Incendio d.o.o., Podgajci Podravski

Incendio društvo s ograničenom odgovornošću za računalno programiranje i usluge

Vladimira Nazora 192, Podgajci Podravski

Incendio d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Vladimira Nazora 192, Podgajci Podravski osnovana 01.10.2024. godine. Glavna djelatnost tvrtke je ostalo računalno programiranje.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 63.552 EUR, što je 2,4 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 30.189 EUR (neto marža 47,5 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 42.729 EUR.

OIB: 19946433374
MBS: 030296003
Kapital: 2.500,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 01.10.2024
EUID HRSR.030296003
Adresa sjedišta Vladimira Nazora 192
Poštanski broj i mjesto 31552 Podgajci Podravski
Općina / grad Donji Miholjac
Županija Osječko-baranjska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 05.12.2025
Podaci ažurirani 03.10.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (8)

Glavna: ostalo računalno programiranje (NKD 62.10.9)

NACE klasifikacija:

Područje J: INFORMACIJE I KOMUNIKACIJE

Odjeljak 62: Računalno programiranje, savjetovanje i djelatnosti povezane s njima

Razred 62.10: Računalno programiranje

  • • izrada i održavanje web stranica
  • • web dizajn
  • • računalne i srodne djelatnosti
  • • djelatnost snimanja iz zraka
  • • promidžba (reklama i propaganda)
  • • kupnja i prodaja robe
  • • zastupanje inozemnih tvrtki

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

50-100 tis. EUR

Ukupna aktiva

10-50 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 63.552,34 EUR +138.2% 30.008,49 EUR 33.543,85 EUR 3.354,39 EUR 30.189,46 EUR
2024 FINA 26.677,32 EUR — 6.763,25 EUR 19.914,07 EUR 1.991,41 EUR 17.922,66 EUR

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 42.729,17 EUR 4.752,39 EUR 37.976,78 EUR 32.689,46 EUR — 4.515,57 EUR
2024 FINA 36.338,06 EUR 7.243,73 EUR 29.094,33 EUR 20.422,66 EUR — 3.592,72 EUR

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+47.5%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

8.41

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

10.6%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+138.2%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • LUKA DOLANČIĆ Ostalo

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • LUKA DOLANČIĆ Direktor

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 85 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

99.5
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

100 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

88 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

10.6%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
46. percentil
Bolje od 46% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
87.6
11.9 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 8.41. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 31.9%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 10.6%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 47.5%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 76.5%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Izvrsna operativna efikasnost

Operativna marža iznosi 52.8%. Tvrtka ima izuzetno učinkovitu osnovnu djelatnost.

Slične tvrtke — Računalno programiranje

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka Incendio d.o.o. pripada djelatnosti Računalno programiranje (NACE 62.10). To je pretežita djelatnost za 1.405 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Računalno programiranje

Česta pitanja o tvrtki Incendio d.o.o.

Što je Incendio d.o.o.?
Incendio d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Vladimira Nazora 192, Podgajci Podravski. OIB tvrtke je 19946433374. Osnovana je 01.10.2024. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je ostalo računalno programiranje . Ukupno ima 8 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi Incendio d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Vladimira Nazora 192, 31552 Podgajci Podravski. Adresa pripada općini/gradu Donji Miholjac. Tvrtka posluje u Osječko-baranjska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 50-100 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 ostali. Direktor tvrtke je LUKA DOLANČIĆ. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 2 godine, od 01.10.2024. godine. Temeljni kapital iznosi 2.500,00 EUR. Dostupno je 2 godišnjih financijskih izvještaja (2024–2025) za detaljnu analizu poslovanja.