ISTRA industrijske zalihe d.o.o., Pula

ISTRA industrijske zalihe društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, usluge i turistička agencija

Leharova ulica - Via Franz Lehar 1, Pula

ISTRA industrijske zalihe d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Leharova ulica - Via Franz Lehar 1, Pula osnovana 25.11.2021. godine.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 613.701 EUR, što je 5,8 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 191.953 EUR (neto marža 31,3 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 364.528 EUR.

OIB: 19997671392
MBS: 130121540
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 25.11.2021
EUID HRSR.130121540
Adresa sjedišta Leharova ulica - Via Franz Lehar 1
Poštanski broj i mjesto 52100 Pula
Općina / grad Pula - Pola
Županija Istarska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 26.08.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (37)

  • • kupnja i prodaja robe
  • • pružanje usluga u trgovini
  • • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • • zastupanje inozemnih tvrtki
  • • usluge informacijskog društva
  • • proizvodnja proizvoda od tekstila
  • • proizvodnja namještaja
  • • pružanje usluga montaže, ugradnje i popravka namještaja

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

500 tis. - 1 mil. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 613.701,02 EUR +484.5% 400.420,31 EUR 213.280,71 EUR 21.328,07 EUR 191.952,64 EUR
2024 FINA 104.999,07 EUR -8.6% 64.379,83 EUR 40.619,24 EUR 4.100,85 EUR 36.518,39 EUR
2023 FINA 114.928,79 EUR +430.4% 67.567,81 EUR 47.360,98 EUR 4.736,10 EUR 42.624,88 EUR
2022 FINA 163.255,00 HRK +142% 24.911,00 HRK 138.344,00 HRK 13.834,00 HRK 124.510,00 HRK
2021 FINA 67.451,00 HRK — 23.528,00 HRK 43.923,00 HRK 4.410,00 HRK 39.513,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 364.527,61 EUR — 364.527,61 EUR 295.519,86 EUR 5.308,91 EUR 63.698,84 EUR
2024 FINA 117.943,45 EUR — 117.943,45 EUR 103.567,22 EUR 5.308,91 EUR 9.067,32 EUR
2023 FINA 79.917,03 EUR — 79.917,03 EUR 67.048,83 EUR 5.308,91 EUR 7.559,29 EUR
2022 FINA 265.759,00 HRK — 265.759,00 HRK 184.022,00 HRK 40.000,00 HRK 41.737,00 HRK
2021 FINA 88.969,00 HRK — 88.969,00 HRK 59.513,00 HRK — 29.456,00 HRK

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+31.3%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

5.72

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

18.9%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+484.5%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • PAWEL BONTOR Jedini član 100%

Uprava (1)

  • ANTONIO PACELLI Član uprave

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • ANTONIO PACELLI Član uprave

Stvarni vlasnici (1)

  • PAWEL BONTOR 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Italija

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 83 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

80 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

93 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

18.9%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
30. percentil
Bolje od 30% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
79.2
20.8 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Niska gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 0.3% (1034 € od 364528 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.

Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (5 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 5.72. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 18.9%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 31.3%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 81.1%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Tvrtke na istoj adresi (24)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Leharova ulica - Via Franz Lehar 1, Pula - Pola.

Prikazano 8 od 24.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Ostale informacijske uslužne djelatnosti

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka ISTRA industrijske zalihe d.o.o. pripada djelatnosti Ostale informacijske uslužne djelatnosti (NACE 63.92). To je pretežita djelatnost za 893 tvrtke u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Ostale informacijske uslužne djelatnosti

Česta pitanja o tvrtki ISTRA industrijske zalihe d.o.o.

Što je ISTRA industrijske zalihe d.o.o.?
ISTRA industrijske zalihe d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Leharova ulica - Via Franz Lehar 1, Pula. OIB tvrtke je 19997671392. Osnovana je 25.11.2021. godine.
Gdje se nalazi ISTRA industrijske zalihe d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Leharova ulica - Via Franz Lehar 1, 52100 Pula. Adresa pripada općini/gradu Pula - Pola. Tvrtka posluje u Istarska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 500 tis. - 1 mil. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član uprave, 1 jedini član. Član uprave tvrtke je ANTONIO PACELLI. Jedini član tvrtke je PAWEL BONTOR. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 4 godine, od 25.11.2021. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 5 godišnjih financijskih izvještaja (2021–2025) za detaljnu analizu poslovanja.