GUARD & WELDING COMPANY j.d.o.o., Pula
GUARD & WELDING COMPANY jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
GUARD & WELDING COMPANY j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica Ljudevita Posavskog - Via Ljudevit Posavski 30, Pula osnovana 07.10.2019. godine.
U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 15.901 EUR, što je 15.901 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 14.013 EUR (neto marža 88,1 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 15.570 EUR.
Registarski podaci
| Pravni oblik | Jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) |
| Datum osnivanja | 07.10.2019 |
| EUID | HRSR.130099207 |
| Adresa sjedišta | Ulica Ljudevita Posavskog - Via Ljudevit Posavski 30 |
| Poštanski broj i mjesto | 52100 Pula |
| Općina / grad | Pula - Pola |
| Županija | Istarska županija |
| Status u registru | Redovan |
| Nadležni sud | Trgovački sud u Osijeku |
| Zadnja promjena u registru | 29.04.2024 |
| Podaci ažurirani | 13.09.2026 |
| Službeni izvor | Provjeri u Sudskom registru |
Djelatnosti (29)
- • usluge turističke agencije
- • turističke usluge u nautičkom turizmu
- • turističke usluge u zdravstvenom turizmu
- • turističke usluge u kongresnom turizmu
- • turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
- • djelatnost privatne zaštite
- • prijevoz dragocjenosti, novca i vrijednosnih papira
- • detektivska djelatnost
Financije — zadnja godina 2025
Ukupni prihodi
10-50 tis. EUR
Ukupna aktiva
10-50 tis. EUR
Rezultat poslovanja
Dobit
Račun dobiti i gubitka po godinama
| Godina | Ukupni prihodi | YoY | Ukupni rashodi | Dobit/gub. prije por. | Porez | Dobit/gub. razdoblja |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 15.901,00 EUR | +1590000% | 331,00 EUR | 15.570,00 EUR | 1.557,00 EUR | 14.013,00 EUR |
| 2024 FINA | 1,00 EUR | 0% | 1,00 EUR | — | — | — |
| 2023 FINA | 1,00 EUR | -99.6% | 1,00 EUR | — | — | — |
| 2022 FINA | 2.001,00 HRK | +204192.3% | 2.001,00 HRK | — | — | — |
| 2021 FINA | 1,00 HRK | 0% | 1,00 HRK | — | — | — |
| 2019 FINA | 1,00 HRK | — | 4.723,00 HRK | -4.722,00 HRK | — | -4.722,00 HRK |
Bilanca po godinama
| Godina | Ukupna aktiva | Dugotrajna imovina | Kratkotrajna imovina | Kapital i rezerve | Dug. obveze | Kratk. obveze |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 15.570,00 EUR | — | 15.570,00 EUR | 14.013,00 EUR | — | 1.557,00 EUR |
| 2024 FINA | 149,09 EUR | — | 149,09 EUR | — | — | 149,09 EUR |
| 2023 FINA | 149,09 EUR | — | 149,09 EUR | — | — | 149,09 EUR |
| 2022 FINA | 1.123,00 HRK | 343,00 HRK | 780,00 HRK | — | — | 1.123,00 HRK |
| 2021 FINA | 1.133,00 HRK | 343,00 HRK | 790,00 HRK | 10,00 HRK | — | 1.123,00 HRK |
| 2019 FINA | 1.190,00 HRK | — | 1.190,00 HRK | -4.712,00 HRK | — | — |
Pokazatelji (2025)
Neto marža
+88.1%
Neto P/L / Ukupni prihodi
Tekuća likvidnost
10
Kratk. imovina / Kratk. obveze
Zaduženost
10%
Ukupne obveze / Aktiva
Rast prihoda YoY
+1590000%
Promjena u odnosu na prethodnu godinu
Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).
Pristupite detaljnim podacima
Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.
Osobe i vlasništvo
Osnivači (1)
- Ivan Dužaić Jedini član 100%
Uprava (1)
- IVAN DUŽAIĆ Član uprave 100%
Osobe ovlaštene za zastupanje (1)
- IVAN DUŽAIĆ Član uprave 100%
Stvarni vlasnici (1)
- IVAN DUŽAIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).
Bonitetna ocjena
Razina rizika
Nizak
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Detaljnost profila
ⓘDio podataka još nedostaje ili je zastario.
Bonitet
Bonitetna ocjena
Ažurirano: 14.10.2026.
Indeks plaćanja
Brzina plaćanja obveza
Financijska stabilnost
Pokazatelj stabilnosti
Omjer zaduženosti
Udio duga u kapitalu
Usporedba s industrijom
Preporuke i analiza
Redovito financijsko izvještavanje
Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (6 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.
Izvrsna likvidnost
Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 10.00. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.
Niska zaduženost
Omjer zaduženosti iznosi samo 10.0%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.
Dobra profitabilnost
Neto profitna marža iznosi 88.1%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.
Snažna kapitalna struktura
Udio vlastitog kapitala iznosi 90.0%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.
Izvrsna operativna efikasnost
Operativna marža iznosi 97.9%. Tvrtka ima izuzetno učinkovitu osnovnu djelatnost.
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Povezane tvrtke
Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.
Povezane preko osoba (1)
Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.
-
Ivan Dužaić — jedini član
Tvrtke na istoj adresi (4)
Ostale tvrtke registrirane na adresi Ulica Ljudevita Posavskog - Via Ljudevit Posavski 30, Pula - Pola.
-
Pula
-
Pula
-
Pula
-
Pula
Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.
Slične tvrtke — Uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama
Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka GUARD & WELDING COMPANY j.d.o.o. pripada djelatnosti Uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama (NACE 68.31). To je pretežita djelatnost za 9.035 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.
- • Y LUXURY PROJECT d.o.o. Pula
- • EYES ON TARGET d.o.o. Pula
- • Barbariga Invest j.d.o.o. Pula
- • SUN DESIGN d.o.o. Pula
- • IRON SQUARE d.o.o. Pula
- • 2ATD d.o.o. Pula
- • NEW YORK REAL ESTATE d.o.o. Pula
- • LUX CAMP d.o.o. Pula