GRADITELJSTVO GRABAR d.o.o., Ivanec

GRADITELJSTVO GRABAR društvo s ograničenom odgovornošću za graditeljstvo, trgovinu, proizvodnju i usluge

Varaždinska ulica 7/A, Ivanec

GRADITELJSTVO GRABAR d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Varaždinska ulica 7/A, Ivanec osnovana 17.01.2024. godine. Glavna djelatnost tvrtke je odmarališta i slični objekti za kraći odmor.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 694.175 EUR, što je 3,5 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 204.078 EUR (neto marža 29,4 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 340.431 EUR.

OIB: 00706126940
MBS: 070205311
Kapital: 3.000,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 17.01.2024
EUID HRSR.070205311
Adresa sjedišta Varaždinska ulica 7/A
Poštanski broj i mjesto 42240 Ivanec
Županija Varaždinska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 07.02.2025
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (115)

Glavna: odmarališta i slični objekti za kraći odmor (NKD 55.20)

NACE klasifikacija:

Područje I: SMJEŠTAJ TE PRIPREMA I USLUŽIVANJE HRANE

Odjeljak 55: Smještaj

Razred 55.20: Odmarališta i slični objekti za kraći odmor

  • • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  • • poslovi građenja i rekonstrukcije javnih cesta
  • • poslovi građenja i rekonstrukcije nerazvrstanih cesta
  • • poslovi održavanja javnih cesta
  • • ostali poslovi upravljanja javnim cestama
  • • održavanje nerazvrstanih cesta
  • • usluge rada svim građevinskim strojevima
  • • uslužne djelatnosti uređenja i održavanja krajolika

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

500 tis. - 1 mil. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 694.175,22 EUR +247.1% 466.990,40 EUR 227.184,82 EUR 23.106,66 EUR 204.078,16 EUR
2024 FINA 199.986,06 EUR — 98.531,05 EUR 101.455,01 EUR 10.145,50 EUR 91.309,51 EUR

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 340.431,06 EUR 79.105,02 EUR 261.326,04 EUR 298.387,67 EUR — 42.043,39 EUR
2024 FINA 124.877,94 EUR — 124.877,94 EUR 94.309,51 EUR — 30.568,43 EUR

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+29.4%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

6.22

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

12.4%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+247.1%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • Andrija Grabar Ostalo 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (2)

  • Andrija Grabar Direktor 100%
  • ANDREJA VRESK Prokurist

Stvarni vlasnici (1)

  • ANDRIJA GRABAR 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 93 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

100 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

90 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

12.4%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
81. percentil
Bolje od 81% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
70.5
29.5 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 6.22. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 46.7%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 12.4%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 29.4%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 87.6%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Izvrsna operativna efikasnost

Operativna marža iznosi 32.7%. Tvrtka ima izuzetno učinkovitu osnovnu djelatnost.

Slične tvrtke — Odmarališta i slični objekti za kraći odmor

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka GRADITELJSTVO GRABAR d.o.o. pripada djelatnosti Odmarališta i slični objekti za kraći odmor (NACE 55.20). To je pretežita djelatnost za 4.711 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Odmarališta i slični objekti za kraći odmor

Česta pitanja o tvrtki GRADITELJSTVO GRABAR d.o.o.

Što je GRADITELJSTVO GRABAR d.o.o.?
GRADITELJSTVO GRABAR d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Varaždinska ulica 7/A, Ivanec. OIB tvrtke je 00706126940. Osnovana je 17.01.2024. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je odmarališta i slični objekti za kraći odmor . Ukupno ima 115 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi GRADITELJSTVO GRABAR d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Varaždinska ulica 7/A, 42240 Ivanec. Tvrtka posluje u Varaždinska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 500 tis. - 1 mil. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 ostali, 1 prokurist. Direktor tvrtke je Andrija Grabar. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 2 godine, od 17.01.2024. godine. Temeljni kapital iznosi 3.000,00 EUR. Dostupno je 2 godišnjih financijskih izvještaja (2024–2025) za detaljnu analizu poslovanja.