GROW WITH THE FLOW d.o.o., Zadar

za uslužne djelatnosti

Ulica Romansa 8/B, Zadar

GROW WITH THE FLOW d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica Romansa 8/B, Zadar osnovana 07.02.2024. godine.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 26.853 EUR, što je 86,7 % više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 720 EUR, nakon gubitka u 2024. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 5.052 EUR.

OIB: 03449927968
MBS: 110135205
Kapital: 2.550,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 07.02.2024
EUID HRSR.110135205
Adresa sjedišta Ulica Romansa 8/B
Poštanski broj i mjesto 23000 Zadar
Županija Zadarska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 11.10.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (53)

  • • gradnja i popravak brodova i čamaca
  • • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  • • energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
  • • kupnja i prodaja robe
  • • pružanje usluga u trgovini
  • • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • • zastupanje inozemnih tvrtki
  • • usluge informacijskog društva

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

10-50 tis. EUR

Ukupna aktiva

do 10 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 26.853,00 EUR +86.7% 26.133,34 EUR 719,66 EUR — 719,66 EUR
2024 FINA 14.381,00 EUR — 17.990,00 EUR -3.609,00 EUR — -3.609,00 EUR

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 5.051,80 EUR 4.324,67 EUR 727,13 EUR -339,34 EUR — 5.391,14 EUR
2024 FINA 442,68 EUR — 442,68 EUR -1.059,00 EUR — 1.501,68 EUR

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+2.7%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

0.13

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

106.7%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+86.7%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (3)

  • Ljiljana Valčić Član društva 33,34%
  • DARIO SORGENT Član društva 33,33%
  • Karlo Pavetić Član društva 33,33%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • Ljiljana (ĐORĐIĆ) Valčić Direktor

Stvarni vlasnici (3)

  • LJILJANA VALČIĆ 33,34% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
  • DARIO SORGENT 33,33% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
  • KARLO PAVETIĆ 33,33% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

B

Razina rizika

Povišen

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 88 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

38.8
B
Visok rizik

Indeks plaćanja

25 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

55 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

106.7%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
3. percentil
Bolje od 3% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
57.3
18.5 bodova ispod prosjeka

Preporuke i analiza

Kritična likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.13. Kratkotrajna imovina (727 €) ne pokriva kratkoročne obveze (5391 €).

Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.

Visoka zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi 106.7%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.

Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.

Kritično nizak kapital

Udio vlastitog kapitala iznosi samo -6.7%. Tvrtka je pretežno financirana dugom.

Hitno ojačajte kapitalnu bazu dokapitalizacijom ili zadržavanjem dobiti.

Umjereno opterećenje financiranjem

Financijski rashodi iznose 8.1% prihoda. Pratite troškove financiranja.

Visoka efikasnost imovine

Koeficijent obrta imovine iznosi 5.32. Tvrtka učinkovito koristi svoju imovinu za generiranje prihoda.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Povezane preko osoba (1)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Pomorski i obalni prijevoz robe

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka GROW WITH THE FLOW d.o.o. pripada djelatnosti Pomorski i obalni prijevoz robe (NACE 50.20). To je pretežita djelatnost za 596 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Pomorski i obalni prijevoz robe

Česta pitanja o tvrtki GROW WITH THE FLOW d.o.o.

Što je GROW WITH THE FLOW d.o.o.?
GROW WITH THE FLOW d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica Romansa 8/B, Zadar. OIB tvrtke je 03449927968. Osnovana je 07.02.2024. godine.
Gdje se nalazi GROW WITH THE FLOW d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Ulica Romansa 8/B, 23000 Zadar. Tvrtka posluje u Zadarska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 10-50 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 3 člana društva, 1 direktor. Direktor tvrtke je Ljiljana (ĐORĐIĆ) Valčić. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 2 godine, od 07.02.2024. godine. Temeljni kapital iznosi 2.550,00 EUR. Dostupno je 2 godišnjih financijskih izvještaja (2024–2025) za detaljnu analizu poslovanja.