IZN Projektiranje d.o.o., Sesvete

IZN Projektiranje društvo s ograničenom odgovornošću za usluge

Ulica Stanka Vraza 11, Sesvete

IZN Projektiranje d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica Stanka Vraza 11, Sesvete osnovana 16.08.2021. godine.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 51.800 EUR, što je 2,1 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 13.261 EUR (neto marža 25,6 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 25.065 EUR.

OIB: 08249119138
MBS: 081387339
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 16.08.2021
EUID HRSR.081387339
Adresa sjedišta Ulica Stanka Vraza 11
Poštanski broj i mjesto 10360 Sesvete
Općina / grad Zagreb
Županija Grad Zagreb
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Zagrebu
Zadnja promjena u registru 09.02.2025
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (34)

  • • prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
  • • prijevoz putnika u međunarodnom cestovnom prometu
  • • prijevoz tereta u unutarnjem cestovnom prometu
  • • prijevoz tereta u međunarodnom cestovnom prometu
  • • prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
  • • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  • • energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
  • • stručni poslovi prostornog uređenja

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

50-100 tis. EUR

Ukupna aktiva

10-50 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 51.800,00 EUR +105.9% 37.065,46 EUR 14.734,54 EUR 1.473,45 EUR 13.261,09 EUR
2024 FINA 25.160,00 EUR -13% 24.240,50 EUR 919,50 EUR 91,95 EUR 827,55 EUR
2023 FINA 28.912,09 EUR -17% 28.103,71 EUR 808,38 EUR 80,83 EUR 727,55 EUR
2022 FINA 262.306,00 HRK +67.9% 253.842,00 HRK 8.464,00 HRK 846,00 HRK 7.618,00 HRK
2021 FINA 156.225,00 HRK — 150.903,00 HRK 5.322,00 HRK 532,00 HRK 4.790,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 25.064,99 EUR 137,08 EUR 24.927,91 EUR 19.117,53 EUR — 5.947,46 EUR
2024 FINA 7.540,78 EUR 4.244,45 EUR 3.296,33 EUR 5.856,44 EUR — 1.684,34 EUR
2023 FINA 6.705,76 EUR 4.244,45 EUR 2.461,31 EUR 5.028,89 EUR — 1.676,87 EUR
2022 FINA 52.534,00 HRK 25.917,00 HRK 26.617,00 HRK 32.408,00 HRK — 20.126,00 HRK
2021 FINA 76.429,00 HRK 34.556,00 HRK 41.873,00 HRK 24.790,00 HRK — 10.583,00 HRK

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+25.6%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

4.19

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

23.7%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+105.9%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • IGNAC ZEBEC Ostalo 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • IGNAC ZEBEC Direktor 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • IGNAC ZEBEC 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Srednja 78 / 100

Dio podataka još nedostaje ili je zastario.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

85 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

97 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

23.7%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
3. percentil
Bolje od 3% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
57.3
42.7 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (5 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 4.19. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 23.7%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 25.6%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 76.3%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Izvrsna operativna efikasnost

Operativna marža iznosi 28.4%. Tvrtka ima izuzetno učinkovitu osnovnu djelatnost.

Slične tvrtke — Linijski cestovni prijevoz putnika

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka IZN Projektiranje d.o.o. pripada djelatnosti Linijski cestovni prijevoz putnika (NACE 49.31). To je pretežita djelatnost za 9.988 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Linijski cestovni prijevoz putnika

Česta pitanja o tvrtki IZN Projektiranje d.o.o.

Što je IZN Projektiranje d.o.o.?
IZN Projektiranje d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica Stanka Vraza 11, Sesvete. OIB tvrtke je 08249119138. Osnovana je 16.08.2021. godine.
Gdje se nalazi IZN Projektiranje d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Ulica Stanka Vraza 11, 10360 Sesvete. Adresa pripada općini/gradu Zagreb. Tvrtka posluje u Grad Zagreb.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 50-100 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 ostali. Direktor tvrtke je IGNAC ZEBEC. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 5 godina, od 16.08.2021. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 5 godišnjih financijskih izvještaja (2021–2025) za detaljnu analizu poslovanja.