Everwill Industry d.o.o., Zagreb

za trgovinu i proizvodnju automobilskih dijelova

Ulica Ivana Lučića 2/A, Zagreb

Everwill Industry d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica Ivana Lučića 2/A, Zagreb osnovana 15.06.2016. godine.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 25.821 EUR, što je 47,5 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 22.084 EUR, nakon gubitka u 2024. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 202.056 EUR.

OIB: 78149253150
MBS: 081035266
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 15.06.2016
EUID HRSR.081035266
Adresa sjedišta Ulica Ivana Lučića 2/A
Poštanski broj i mjesto 10000 Zagreb
Županija Grad Zagreb
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Zagrebu
Zadnja promjena u registru 12.02.2025
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (20)

  • • kupnja i prodaja robe
  • • pružanje usluga u trgovini
  • • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • • zastupanje inozemnih tvrtki
  • • savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  • • proizvodnja motornih vozila
  • • proizvodnja električne i elektroničke opreme za motorna vozila
  • • održavanje i popravak motornih vozila

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

10-50 tis. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 25.820,70 EUR +4653.7% 3.737,02 EUR 22.083,68 EUR — 22.083,68 EUR
2024 FINA 543,17 EUR -97.2% 16.902,21 EUR -16.359,04 EUR — -16.359,04 EUR
2023 FINA 19.219,78 EUR +3942.8% 5.593,46 EUR 13.626,32 EUR — 13.626,32 EUR
2022 FINA 3.582,00 HRK +1727.8% 157.655,00 HRK -154.073,00 HRK — -154.073,00 HRK
2021 FINA 196,00 HRK -99.9% 178.960,00 HRK -178.764,00 HRK — -178.764,00 HRK
2020 FINA 147.677,00 HRK -94.9% 330.340,00 HRK -182.663,00 HRK — -182.663,00 HRK
2019 FINA 2.920.354,00 HRK +96.7% 2.457.454,00 HRK 462.900,00 HRK 47.725,00 HRK 415.175,00 HRK
2018 FINA 1.484.416,00 HRK +1067.5% 1.565.543,00 HRK -81.127,00 HRK — -81.127,00 HRK
2017 FINA 127.147,00 HRK — 275.952,00 HRK -148.805,00 HRK — -148.805,00 HRK
2016 FINA — — 12.338,00 HRK -12.338,00 HRK — -12.338,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 202.056,35 EUR — 202.056,35 EUR -2.409,46 EUR — 204.465,81 EUR
2024 FINA 206.641,46 EUR — 206.641,46 EUR -24.493,14 EUR — 231.134,60 EUR
2023 FINA 210.012,45 EUR — 210.012,45 EUR -8.134,10 EUR — 218.146,55 EUR
2022 FINA 1.636.057,00 HRK — 1.636.057,00 HRK -163.954,00 HRK — 1.800.011,00 HRK
2021 FINA 1.672.315,00 HRK — 1.672.315,00 HRK -9.881,00 HRK — 1.682.196,00 HRK
2020 FINA 1.735.884,00 HRK — 1.735.884,00 HRK 168.883,00 HRK 331.546,00 HRK —
2019 FINA 2.119.586,00 HRK — 2.119.586,00 HRK 351.546,00 HRK -83.629,00 HRK —
2018 FINA 191.660,00 HRK 7.607,00 HRK 184.053,00 HRK -63.629,00 HRK -2.502,00 HRK —
2017 FINA 99.082,00 HRK — 99.082,00 HRK -141.139,00 HRK -12.334,00 HRK —
2016 FINA 23.084,00 HRK — 23.084,00 HRK 7.662,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+85.5%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

0.99

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

101.2%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+4653.7%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • 2539183 ONTARIO INC., Kanada, Broj iz registra: 002531983, Naziv registra: Registar Ministarstva za usluge vlade, Nadležno tijelo: Ministarstvo za usluge vlade Jedini član

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • TIHOMIR ŠAFAR Direktor 50%

Stvarni vlasnici (2)

  • TIHOMIR ŠAFAR 50% Neizravno vlasništvo prebivalište: Kanada
  • RODNEY PAINTER 50% Neizravno vlasništvo prebivalište: Kanada

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

A-

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 80 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

68
A-
Umjeren rizik

Indeks plaćanja

50 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

62 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

101.2%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
15. percentil
Bolje od 15% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
62.6
5.4 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Kritična likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.99. Kratkotrajna imovina (202056 €) ne pokriva kratkoročne obveze (204466 €).

Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.

Visoka zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi 101.2%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.

Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.

Kritično nizak kapital

Udio vlastitog kapitala iznosi samo -1.2%. Tvrtka je pretežno financirana dugom.

Hitno ojačajte kapitalnu bazu dokapitalizacijom ili zadržavanjem dobiti.

Kritično negativna operativna marža

Operativna marža iznosi -2304.8%. Poslovni rashodi (3737 €) značajno premašuju poslovne prihode (155 €).

Hitno analizirajte strukturu troškova i razmotrite rezanje operativnih rashoda.

Visoka ovisnost o kratkoročnom dugu

100.0% ukupnog duga je kratkoročno (204466 € od 204466 €). Ovo povećava refinancijski rizik.

Razmotrite pretvaranje dijela kratkoročnog duga u dugoročne kredite za veću stabilnost.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (10 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Tvrtke na istoj adresi (97)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Ulica Ivana Lučića 2, Zagreb.

Prikazano 8 od 97.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Proizvodnja motornih vozila

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka Everwill Industry d.o.o. pripada djelatnosti Proizvodnja motornih vozila (NACE 29.10). To je pretežita djelatnost za 71 tvrtku u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Proizvodnja motornih vozila

Česta pitanja o tvrtki Everwill Industry d.o.o.

Što je Everwill Industry d.o.o.?
Everwill Industry d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica Ivana Lučića 2/A, Zagreb. OIB tvrtke je 78149253150. Osnovana je 15.06.2016. godine.
Gdje se nalazi Everwill Industry d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Ulica Ivana Lučića 2/A, 10000 Zagreb. Tvrtka posluje u Grad Zagreb.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 10-50 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 jedini član. Direktor tvrtke je TIHOMIR ŠAFAR. Jedini član tvrtke je 2539183 ONTARIO INC., Kanada, Broj iz registra: 002531983, Naziv registra: Registar Ministarstva za usluge vlade, Nadležno tijelo: Ministarstvo za usluge vlade. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 10 godina, od 15.06.2016. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 10 godišnjih financijskih izvještaja (2016–2025) za detaljnu analizu poslovanja.