I. M. solutions d.o.o., Pula

I. M. solutions društvo s ograničenom odgovornošću za usluge

Bunarska cesta - Strada dei pozzi 51, Pula

I. M. solutions d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Bunarska cesta - Strada dei pozzi 51, Pula osnovana 30.04.2024. godine. Glavna djelatnost tvrtke je fasadni i štukaturski radovi.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 164.585 EUR, što je 4,9 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 39.120 EUR (neto marža 23,8 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 53.160 EUR.

OIB: 75401631488
MBS: 130152145
Kapital: 2.500,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 30.04.2024
EUID HRSR.130152145
Adresa sjedišta Bunarska cesta - Strada dei pozzi 51
Poštanski broj i mjesto 52100 Pula
Općina / grad Pula - Pola
Županija Istarska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 11.10.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (37)

Glavna: fasadni i štukaturski radovi (NKD 43.31)

NACE klasifikacija:

Područje F: GRAĐEVINARSTVO

Odjeljak 43: Specijalizirane građevinske djelatnosti

Razred 43.31: Fasadni i štukaturski radovi

  • • pružanje računovodstvenih i knjigovodstvenih usluga
  • • djelatnost savjetovanja u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  • • djelatnost obrade podataka i pružanje usluga unosa podataka
  • • pružanje uredskih administrativnih usluga
  • • pružanje usluga fotokopiranja i pripreme dokumenata
  • • kupnja i prodaja robe
  • • pružanje usluga u trgovini
  • • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

50-100 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 164.584,72 EUR +388.1% 121.118,23 EUR 43.466,49 EUR 4.346,65 EUR 39.119,84 EUR
2024 FINA 33.716,15 EUR — 31.393,88 EUR 2.322,27 EUR 232,23 EUR 2.090,04 EUR

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 53.160,30 EUR — 53.160,30 EUR 43.709,88 EUR — 9.450,42 EUR
2024 FINA 11.208,28 EUR — 11.208,28 EUR 4.590,04 EUR — 6.618,24 EUR

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+23.8%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

5.63

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

17.8%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+388.1%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • Irena Mikulić Jedini član 100%

Uprava (1)

  • IRENA MIKULIĆ Član uprave 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • IRENA MIKULIĆ Član uprave 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • IRENA MIKULIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 98 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

96.8
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

80 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

90 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

17.8%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
14. percentil
Bolje od 14% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
74.1
22.7 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Niska gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 0.4% (198 € od 53160 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.

Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 5.63. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 17.8%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 23.8%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 82.2%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Izvrsna operativna efikasnost

Operativna marža iznosi 25.7%. Tvrtka ima izuzetno učinkovitu osnovnu djelatnost.

Slične tvrtke — Fasadni i štukaturski radovi

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka I. M. solutions d.o.o. pripada djelatnosti Fasadni i štukaturski radovi (NACE 43.31). To je pretežita djelatnost za 857 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Fasadni i štukaturski radovi

Česta pitanja o tvrtki I. M. solutions d.o.o.

Što je I. M. solutions d.o.o.?
I. M. solutions d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Bunarska cesta - Strada dei pozzi 51, Pula. OIB tvrtke je 75401631488. Osnovana je 30.04.2024. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je fasadni i štukaturski radovi . Ukupno ima 37 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi I. M. solutions d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Bunarska cesta - Strada dei pozzi 51, 52100 Pula. Adresa pripada općini/gradu Pula - Pola. Tvrtka posluje u Istarska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član uprave, 1 jedini član. Član uprave tvrtke je IRENA MIKULIĆ. Jedini član tvrtke je Irena Mikulić. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 2 godine, od 30.04.2024. godine. Temeljni kapital iznosi 2.500,00 EUR. Dostupno je 2 godišnjih financijskih izvještaja (2024–2025) za detaljnu analizu poslovanja.