INCREASE INVEST d.o.o., Zadar

za turizam i usluge

Ulica Andrije Hebranga 10/A, Zadar

INCREASE INVEST d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica Andrije Hebranga 10/A, Zadar osnovana 10.08.2016. godine.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 20.069 EUR, što je 14,9 % više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 2.123 EUR (neto marža 10,6 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 255.203 EUR.

OIB: 50995714122
MBS: 110063377
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 10.08.2016
EUID HRSR.110063377
Adresa sjedišta Ulica Andrije Hebranga 10/A
Poštanski broj i mjesto 23000 Zadar
Županija Zadarska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 30.04.2024
Podaci ažurirani 03.10.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (18)

  • • turističke usluge u nautičkom turizmu,
  • • turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude,
  • • pružanje ostalih turističkih usluga,
  • • turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti,
  • • pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja,
  • • pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima(catering)
  • • kupnja i prodaja robe,
  • • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu,

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

10-50 tis. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 20.069,42 EUR +14.9% 17.710,41 EUR 2.359,01 EUR 235,90 EUR 2.123,11 EUR
2024 FINA 17.467,76 EUR -11.5% 15.882,07 EUR 1.585,69 EUR 158,57 EUR 1.427,12 EUR
2023 FINA 19.742,20 EUR +7.9% 15.277,75 EUR 4.464,45 EUR 446,45 EUR 4.018,00 EUR
2022 FINA 137.796,00 HRK -3.9% 119.131,00 HRK 18.665,00 HRK 1.867,00 HRK 16.798,00 HRK
2021 FINA 143.360,00 HRK +13.4% 110.061,00 HRK 33.299,00 HRK 1.548,00 HRK 31.751,00 HRK
2020 FINA 126.437,00 HRK +17.2% 136.968,00 HRK -10.531,00 HRK — -10.531,00 HRK
2019 FINA 107.896,00 HRK -22.5% 115.194,00 HRK -7.298,00 HRK — -7.298,00 HRK
2018 FINA 139.254,00 HRK -15.5% 106.024,00 HRK 33.230,00 HRK 3.988,00 HRK 29.242,00 HRK
2017 FINA 164.831,00 HRK — 108.688,00 HRK 56.143,00 HRK 2.501,00 HRK 53.642,00 HRK
2016 FINA — — 35.303,00 HRK -35.303,00 HRK — -35.303,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 255.202,75 EUR 223.407,71 EUR 31.795,04 EUR 20.615,24 EUR 229.230,91 EUR 5.356,60 EUR
2024 FINA 290.233,64 EUR 232.936,07 EUR 57.297,57 EUR 18.492,13 EUR 267.172,22 EUR 4.569,29 EUR
2023 FINA 291.648,10 EUR 242.464,43 EUR 49.183,67 EUR 17.065,01 EUR 271.861,38 EUR 2.721,71 EUR
2022 FINA 2.241.402,00 HRK 1.898.639,00 HRK 342.763,00 HRK 98.302,00 HRK 2.105.093,00 HRK 38.007,00 HRK
2021 FINA 2.239.097,00 HRK 1.970.431,00 HRK 268.666,00 HRK 81.504,00 HRK 2.143.438,00 HRK 14.155,00 HRK
2020 FINA 2.248.286,00 HRK 2.042.223,00 HRK 206.063,00 HRK 49.753,00 HRK 40.284,00 HRK —
2019 FINA 2.260.235,00 HRK 2.114.015,00 HRK 146.220,00 HRK 60.284,00 HRK 47.581,00 HRK —
2018 FINA 2.417.413,00 HRK 2.185.807,00 HRK 231.606,00 HRK 67.581,00 HRK 18.339,00 HRK —
2017 FINA 2.429.411,00 HRK 2.257.598,00 HRK 171.813,00 HRK 38.339,00 HRK -35.303,00 HRK —
2016 FINA 2.992.642,00 HRK 2.329.390,00 HRK 663.252,00 HRK -15.303,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+10.6%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

5.94

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

91.9%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+14.9%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • INCREASE Invest GmbH & Co KG, Austrija, Broj iz registra: FN454443z, Naziv registra: Sudski registar, Nadležno tijelo: Pokrajinski sud Wiener Neustadt Jedini član

Uprava (1)

  • Karl Psenicka Član uprave 20%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • Karl Psenicka Član uprave 20%

Stvarni vlasnici (2)

  • KARL PSENICKA 20% Neizravno vlasništvo prebivalište: Austrija
  • MARIA PSENICKA 80% Neizravno vlasništvo prebivalište: Austrija

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AA-

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 85 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

83.3
AA-
Nizak rizik

Indeks plaćanja

90 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

64 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

91.9%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
3. percentil
Bolje od 3% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
57.3
26 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Visoka zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi 91.9%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.

Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.

Kritično nizak kapital

Udio vlastitog kapitala iznosi samo 8.1%. Tvrtka je pretežno financirana dugom.

Hitno ojačajte kapitalnu bazu dokapitalizacijom ili zadržavanjem dobiti.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (10 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 5.94. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 10.6%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Uravnotežena struktura duga

Samo 2.3% duga je kratkoročno. Dugoročno financiranje pruža stabilnost i predvidivost.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Tvrtke na istoj adresi (35)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Ulica Andrije Hebranga 10, Zadar.

Prikazano 8 od 35.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka INCREASE INVEST d.o.o. pripada djelatnosti Uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama (NACE 68.31). To je pretežita djelatnost za 9.035 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama

Česta pitanja o tvrtki INCREASE INVEST d.o.o.

Što je INCREASE INVEST d.o.o.?
INCREASE INVEST d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica Andrije Hebranga 10/A, Zadar. OIB tvrtke je 50995714122. Osnovana je 10.08.2016. godine.
Gdje se nalazi INCREASE INVEST d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Ulica Andrije Hebranga 10/A, 23000 Zadar. Tvrtka posluje u Zadarska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 10-50 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član uprave, 1 jedini član. Član uprave tvrtke je Karl Psenicka. Jedini član tvrtke je INCREASE Invest GmbH & Co KG, Austrija, Broj iz registra: FN454443z, Naziv registra: Sudski registar, Nadležno tijelo: Pokrajinski sud Wiener Neustadt. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 10 godina, od 10.08.2016. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 10 godišnjih financijskih izvještaja (2016–2025) za detaljnu analizu poslovanja.