HLEVNJAK MONT d.o.o., Cerje Nebojse

HLEVNJAK MONT društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i montažu

Cerje Nebojse 13, Cerje Nebojse

HLEVNJAK MONT d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Cerje Nebojse 13, Cerje Nebojse osnovana 12.07.2019. godine. Glavna djelatnost tvrtke je ugradnja stolarije.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 615.619 EUR, što je 18,3 % više nego u 2024. Prihodi rastu šestu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 165.521 EUR (neto marža 26,9 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 372.646 EUR.

OIB: 37832963303
MBS: 070171405
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 12.07.2019
EUID HRSR.070171405
Adresa sjedišta Cerje Nebojse 13
Poštanski broj i mjesto 42243 Cerje Nebojse
Općina / grad Maruševec
Županija Varaždinska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 15.03.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (19)

Glavna: ugradnja stolarije (NKD 43.32)

NACE klasifikacija:

Područje F: GRAĐEVINARSTVO

Odjeljak 43: Specijalizirane građevinske djelatnosti

Razred 43.32: Ugradnja stolarije

  • • montaža alu i pvc stolarije
  • • montaža alu fasada
  • • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  • • završni radovi u građevinarstvu
  • • proizvodnja proizvoda od metala
  • • proizvodnja proizvoda od gume i plastike
  • • strojna obrada metala
  • • obrada i prevlačenje metala

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

500 tis. - 1 mil. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 615.619,35 EUR +18.3% 430.946,59 EUR 184.672,76 EUR 19.152,20 EUR 165.520,56 EUR
2024 FINA 520.421,52 EUR +14.9% 401.901,83 EUR 118.519,69 EUR 12.814,39 EUR 105.705,30 EUR
2023 FINA 452.759,90 EUR +31.6% 346.638,59 EUR 106.121,31 EUR 10.711,89 EUR 95.409,42 EUR
2022 FINA 2.591.951,00 HRK +18.4% 2.051.047,00 HRK 540.904,00 HRK 54.764,00 HRK 486.140,00 HRK
2021 FINA 2.189.951,00 HRK +28.6% 1.743.180,00 HRK 446.771,00 HRK 44.677,00 HRK 402.094,00 HRK
2020 FINA 1.703.216,00 HRK +242.1% 1.235.393,00 HRK 467.823,00 HRK 47.144,00 HRK 420.679,00 HRK
2019 FINA 497.869,00 HRK — 420.908,00 HRK 76.961,00 HRK 9.323,00 HRK 67.638,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 372.645,92 EUR 106.192,86 EUR 266.453,06 EUR 348.175,02 EUR — 24.470,90 EUR
2024 FINA 276.460,82 EUR 67.433,32 EUR 209.027,50 EUR 255.956,81 EUR — 20.504,01 EUR
2023 FINA 213.105,27 EUR 83.609,12 EUR 129.496,15 EUR 185.660,93 EUR — 27.444,34 EUR
2022 FINA 1.246.531,00 HRK 420.217,00 HRK 826.314,00 HRK 906.140,00 HRK 77.106,00 HRK 263.285,00 HRK
2021 FINA 850.843,00 HRK 348.324,00 HRK 502.519,00 HRK 679.731,00 HRK 37.681,00 HRK 133.431,00 HRK
2020 FINA 782.849,00 HRK 229.316,00 HRK 553.533,00 HRK 508.316,00 HRK 67.637,00 HRK —
2019 FINA 161.753,00 HRK 72.640,00 HRK 89.113,00 HRK 87.637,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+26.9%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

10.89

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

6.6%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+18.3%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • Ivica Hlevnjak Ostalo 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • IVICA HLEVNJAK Direktor 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • IVICA HLEVNJAK 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 88 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

100 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

97 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

6.6%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
64. percentil
Bolje od 64% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
80
20 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (7 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 10.89. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 49.0%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 6.6%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 26.9%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 93.4%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Povezane preko osoba (1)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Ugradnja stolarije

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka HLEVNJAK MONT d.o.o. pripada djelatnosti Ugradnja stolarije (NACE 43.32). To je pretežita djelatnost za 315 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Ugradnja stolarije

Česta pitanja o tvrtki HLEVNJAK MONT d.o.o.

Što je HLEVNJAK MONT d.o.o.?
HLEVNJAK MONT d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Cerje Nebojse 13, Cerje Nebojse. OIB tvrtke je 37832963303. Osnovana je 12.07.2019. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je ugradnja stolarije . Ukupno ima 19 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi HLEVNJAK MONT d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Cerje Nebojse 13, 42243 Cerje Nebojse. Adresa pripada općini/gradu Maruševec. Tvrtka posluje u Varaždinska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 500 tis. - 1 mil. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 ostali. Direktor tvrtke je IVICA HLEVNJAK. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 7 godina, od 12.07.2019. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 7 godišnjih financijskih izvještaja (2019–2025) za detaljnu analizu poslovanja.