ISTARSKE FARME d.o.o., Labin

za poljoprivredu, trgovinu i usluge

Rudarska 1, Labin

ISTARSKE FARME d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Rudarska 1, Labin osnovana 25.05.2007. godine.

U 2024. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 2.210 EUR, što je 8,8 % više nego u 2023. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 308 EUR (neto marža 13,9 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 438 EUR.

OIB: 05041740932
MBS: 130016958
Kapital: 101.000,00 HRK
Tvrtka je obrisana iz sudskog registra dana 09.07.2025. Profil ostaje dostupan radi povijesne reference; financijski i registarski podaci prikazani su prema posljednjem stanju prije brisanja.

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 25.05.2007
EUID HRSR.130016958
Adresa sjedišta Rudarska 1
Poštanski broj i mjesto 52220 Labin
Županija Istarska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 29.03.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (23)

  • • poljoprivreda
  • • projektiranje, građenje i nadzor nad gradnjom
  • • poslovanje nekretninama
  • • kupnja i prodaja robe, te obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • • kupnja robe radi daljnje prodaje stanovništvu za osobnu potrošnju ili uporabu u kućanstvu i posredovanje u kupnji odnosno prodaji robe za treće osobe
  • • pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
  • • pripremanje i usluživanje pićem i napicima
  • • pružanje usluga u nautičkom, seljačkom, sportskom, lovnom i drugim oblicima turizma te pružanje ostalih turističkih usluga

Financije — zadnja godina 2024

Ukupni prihodi

do 10 tis. EUR

Ukupna aktiva

do 10 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2024 FINA 2.210,12 EUR +8.8% 1.902,05 EUR 308,07 EUR — 308,07 EUR
2023 FINA 2.031,85 EUR -33.3% 1.890,21 EUR 141,64 EUR — 141,64 EUR
2022 FINA 22.968,00 HRK — 13.160,00 HRK 9.808,00 HRK — 9.808,00 HRK
2021 FINA — — 13.334,00 HRK -13.334,00 HRK — -13.334,00 HRK
2020 FINA 72.344,00 HRK — 17.127,00 HRK 55.217,00 HRK — 55.217,00 HRK
2019 FINA — — 17.878,00 HRK -17.878,00 HRK — -17.878,00 HRK
2018 FINA 227,00 HRK +70.7% 14.997,00 HRK -14.770,00 HRK — -14.770,00 HRK
2017 FINA 133,00 HRK -100% 26.240,00 HRK -26.107,00 HRK — -26.107,00 HRK
2016 FINA 836.784,00 HRK -20.6% 764.282,00 HRK 72.502,00 HRK — 72.502,00 HRK
2015 FINA 1.054.449,00 HRK -5.6% 1.239.023,00 HRK -184.574,00 HRK — -184.574,00 HRK
2014 FINA 1.117.215,00 HRK +0.8% 1.069.010,00 HRK 48.205,00 HRK 4.131,00 HRK 44.074,00 HRK
2013 FINA 1.108.645,00 HRK +1223.8% 1.051.734,00 HRK 56.911,00 HRK 80,00 HRK 56.831,00 HRK
2012 FINA 83.745,00 HRK +2715% 168.205,00 HRK -84.460,00 HRK — -84.460,00 HRK
2011 FINA 2.975,00 HRK — 2.576,00 HRK 399,00 HRK 80,00 HRK 319,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2024 FINA 437,60 EUR — 437,60 EUR 267,60 EUR — 170,00 EUR
2023 FINA 129,53 EUR — 129,53 EUR -40,47 EUR — 170,00 EUR
2022 FINA 1.128,00 HRK — 1.128,00 HRK -1.372,00 HRK — 2.500,00 HRK
2021 FINA 1.569,00 HRK — 1.569,00 HRK -11.181,00 HRK — 12.750,00 HRK
2020 FINA 2.153,00 HRK — 2.153,00 HRK 2.153,00 HRK -154.064,00 HRK —
2019 FINA 23.134,00 HRK — 23.134,00 HRK -53.063,00 HRK -136.185,00 HRK —
2018 FINA 60.586,00 HRK — 60.586,00 HRK -35.185,00 HRK -121.415,00 HRK —
2017 FINA 39.824,00 HRK — 39.824,00 HRK -20.415,00 HRK -95.308,00 HRK —
2016 FINA 418.734,00 HRK — 418.734,00 HRK 4.691,00 HRK -167.810,00 HRK —
2015 FINA 657.886,00 HRK 155.895,00 HRK — -67.810,00 HRK — —
2014 FINA 754.350,00 HRK 315.204,00 HRK — 117.764,00 HRK — —
2013 FINA 813.560,00 HRK 582.079,00 HRK — 73.690,00 HRK — —
2012 FINA 560.933,00 HRK 302.998,00 HRK — 16.540,00 HRK — —
2011 FINA 102.001,00 HRK — — 100.320,00 HRK — —

Pokazatelji (2024)

Neto marža

+13.9%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

2.57

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

38.8%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+8.8%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (2)

  • Federico Porcellato Član društva
  • Gabriele Porcellato Član društva 100%

Uprava (1)

  • GABRIELE PORCELLATO Član uprave 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • GABRIELE PORCELLATO Član uprave 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • GABRIELE PORCELLATO 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Italija

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

100 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

100 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

38.8%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
15. percentil
Bolje od 15% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
62.6
37.4 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (14 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 2.57. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 92.2%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 13.9%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 61.2%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Visoka efikasnost imovine

Koeficijent obrta imovine iznosi 5.05. Tvrtka učinkovito koristi svoju imovinu za generiranje prihoda.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Tvrtke na istoj adresi (42)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Rudarska 1, Labin.

Prikazano 8 od 42.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Prerada i konzerviranje mesa peradi

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka ISTARSKE FARME d.o.o. pripada djelatnosti Prerada i konzerviranje mesa peradi (NACE 10.12). To je pretežita djelatnost za 223 tvrtke u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Prerada i konzerviranje mesa peradi

Česta pitanja o tvrtki ISTARSKE FARME d.o.o.

Što je ISTARSKE FARME d.o.o.?
ISTARSKE FARME d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Rudarska 1, Labin. OIB tvrtke je 05041740932. Osnovana je 25.05.2007. godine.
Gdje se nalazi ISTARSKE FARME d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Rudarska 1, 52220 Labin. Tvrtka posluje u Istarska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2024), ukupni prihodi su u rasponu do 10 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 2 člana društva, 1 član uprave. Član uprave tvrtke je GABRIELE PORCELLATO. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 19 godina, od 25.05.2007. godine. Temeljni kapital iznosi 101.000,00 HRK. Dostupno je 14 godišnjih financijskih izvještaja (2011–2024) za detaljnu analizu poslovanja.