FOCUS d.o.o., Močići

FOCUS društvo s ograničenom odgovornošću za nakladničku djelatnost

Močići 1/b, Močići

FOCUS d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Močići 1/b, Močići.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 301.993 EUR, što je 6,1 % manje nego u 2024. Prihodi padaju drugu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 159 EUR. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 373.317 EUR.

OIB: 92190589217
MBS: 060032765
Kapital: 18.800,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja -
EUID HRSR.060032765
Adresa sjedišta Močići 1/b
Poštanski broj i mjesto 20213 Močići
Općina / grad Konavle
Županija Dubrovačko-neretvanska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 24.04.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (12)

  • • prijevoz putnika unutarnjim vodnim putovima
  • • ostali smještaj
  • • djelatnosti restorana i pokretne djelatnosti usluživanja hrane
  • • djelatnosti pripreme i usluživanja pića
  • • emitiranje radijskog programa i distribucija audio sadržaja
  • • djelatnosti novinskih agencija i ostale djelatnosti distribucije sadržaja
  • • žičane, bežične i satelitske telekomunikacijske djelatnosti
  • • računalno savjetovanje i djelatnosti upravljanja računalnom opremom

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 301.992,86 EUR -6.1% 301.793,74 EUR 199,12 EUR 39,85 EUR 159,27 EUR
2024 FINA 321.508,32 EUR -0.2% 316.635,90 EUR 4.872,42 EUR 530,24 EUR 4.342,18 EUR
2023 FINA 322.264,53 EUR +23.5% 304.903,89 EUR 17.360,64 EUR 1.774,37 EUR 15.586,27 EUR
2022 FINA 1.965.908,00 HRK +53.7% 1.954.245,00 HRK 11.663,00 HRK — 11.663,00 HRK
2021 FINA 1.279.432,00 HRK +68.8% 1.113.052,00 HRK 166.380,00 HRK — 166.380,00 HRK
2020 FINA 758.153,00 HRK -66.5% 955.732,00 HRK -197.579,00 HRK — -197.579,00 HRK
2019 FINA 2.261.641,00 HRK 0% 1.804.315,00 HRK 457.326,00 HRK 54.892,00 HRK 402.434,00 HRK
2018 FINA 2.261.641,00 HRK +2.6% 1.804.315,00 HRK 457.326,00 HRK 54.892,00 HRK 402.434,00 HRK
2017 FINA 2.203.274,00 HRK +0.8% 2.095.286,00 HRK 107.988,00 HRK 26.026,00 HRK 81.962,00 HRK
2016 FINA 2.185.200,00 HRK +14.5% 1.945.634,00 HRK 239.566,00 HRK 48.514,00 HRK 191.052,00 HRK
2015 FINA 1.909.078,00 HRK -1.8% 1.807.122,00 HRK 101.956,00 HRK 22.318,00 HRK 79.638,00 HRK
2014 FINA 1.943.355,00 HRK +1.3% 1.871.120,00 HRK 72.235,00 HRK 19.388,00 HRK 52.847,00 HRK
2013 FINA 1.919.279,00 HRK +9% 1.829.184,00 HRK 90.095,00 HRK 22.921,00 HRK 67.174,00 HRK
2012 FINA 1.760.322,00 HRK -14.8% 1.644.076,00 HRK 116.246,00 HRK 24.512,00 HRK 91.734,00 HRK
2011 FINA 2.067.198,00 HRK +4.4% 1.762.684,00 HRK 304.514,00 HRK 55.425,00 HRK 249.089,00 HRK
2010 FINA 1.979.673,00 HRK -2.6% 1.631.701,00 HRK 347.972,00 HRK 19.268,00 HRK 328.704,00 HRK
2009 FINA 2.033.045,00 HRK +1% 1.641.039,00 HRK 392.006,00 HRK 22.248,00 HRK 369.758,00 HRK
2008 FINA 2.013.376,00 HRK — 1.791.365,00 HRK 222.011,00 HRK 13.333,00 HRK 208.678,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 373.317,46 EUR 17.542,04 EUR 355.775,42 EUR 309.626,19 EUR — 63.691,27 EUR
2024 FINA 353.672,94 EUR 23.698,06 EUR 329.974,88 EUR 309.466,92 EUR — 44.206,02 EUR
2023 FINA 340.813,04 EUR 28.585,76 EUR 312.227,28 EUR 305.124,74 EUR — 35.688,30 EUR
2022 FINA 2.314.715,00 HRK 101.472,00 HRK 2.213.243,00 HRK 2.181.527,00 HRK — 133.188,00 HRK
2021 FINA 2.341.471,00 HRK 105.610,00 HRK 2.235.861,00 HRK 2.169.864,00 HRK — 171.607,00 HRK
2020 FINA 2.288.811,00 HRK 122.296,00 HRK 2.166.515,00 HRK 2.003.484,00 HRK 2.182.263,00 HRK —
2019 FINA 2.373.143,00 HRK 116.404,00 HRK 2.256.739,00 HRK 2.016.352,00 HRK 1.595.118,00 HRK —
2018 FINA 2.373.143,00 HRK 116.404,00 HRK 2.256.739,00 HRK 2.016.352,00 HRK 1.595.118,00 HRK —
2017 FINA 1.779.811,00 HRK 88.007,00 HRK 1.691.804,00 HRK 1.613.918,00 HRK 1.513.156,00 HRK —
2016 FINA 2.160.505,00 HRK 86.480,00 HRK 2.074.025,00 HRK 1.871.714,00 HRK 1.661.862,00 HRK —
2015 FINA 2.330.288,00 HRK 326.690,00 HRK — 1.680.662,00 HRK — —
2014 FINA 2.411.589,00 HRK 412.220,00 HRK — 1.601.025,00 HRK — —
2013 FINA 2.949.296,00 HRK 507.828,00 HRK — 1.548.178,00 HRK — —
2012 FINA 2.654.885,00 HRK 321.758,00 HRK — 1.481.003,00 HRK — —
2011 FINA 2.923.791,00 HRK 469.365,00 HRK — 2.389.269,00 HRK — —
2010 FINA 2.720.341,00 HRK 490.529,00 HRK — 2.140.181,00 HRK — —
2009 FINA 2.494.290,00 HRK 473.271,00 HRK 2.021.019,00 HRK 1.811.477,00 HRK 512.728,00 HRK 170.085,00 HRK
2008 FINA 2.183.745,00 HRK 196.395,00 HRK 1.987.350,00 HRK 1.441.718,00 HRK 209.260,00 HRK 532.767,00 HRK

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+0.1%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

5.59

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

17.1%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

-6.1%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (2)

  • PERO MILOGLAV Član društva 55,851%
  • LUKO ĐUROVIĆ Član društva 44,149%

Uprava (1)

  • PERO MILOGLAV Član uprave 55,851%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • PERO MILOGLAV Član uprave 55,851%

Stvarni vlasnici (2)

  • PERO MILOGLAV 55,851% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
  • LUKO ĐUROVIĆ 44,149% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AA+

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Srednja 78 / 100

Dio podataka još nedostaje ili je zastario.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

94.8
AA+
Nizak rizik

Indeks plaćanja

90 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

76 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

17.1%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
47. percentil
Bolje od 47% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
67.7
27.1 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Stagnacija prihoda

Prihodi ne pokazuju trend rasta u odnosu na prethodno razdoblje.

Razvijte strategiju rasta - novi proizvodi, tržišta ili usluge.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (18 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 5.59. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 43.8%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 17.1%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 82.9%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Povezane preko osoba (1)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Pokretne djelatnosti usluživanja hrane

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka FOCUS d.o.o. pripada djelatnosti Pokretne djelatnosti usluživanja hrane (NACE 56.12). To je pretežita djelatnost za 3.736 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Pokretne djelatnosti usluživanja hrane

Česta pitanja o tvrtki FOCUS d.o.o.

Što je FOCUS d.o.o.?
FOCUS d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Močići 1/b, Močići. OIB tvrtke je 92190589217.
Gdje se nalazi FOCUS d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Močići 1/b, 20213 Močići. Adresa pripada općini/gradu Konavle. Tvrtka posluje u Dubrovačko-neretvanska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 2 člana društva, 1 član uprave. Član uprave tvrtke je PERO MILOGLAV. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.