Finance Security d.o.o., Zagreb
za proizvodnju, trgovinu i usluge
Finance Security d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Savska cesta 32, Zagreb osnovana 07.08.2012. godine.
U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 44.000 EUR, što je 37,5 % više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 4.568 EUR, nakon gubitka u 2024. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 11.665 EUR.
Registarski podaci
| Pravni oblik | Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) |
| Datum osnivanja | 07.08.2012 |
| EUID | HRSR.080805008 |
| Adresa sjedišta | Savska cesta 32 |
| Poštanski broj i mjesto | 10000 Zagreb |
| Županija | Grad Zagreb |
| Status u registru | Redovan |
| Nadležni sud | Trgovački sud u Zagrebu |
| Zadnja promjena u registru | 10.04.2024 |
| Podaci ažurirani | 03.10.2026 |
| Službeni izvor | Provjeri u Sudskom registru |
Djelatnosti (13)
- • proizvodnja uredskih strojeva i računala
- • proizvodnja električnih strojeva i aparata
- • proizvodnja radiotelevizijskih i komunikacijskih aparata i opreme
- • proizvodnja medicinskih, preciznih i optičkih instrumenata te satova
- • računalne i srodne djelatnosti
- • kupnja i prodaja robe
- • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- • organiziranje seminara, sajmova, koncerata, priredbi, revija, izložbi i festivala
Financije — zadnja godina 2025
Ukupni prihodi
10-50 tis. EUR
Ukupna aktiva
10-50 tis. EUR
Rezultat poslovanja
Dobit
Račun dobiti i gubitka po godinama
| Godina | Ukupni prihodi | YoY | Ukupni rashodi | Dobit/gub. prije por. | Porez | Dobit/gub. razdoblja |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 44.000,00 EUR | +37.5% | 39.431,77 EUR | 4.568,23 EUR | — | 4.568,23 EUR |
| 2024 FINA | 32.000,00 EUR | -30.4% | 42.943,52 EUR | -10.943,52 EUR | — | -10.943,52 EUR |
| 2023 FINA | 45.984,66 EUR | +5.7% | 42.209,35 EUR | 3.775,31 EUR | 377,53 EUR | 3.397,78 EUR |
| 2022 FINA | 327.897,00 HRK | -19.1% | 301.114,00 HRK | 26.783,00 HRK | — | 26.783,00 HRK |
| 2021 FINA | 405.543,00 HRK | +20.8% | 422.103,00 HRK | -16.560,00 HRK | — | -16.560,00 HRK |
| 2020 FINA | 335.764,00 HRK | -65.4% | 679.862,00 HRK | -344.098,00 HRK | — | -344.098,00 HRK |
| 2019 FINA | 969.196,00 HRK | -9.1% | 964.586,00 HRK | 4.610,00 HRK | — | 4.610,00 HRK |
| 2018 FINA | 1.066.556,00 HRK | +8.1% | 880.290,00 HRK | 186.266,00 HRK | — | 186.266,00 HRK |
| 2017 FINA | 986.431,00 HRK | -28.2% | 1.363.043,00 HRK | -376.612,00 HRK | — | -376.612,00 HRK |
| 2016 FINA | 1.373.048,00 HRK | +45.7% | 1.141.817,00 HRK | 231.231,00 HRK | 46.246,00 HRK | 184.985,00 HRK |
| 2015 FINA | 942.457,00 HRK | +33.1% | 721.590,00 HRK | 220.867,00 HRK | 44.340,00 HRK | 176.527,00 HRK |
| 2014 FINA | 707.966,00 HRK | +12.5% | 608.701,00 HRK | 99.265,00 HRK | 19.853,00 HRK | 79.412,00 HRK |
| 2013 FINA | 629.384,00 HRK | +324.3% | 505.271,00 HRK | 124.113,00 HRK | 24.822,00 HRK | 99.291,00 HRK |
| 2012 FINA | 148.325,00 HRK | — | 62.679,00 HRK | 85.646,00 HRK | 17.129,00 HRK | 68.517,00 HRK |
Bilanca po godinama
| Godina | Ukupna aktiva | Dugotrajna imovina | Kratkotrajna imovina | Kapital i rezerve | Dug. obveze | Kratk. obveze |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 11.665,06 EUR | 1.461,16 EUR | 10.203,90 EUR | 8.359,28 EUR | — | 3.305,78 EUR |
| 2024 FINA | 7.051,29 EUR | 1.461,16 EUR | 5.590,13 EUR | 3.791,05 EUR | — | 3.260,24 EUR |
| 2023 FINA | 17.894,52 EUR | 1.461,16 EUR | 16.433,36 EUR | 14.734,57 EUR | — | 3.159,95 EUR |
| 2022 FINA | 108.917,00 HRK | 11.009,00 HRK | 97.908,00 HRK | 85.417,00 HRK | — | 23.500,00 HRK |
| 2021 FINA | 83.134,00 HRK | 11.009,00 HRK | 72.125,00 HRK | 58.634,00 HRK | — | 24.500,00 HRK |
| 2020 FINA | 147.738,00 HRK | 11.009,00 HRK | 136.729,00 HRK | 75.194,00 HRK | 399.292,00 HRK | — |
| 2019 FINA | 500.971,00 HRK | 11.009,00 HRK | 489.962,00 HRK | 419.292,00 HRK | 394.682,00 HRK | — |
| 2018 FINA | 461.792,00 HRK | 11.009,00 HRK | 450.783,00 HRK | 414.682,00 HRK | 208.416,00 HRK | — |
| 2017 FINA | 326.694,00 HRK | 28.759,00 HRK | 297.935,00 HRK | 228.416,00 HRK | 585.028,00 HRK | — |
| 2016 FINA | 735.725,00 HRK | 28.759,00 HRK | 706.966,00 HRK | 605.028,00 HRK | 400.043,00 HRK | — |
| 2015 FINA | 533.932,00 HRK | 23.720,00 HRK | — | 420.043,00 HRK | — | — |
| 2014 FINA | 287.975,00 HRK | — | — | 243.515,00 HRK | — | — |
| 2013 FINA | 214.774,00 HRK | — | — | 164.103,00 HRK | — | — |
| 2012 FINA | 130.481,00 HRK | — | — | 88.517,00 HRK | — | — |
Pokazatelji (2025)
Neto marža
+10.4%
Neto P/L / Ukupni prihodi
Tekuća likvidnost
3.09
Kratk. imovina / Kratk. obveze
Zaduženost
28.3%
Ukupne obveze / Aktiva
Rast prihoda YoY
+37.5%
Promjena u odnosu na prethodnu godinu
Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).
Pristupite detaljnim podacima
Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.
Osobe i vlasništvo
Osnivači (1)
- STJEPAN JAVOR Jedini član 100%
Osobe ovlaštene za zastupanje (1)
- STJEPAN JAVOR Direktor 100%
Stvarni vlasnici (1)
- STJEPAN JAVOR 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).
Bonitetna ocjena
Razina rizika
Nizak
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Detaljnost profila
ⓘProfil sadrži većinu očekivanih podataka.
Bonitet
Bonitetna ocjena
Ažurirano: 14.10.2026.
Indeks plaćanja
Brzina plaćanja obveza
Financijska stabilnost
Pokazatelj stabilnosti
Omjer zaduženosti
Udio duga u kapitalu
Usporedba s industrijom
Preporuke i analiza
Redovito financijsko izvještavanje
Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (14 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.
Izvrsna likvidnost
Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 3.09. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.
Solidna gotovinska pozicija
Udio gotovine u aktivi iznosi 49.0%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.
Niska zaduženost
Omjer zaduženosti iznosi samo 28.3%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.
Dobra profitabilnost
Neto profitna marža iznosi 10.4%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.
Snažna kapitalna struktura
Udio vlastitog kapitala iznosi 71.7%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Povezane tvrtke
Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.
Tvrtke na istoj adresi (222)
Ostale tvrtke registrirane na adresi Savska cesta 32, Zagreb.
-
Zagreb
-
Zagreb
-
Zagreb
-
Zagreb
-
Zagreb
-
Zagreb
-
Zagreb
-
Zagreb
Prikazano 8 od 222.
Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.
Slične tvrtke — Proizvodnja komunikacijske opreme
Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka Finance Security d.o.o. pripada djelatnosti Proizvodnja komunikacijske opreme (NACE 26.30). To je pretežita djelatnost za 102 tvrtke u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.
- • GlobalLogic Croatia d.o.o. Zagreb
- • MM SERVIS d.o.o. Zagreb
- • BAM-ING d.o.o. Zagreb
- • QUESTOR d.o.o. Zagreb
- • SEMPER TEHNIKA d.o.o. Zagreb
- • ENE Grego j.d.o.o. Zagreb
- • ADURUS GRUPA d.o.o. Zagreb
- • Z-LINK d.o.o. Zagreb