK | 80.599,00 HRK | — |
| 2016 FINA | 654.832,00 HRK | 346.292,00 HRK | 294.237,00 HRK | 162.151,00 HRK | 80.599,00 HRK | — |
| 2015 FINA | 219.319,00 HRK | 92.919,00 HRK | — | 35.090,00 HRK | — | — |
| 2014 FINA | 734.833,00 HRK | 52.168,00 HRK | — | 113.626,00 HRK | — | — |
| 2013 FINA | 28.487,00 HRK | 2.500,00 HRK | — | -17.811,00 HRK | — | — |
Pokazatelji (2025)
Neto marža
+1%
Neto P/L / Ukupni prihodi
Tekuća likvidnost
0.41
Kratk. imovina / Kratk. obveze
Zaduženost
88.6%
Ukupne obveze / Aktiva
Rast prihoda YoY
-26.2%
Promjena u odnosu na prethodnu godinu
Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).
Pristupite detaljnim podacima
Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.
Osobe i vlasništvo
Osnivači (1)
- IVANA ESTER Jedini član 100%
Osobe ovlaštene za zastupanje (1)
- IVANA ESTER Direktor 100%
Stvarni vlasnici (1)
- IVANA ESTER 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).
Bonitetna ocjena
Razina rizika
Umjeren
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Detaljnost profila
ⓘProfil sadrži većinu očekivanih podataka.
Bonitet
Bonitetna ocjena
Ažurirano: 14.10.2026.
Indeks plaćanja
Brzina plaćanja obveza
Financijska stabilnost
Pokazatelj stabilnosti
Omjer zaduženosti
Udio duga u kapitalu
Usporedba s industrijom
Preporuke i analiza
Kritična likvidnost
Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.41. Kratkotrajna imovina (24313 €) ne pokriva kratkoročne obveze (59353 €).
Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.
Visoka zaduženost
Omjer zaduženosti iznosi 88.6%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.
Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.
Nizak udio kapitala
Udio vlastitog kapitala iznosi 11.4% (preporučeno: >30%). Razmotrite jačanje kapitalne strukture.
Niska gotovinska pozicija
Udio gotovine u aktivi iznosi 4.5% (3027 € od 66957 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.
Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.
Stagnacija prihoda
Prihodi ne pokazuju trend rasta u odnosu na prethodno razdoblje.
Razvijte strategiju rasta - novi proizvodi, tržišta ili usluge.
Redovito financijsko izvještavanje
Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (13 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Povezane tvrtke
Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.
Povezane preko osoba (1)
Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.
-
IVANA ESTER — jedini član
Tvrtke na istoj adresi (3)
Ostale tvrtke registrirane na adresi Rebrovac 27, Zagreb.
-
Zagreb
-
Zagreb
-
Zagreb
Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.
Slične tvrtke — Fotografske djelatnosti
Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka ESTERHAUS PRODUCTION j.d.o.o. pripada djelatnosti Fotografske djelatnosti (NACE 74.20). To je pretežita djelatnost za 743 tvrtke u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.
- • BUDILICA d.o.o. Zagreb
- • UNIMEDO - Property Management j.d.o.o. Zagreb
- • Rika Usluge d.o.o. Zagreb
- • APEX TRANSPORTI d.o.o. Zagreb
- • Brandsoon group d.o.o. Zagreb
- • SATURA MARE d.o.o. Zagreb
- • Ured ovlaštenog arhitekta Miljenko Bernfest j.d.o.o. Zagreb
- • CARTAGEA STUDIO d.o.o. Zagreb