HABUNEK d.o.o., Salnik
HABUNEK društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i trgovinu
HABUNEK d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Salnik 23, Salnik osnovana 04.06.2004. godine.
U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 224 EUR, što je 224,4 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 224 EUR (neto marža 99,8 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 138 EUR.
Registarski podaci
| Pravni oblik | Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) |
| Datum osnivanja | 04.06.2004 |
| EUID | HRSR.080492083 |
| Adresa sjedišta | Salnik 23 |
| Poštanski broj i mjesto | 10383 Salnik |
| Općina / grad | Sveti Ivan Zelina |
| Županija | Zagrebačka županija |
| Status u registru | Redovan |
| Nadležni sud | Trgovački sud u Zagrebu |
| Zadnja promjena u registru | 02.05.2024 |
| Podaci ažurirani | 13.09.2026 |
| Službeni izvor | Provjeri u Sudskom registru |
Djelatnosti (3)
- • proizvodnja vrata, prozora, kapaka i njihovih okvira od plastike,
- • kupnja i prodaja robe,
- • obavljanje posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu.
Financije — zadnja godina 2025
Ukupni prihodi
do 10 tis. EUR
Ukupna aktiva
do 10 tis. EUR
Rezultat poslovanja
Dobit
Račun dobiti i gubitka po godinama
| Godina | Ukupni prihodi | YoY | Ukupni rashodi | Dobit/gub. prije por. | Porez | Dobit/gub. razdoblja |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 224,35 EUR | +22335% | — | 224,35 EUR | 0,50 EUR | 223,85 EUR |
| 2024 FINA | 1,00 EUR | 0% | 1,00 EUR | — | — | — |
| 2023 FINA | 1,00 EUR | -98.9% | 1,00 EUR | — | — | — |
| 2022 FINA | 715,00 HRK | +10% | 163,00 HRK | 552,00 HRK | — | 552,00 HRK |
| 2021 FINA | 650,00 HRK | — | 689,00 HRK | -39,00 HRK | — | -39,00 HRK |
| 2020 FINA | — | — | 1.613,00 HRK | -1.613,00 HRK | — | -1.613,00 HRK |
| 2019 FINA | — | — | 664,00 HRK | -664,00 HRK | — | -664,00 HRK |
| 2018 FINA | — | — | 1.260,00 HRK | -1.260,00 HRK | — | -1.260,00 HRK |
| 2017 FINA | 24,00 HRK | -99.3% | 234,00 HRK | -210,00 HRK | — | -210,00 HRK |
| 2016 FINA | 3.629,00 HRK | +370400% | 3.344,00 HRK | 285,00 HRK | 57,00 HRK | 228,00 HRK |
| 2015 FINA | 1,00 HRK | -100% | 1,00 HRK | — | — | — |
| 2013 FINA | 36.350,00 HRK | +47.1% | 32.561,00 HRK | 3.789,00 HRK | — | 3.789,00 HRK |
| 2012 FINA | 24.704,00 HRK | -32.8% | 21.470,00 HRK | 3.234,00 HRK | — | 3.234,00 HRK |
| 2011 FINA | 36.768,00 HRK | +306815.1% | 36.449,00 HRK | 319,00 HRK | — | 319,00 HRK |
| 2010 FINA | 12,00 HRK | — | 9.280,00 HRK | -9.268,00 HRK | — | -9.268,00 HRK |
Bilanca po godinama
| Godina | Ukupna aktiva | Dugotrajna imovina | Kratkotrajna imovina | Kapital i rezerve | Dug. obveze | Kratk. obveze |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 137,95 EUR | — | 137,95 EUR | -478,72 EUR | — | 616,67 EUR |
| 2024 FINA | 138,45 EUR | — | 138,45 EUR | -702,57 EUR | — | 841,02 EUR |
| 2023 FINA | 21.967,31 EUR | 3.837,30 EUR | 18.130,01 EUR | -702,57 EUR | — | 22.669,88 EUR |
| 2022 FINA | 165.513,00 HRK | 28.912,00 HRK | 136.601,00 HRK | -5.294,00 HRK | — | 170.807,00 HRK |
| 2021 FINA | 165.513,00 HRK | 28.912,00 HRK | 136.601,00 HRK | -5.846,00 HRK | — | 171.359,00 HRK |
| 2020 FINA | 165.513,00 HRK | 28.912,00 HRK | 136.601,00 HRK | -5.806,00 HRK | -24.193,00 HRK | — |
| 2019 FINA | 166.506,00 HRK | 28.912,00 HRK | 137.594,00 HRK | -4.193,00 HRK | -23.529,00 HRK | — |
| 2018 FINA | 166.506,00 HRK | 28.912,00 HRK | 137.594,00 HRK | -3.529,00 HRK | -22.269,00 HRK | — |
| 2017 FINA | 166.506,00 HRK | 28.912,00 HRK | 137.594,00 HRK | -2.269,00 HRK | -22.059,00 HRK | — |
| 2016 FINA | 166.616,00 HRK | 28.912,00 HRK | 137.704,00 HRK | -2.059,00 HRK | -22.287,00 HRK | — |
| 2015 FINA | 173.477,00 HRK | 28.912,00 HRK | — | -2.287,00 HRK | — | — |
| 2013 FINA | 172.498,00 HRK | 30.436,00 HRK | — | -2.308,00 HRK | — | — |
| 2012 FINA | 177.297,00 HRK | 33.630,00 HRK | — | -6.097,00 HRK | — | — |
| 2011 FINA | 182.873,00 HRK | 36.707,00 HRK | — | -9.331,00 HRK | — | — |
| 2010 FINA | 161.151,00 HRK | 22.091,00 HRK | — | -9.650,00 HRK | — | — |
Pokazatelji (2025)
Neto marža
+99.8%
Neto P/L / Ukupni prihodi
Tekuća likvidnost
0.22
Kratk. imovina / Kratk. obveze
Zaduženost
447%
Ukupne obveze / Aktiva
Rast prihoda YoY
+22335%
Promjena u odnosu na prethodnu godinu
Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).
Pristupite detaljnim podacima
Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.
Osobe i vlasništvo
Osnivači (1)
- ŽELJKO HABUNEK Ostalo 100%
Osobe ovlaštene za zastupanje (1)
- ŽELJKO HABUNEK Direktor 100%
Stvarni vlasnici (1)
- ŽELJKO HABUNEK 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).
Bonitetna ocjena
Razina rizika
Nizak
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Detaljnost profila
ⓘDio podataka još nedostaje ili je zastario.
Bonitet
Bonitetna ocjena
Ažurirano: 14.10.2026.
Indeks plaćanja
Brzina plaćanja obveza
Financijska stabilnost
Pokazatelj stabilnosti
Omjer zaduženosti
Udio duga u kapitalu
Usporedba s industrijom
Preporuke i analiza
Kritična likvidnost
Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.22. Kratkotrajna imovina (138 €) ne pokriva kratkoročne obveze (617 €).
Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.
Visoka zaduženost
Omjer zaduženosti iznosi 447.0%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.
Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.
Kritično nizak kapital
Udio vlastitog kapitala iznosi samo -347.0%. Tvrtka je pretežno financirana dugom.
Hitno ojačajte kapitalnu bazu dokapitalizacijom ili zadržavanjem dobiti.
Redovito financijsko izvještavanje
Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (15 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.
Solidna gotovinska pozicija
Udio gotovine u aktivi iznosi 84.3%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.
Dobra profitabilnost
Neto profitna marža iznosi 99.8%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Slične tvrtke — Proizvodnja vrata i prozora od plastike
Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka HABUNEK d.o.o. pripada djelatnosti Proizvodnja vrata i prozora od plastike (NACE 22.23). To je pretežita djelatnost za 107 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.
- • ARGO d.o.o. Nemetin
- • ĆURIĆ USLUGE d.o.o. Dugo Selo
- • IMD 90 PROMONT d.o.o. Sveti Križ Začretje
- • ALU-POL d.o.o. Osijek
- • POLI-EL j.d.o.o. Brezje
- • FORIS TUUS MUNDUS d.o.o. Kaštel Stari
- • TALON PROMET d.o.o. Sesvete
- • PORTES d.o.o. Požega