HACIJENDA BALDAŠI d.o.o., Pula
poslovanje nekretninama, trgovina
HACIJENDA BALDAŠI d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Divkovićeva ulica - Via Matija Divković 2/C, Pula osnovana 16.04.2008. godine.
U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 3.086 EUR. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 2.346 EUR, nakon gubitka u 2024. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 459.976 EUR.
Registarski podaci
| Pravni oblik | Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) |
| Datum osnivanja | 16.04.2008 |
| EUID | HRSR.130027905 |
| Adresa sjedišta | Divkovićeva ulica - Via Matija Divković 2/C |
| Poštanski broj i mjesto | 52100 Pula |
| Općina / grad | Pula - Pola |
| Županija | Istarska županija |
| Status u registru | Redovan |
| Nadležni sud | Trgovački sud u Osijeku |
| Zadnja promjena u registru | 24.04.2024 |
| Podaci ažurirani | 13.09.2026 |
| Službeni izvor | Provjeri u Sudskom registru |
Djelatnosti (31)
- • poslovanje nekretninama
- • kupnja i prodaja robe na domaćem i inozemnom tržištu
- • zastupanje domaćih i stranih tvrtki na domaćem i inozemnom tržištu
- • posredovanje u prometu roba i usluga na domaćem inozemnom tržištu
- • marketing
- • pružanje usluga smještaja u ugostiteljskim objektima: - hoteli ( vrste: hotel, hotelsko naselje, aparthotel, apartmansko naselje, motel, pansion i sl.), - kampovi i druge vrste ugostiteljskih objekata za smještaj ( vrste: kamp, soba za iznajmljivanje, apartman, kuća za odmor, omladinski hotel, odmaralište, prenočište i sl. )
- • pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane, pripremanje i usluživanje pića i napitaka, pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu ( u prijevoznim sredstvima, na priredbama i sl. ) i opskrba tom hranom ( catering ) u slijedećim objektima: - restorani ( vrste: restoran, gostionica, zdravljak, zalogajnica, pečenjarnica, slastičarnica, bistro, pizzeria, objekt brze prehrane i sl. ),
- • - barovi ( vrste: kavana, noćni bar, disco-bar, caffe-bar, pivnica, buffet, konoba, krčma i sl. ), - kantine i pripremnice obroka (catering)
Financije — zadnja godina 2025
Ukupni prihodi
do 10 tis. EUR
Ukupna aktiva
100-500 tis. EUR
Rezultat poslovanja
Dobit
Račun dobiti i gubitka po godinama
| Godina | Ukupni prihodi | YoY | Ukupni rashodi | Dobit/gub. prije por. | Porez | Dobit/gub. razdoblja |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 3.085,80 EUR | — | 739,99 EUR | 2.345,81 EUR | — | 2.345,81 EUR |
| 2024 FINA | — | — | 726,27 EUR | -726,27 EUR | — | -726,27 EUR |
| 2023 FINA | 0,03 EUR | — | 674,80 EUR | -674,77 EUR | — | -674,77 EUR |
| 2022 FINA | — | — | 4.433,00 HRK | -4.433,00 HRK | — | -4.433,00 HRK |
| 2021 FINA | — | — | 4.596,00 HRK | -4.596,00 HRK | — | -4.596,00 HRK |
| 2020 FINA | — | — | 5.916,00 HRK | -5.916,00 HRK | — | -5.916,00 HRK |
| 2019 FINA | — | — | 38.964,00 HRK | -38.964,00 HRK | — | -38.964,00 HRK |
| 2018 FINA | — | — | 24.822,00 HRK | -24.822,00 HRK | — | -24.822,00 HRK |
| 2017 FINA | 1.597,00 HRK | -84.9% | 4.783,00 HRK | -3.186,00 HRK | — | -3.186,00 HRK |
| 2016 FINA | 10.569,00 HRK | +1078938.5% | 5.048,00 HRK | 5.521,00 HRK | — | 5.521,00 HRK |
| 2015 FINA | 1,00 HRK | -100% | 5.112,00 HRK | -5.111,00 HRK | — | -5.111,00 HRK |
| 2014 FINA | 4.176,00 HRK | +138462.5% | 23.775,00 HRK | -19.599,00 HRK | — | -19.599,00 HRK |
| 2013 FINA | 3,00 HRK | +48.1% | 3.831,00 HRK | -3.828,00 HRK | — | -3.828,00 HRK |
| 2012 FINA | 2,00 HRK | — | 7.903,00 HRK | -7.901,00 HRK | — | -7.901,00 HRK |
| 2011 FINA | — | — | 18.746,00 HRK | -18.746,00 HRK | — | -18.746,00 HRK |
| 2010 FINA | 1,00 HRK | -98.6% | 1,00 HRK | — | — | — |
| 2009 FINA | 68,00 HRK | — | 6.031,00 HRK | -5.963,00 HRK | — | -5.963,00 HRK |
| 2008 FINA | — | — | 578,00 HRK | -578,00 HRK | — | -578,00 HRK |
Bilanca po godinama
| Godina | Ukupna aktiva | Dugotrajna imovina | Kratkotrajna imovina | Kapital i rezerve | Dug. obveze | Kratk. obveze |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 459.976,00 EUR | 459.940,34 EUR | 35,66 EUR | 421.022,80 EUR | 10.609,71 EUR | 28.343,49 EUR |
| 2024 FINA | 460.065,99 EUR | 459.940,34 EUR | 125,65 EUR | 418.676,99 EUR | 9.959,71 EUR | 31.429,29 EUR |
| 2023 FINA | 459.942,26 EUR | 459.940,34 EUR | 1,92 EUR | 419.403,26 EUR | 9.109,71 EUR | 31.429,29 EUR |
| 2022 FINA | 3.465.998,00 HRK | 3.465.420,00 HRK | 578,00 HRK | 3.165.078,00 HRK | 64.116,00 HRK | 236.804,00 HRK |
| 2021 FINA | 3.467.332,00 HRK | 3.465.420,00 HRK | 1.912,00 HRK | 3.169.511,00 HRK | 61.017,00 HRK | 236.804,00 HRK |
| 2020 FINA | 3.466.815,00 HRK | 3.465.420,00 HRK | 1.395,00 HRK | 3.174.107,00 HRK | -123.177,00 HRK | — |
| 2019 FINA | 3.466.494,00 HRK | 3.465.420,00 HRK | 1.074,00 HRK | 3.180.023,00 HRK | -84.213,00 HRK | — |
| 2018 FINA | 3.465.933,00 HRK | 3.465.420,00 HRK | 513,00 HRK | 3.218.987,00 HRK | -59.391,00 HRK | — |
| 2017 FINA | 3.465.792,00 HRK | 3.465.420,00 HRK | 372,00 HRK | 3.243.809,00 HRK | -56.205,00 HRK | — |
| 2016 FINA | 3.465.600,00 HRK | 3.465.420,00 HRK | 180,00 HRK | 3.246.995,00 HRK | -61.726,00 HRK | — |
| 2015 FINA | 3.466.006,00 HRK | 3.465.421,00 HRK | — | 3.241.474,00 HRK | — | — |
| 2014 FINA | 3.465.666,00 HRK | 3.465.421,00 HRK | — | 3.246.585,00 HRK | — | — |
| 2013 FINA | 3.482.378,00 HRK | 3.481.682,00 HRK | — | 3.266.184,00 HRK | — | — |
| 2012 FINA | 3.481.773,00 HRK | 3.481.682,00 HRK | — | 3.270.012,00 HRK | — | — |
| 2011 FINA | 3.482.168,00 HRK | 3.481.682,00 HRK | — | 3.277.913,00 HRK | — | — |
| 2010 FINA | 3.487.327,00 HRK | 3.481.682,00 HRK | — | 3.296.659,00 HRK | — | — |
| 2009 FINA | 3.482.171,00 HRK | 3.481.682,00 HRK | 489,00 HRK | 3.296.659,00 HRK | — | 185.512,00 HRK |
| 2008 FINA | 3.488.835,00 HRK | 3.481.682,00 HRK | 7.153,00 HRK | 3.302.622,00 HRK | — | 186.213,00 HRK |
Pokazatelji (2025)
Neto marža
+76%
Neto P/L / Ukupni prihodi
Tekuća likvidnost
0
Kratk. imovina / Kratk. obveze
Zaduženost
8.5%
Ukupne obveze / Aktiva
Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).
Pristupite detaljnim podacima
Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.
Osobe i vlasništvo
Osnivači (1)
- KERMAS ULAGANJA d.o.o. za projektiranje građenje i usluge, pod MBS: 080625007, upisan kod: Trgovački sud u Pazinu Jedini član
Osobe ovlaštene za zastupanje (2)
- DANICA ŽAGMEŠTER Prokurist
- Jelena Manojlovic Direktor
Stvarni vlasnici (1)
- SIMONA SIKIMIC 100% Neizravno vlasništvo prebivalište: Velika Britanija
Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).
Bonitetna ocjena
Razina rizika
Nizak
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Detaljnost profila
ⓘProfil sadrži većinu očekivanih podataka.
Bonitet
Bonitetna ocjena
Ažurirano: 14.10.2026.
Indeks plaćanja
Brzina plaćanja obveza
Financijska stabilnost
Pokazatelj stabilnosti
Omjer zaduženosti
Udio duga u kapitalu
Usporedba s industrijom
Preporuke i analiza
Kritična likvidnost
Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.00. Kratkotrajna imovina (36 €) ne pokriva kratkoročne obveze (28343 €).
Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.
Niska gotovinska pozicija
Udio gotovine u aktivi iznosi 0.0% (36 € od 459976 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.
Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.
Redovito financijsko izvještavanje
Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (18 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.
Niska zaduženost
Omjer zaduženosti iznosi samo 8.5%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.
Dobra profitabilnost
Neto profitna marža iznosi 76.0%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.
Snažna kapitalna struktura
Udio vlastitog kapitala iznosi 91.5%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Povezane tvrtke
Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.
Vlasnički povezane tvrtke (1)
Tvrtke koje se u sudskom registru pojavljuju kao članovi ove tvrtke ili u kojima je ova tvrtka član.
-
Jedini član u ovoj tvrtki
Povezane preko osoba (33)
Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.
-
DANICA ŽAGMEŠTER — prokurist
-
DANICA ŽAGMEŠTER — prokurist
-
DANICA ŽAGMEŠTER — prokurist
-
DANICA ŽAGMEŠTER — prokurist
-
DANICA ŽAGMEŠTER — prokurist
-
DANICA ŽAGMEŠTER — prokurist
-
DANICA ŽAGMEŠTER — prokurist
-
DANICA ŽAGMEŠTER — prokurist
Prikazano 8 od 33.
Tvrtke na istoj adresi (44)
Ostale tvrtke registrirane na adresi Divkovićeva ulica - Via Matija Divković 2, Pula - Pola.
-
Pula
-
Pula
-
Pula
-
Pula
-
Pula
-
Pula
-
Pula
-
Pula
Prikazano 8 od 44.
Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.
Slične tvrtke — Iznajmljivanje i davanje u zakup (leasing) kamiona
Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka HACIJENDA BALDAŠI d.o.o. pripada djelatnosti Iznajmljivanje i davanje u zakup (leasing) kamiona (NACE 77.12). To je pretežita djelatnost za 64 tvrtke u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.
- • ZAGREB DOMES d.o.o. Zagreb
- • ONROAD d.o.o. Bjelovar
- • PROLUX d.o.o. Split
- • PLOŠNJAK d.d. Trogir
- • QUERCUS RUBRA HISTRIA d.o.o. Umag - Umago
- • G&S TRANSPORT d.o.o. Vukovar
- • PZ Cres Cres
- • SANUS VICTUS d.o.o. Dubrovnik