KAMPIRANJE PEROŠ d.o.o., Zaton

za turizam, ugostiteljstvo i djelatnost turističke agencije

Put Petra Zoranića 14, Zaton

KAMPIRANJE PEROŠ d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Put Petra Zoranića 14, Zaton osnovana 27.01.2011. godine. Glavna djelatnost tvrtke je kampovi i prostori za kampiranje.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 110.754 EUR, što je 13,2 % manje nego u 2024. Prihodi padaju drugu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s gubitkom od 39.785 EUR (neto marža -35,9 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 2,9 mil. EUR.

OIB: 49996098589
MBS: 110025068
Kapital: 12.349.900,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 27.01.2011
EUID HRSR.110025068
Adresa sjedišta Put Petra Zoranića 14
Poštanski broj i mjesto 22215 Zaton
Općina / grad Nin
Županija Zadarska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 23.04.2024
Podaci ažurirani 03.10.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (46)

Glavna: kampovi i prostori za kampiranje (NKD 55.30)

NACE klasifikacija:

Područje I: SMJEŠTAJ TE PRIPREMA I USLUŽIVANJE HRANE

Odjeljak 55: Smještaj

Razred 55.30: Kampovi i prostori za kampiranje

  • • pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu (u prijevoznim sredstvima, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering),
  • • ugostiteljstvo
  • • pružanje usluga smještaja
  • • pružanje usluga u nautičkom, seljačkom, zdravstvenom, kongresnom, športskom, lovnom i drugim oblicima turizma, te pružanje ostalih turističkih usluga
  • • djelatnost turističke agencije
  • • iznajmljivanje plovila
  • • ostale turističke usluge, iznajmljivanje pribora i opreme za šport i rekreaciju, kao što su sandoline, daske za jedrenje, bicikli na vodi, suncobrani, ležaljke i sl.
  • • turističke usluge koje uključuju športsko rekreativne ili pustolovne aktivnosti

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

1-10 mil. EUR

Rezultat poslovanja

Gubitak

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 110.754,34 EUR -13.2% 150.538,84 EUR -39.784,50 EUR — -39.784,50 EUR
2024 FINA 127.536,04 EUR -61.2% 250.732,51 EUR -123.196,47 EUR — -123.196,47 EUR
2023 FINA 328.371,05 EUR +8.3% 212.804,30 EUR 115.566,75 EUR 11.556,68 EUR 104.010,07 EUR
2022 FINA 2.285.348,00 HRK +63.2% 1.759.019,00 HRK 526.329,00 HRK 39.468,00 HRK 486.861,00 HRK
2021 FINA 1.400.400,00 HRK +66.3% 1.304.042,00 HRK 96.358,00 HRK — 96.358,00 HRK
2020 FINA 842.064,00 HRK -53.7% 956.477,00 HRK -114.413,00 HRK — -114.413,00 HRK
2019 FINA 1.818.758,00 HRK -43.1% 1.714.329,00 HRK 104.429,00 HRK 12.756,00 HRK 91.673,00 HRK
2018 FINA 3.195.637,00 HRK +37.1% 3.025.845,00 HRK 169.792,00 HRK — 169.792,00 HRK
2017 FINA 2.330.922,00 HRK +13.2% 2.112.576,00 HRK 218.346,00 HRK — 218.346,00 HRK
2016 FINA 2.059.461,00 HRK +20.7% 2.026.107,00 HRK 33.354,00 HRK — 33.354,00 HRK
2015 FINA 1.705.927,00 HRK +32.9% 1.771.482,00 HRK -65.555,00 HRK — -65.555,00 HRK
2014 FINA 1.283.230,00 HRK +80% 1.231.911,00 HRK 51.319,00 HRK — 51.319,00 HRK
2013 FINA 713.078,00 HRK +11% 1.291.544,00 HRK -578.466,00 HRK — -578.466,00 HRK
2012 FINA 642.126,00 HRK +935.1% 915.031,00 HRK -272.905,00 HRK — -272.905,00 HRK
2011 FINA 62.034,00 HRK — 231.834,00 HRK -169.800,00 HRK — -169.800,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 2.901.350,30 EUR 2.369.398,01 EUR 531.952,29 EUR 1.745.366,29 EUR 749.692,98 EUR 406.291,03 EUR
2024 FINA 2.814.191,37 EUR 2.359.524,98 EUR 454.666,39 EUR 1.785.150,79 EUR 749.692,98 EUR 279.347,60 EUR
2023 FINA 2.802.493,67 EUR 2.334.698,89 EUR 467.794,78 EUR 1.908.347,26 EUR 852.859,31 EUR 41.287,10 EUR
2022 FINA 21.316.522,00 HRK 17.869.862,00 HRK 3.446.660,00 HRK 13.594.778,00 HRK 7.096.506,00 HRK 625.238,00 HRK
2021 FINA 21.570.823,00 HRK 18.193.496,00 HRK 3.371.490,00 HRK 13.107.917,00 HRK 7.755.029,00 HRK 707.877,00 HRK
2020 FINA 21.716.388,00 HRK 18.149.733,00 HRK 3.566.655,00 HRK 13.011.558,00 HRK -1.905.574,00 HRK —
2019 FINA 22.148.908,00 HRK 18.509.863,00 HRK 3.639.045,00 HRK 13.125.971,00 HRK -1.997.247,00 HRK —
2018 FINA 22.582.786,00 HRK 18.806.696,00 HRK 3.776.090,00 HRK 13.034.298,00 HRK -2.167.039,00 HRK —
2017 FINA 23.126.496,00 HRK 19.133.951,00 HRK 3.992.545,00 HRK 12.864.506,00 HRK -2.385.385,00 HRK —
2016 FINA 23.805.925,00 HRK 19.775.245,00 HRK 4.030.680,00 HRK 12.646.160,00 HRK -2.418.739,00 HRK —
2015 FINA 2.681.645,00 HRK 20.153.803,00 HRK — 12.612.806,00 HRK — —
2014 FINA 7,00 HRK 20.137.254,00 HRK — 19.139.938,00 HRK — —
2013 FINA 7,00 HRK 19.748.332,00 HRK — 12.627.050,00 HRK — —
2012 FINA 7,00 HRK 16.425.188,00 HRK — 13.205.516,00 HRK — —
2011 FINA 7,00 HRK 10.745.377,00 HRK — 10.361.421,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

-35.9%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

1.31

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

39.8%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

-13.2%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (4)

  • MARKO PEROŠ Član društva 20%
  • YURY NEPOMNYASHCHIKH Član društva 20%
  • Vladimir Yartsev Član društva 20%
  • Yulia Bystrova Član društva 40%

Uprava (1)

  • YURY NEPOMNYASHCHIKH Član uprave 20%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • YURY NEPOMNYASHCHIKH Član uprave 20%

Stvarni vlasnici (4)

  • YURY NEPOMNYASHCHIKH 20% Izravno vlasništvo prebivalište: Rusija
  • MARKO PEROŠ 20% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
  • VLADIMIR YARTSEV 20% Izravno vlasništvo prebivalište: Rusija
  • YULIA BYSTROVA 40% Izravno vlasništvo prebivalište: Rusija

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

A-

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 95 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

66.3
A-
Umjeren rizik

Indeks plaćanja

50 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

69 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

39.8%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
86. percentil
Bolje od 86% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
62.5
3.8 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Kritično negativna operativna marža

Operativna marža iznosi -35.9%. Poslovni rashodi (150516 €) značajno premašuju poslovne prihode (110754 €).

Hitno analizirajte strukturu troškova i razmotrite rezanje operativnih rashoda.

Negativan rezultat

Tvrtka je ostvarila gubitak od 39784 € u promatranom razdoblju.

Analizirajte uzroke gubitka i razvijte plan povratka u profitabilnost.

Niska gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 2.3% (66226 € od 2901350 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.

Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.

Stagnacija prihoda

Prihodi ne pokazuju trend rasta u odnosu na prethodno razdoblje.

Razvijte strategiju rasta - novi proizvodi, tržišta ili usluge.

Niska iskorištenost imovine

Koeficijent obrta imovine iznosi samo 0.04. Velika imovina generira relativno male prihode.

Analizirajte iskorištenost imovine i razmotrite optimizaciju ili prodaju neproduktivne imovine.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (15 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Povezane preko osoba (1)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Kampovi i prostori za kampiranje

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka KAMPIRANJE PEROŠ d.o.o. pripada djelatnosti Kampovi i prostori za kampiranje (NACE 55.30). To je pretežita djelatnost za 175 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Kampovi i prostori za kampiranje

Česta pitanja o tvrtki KAMPIRANJE PEROŠ d.o.o.

Što je KAMPIRANJE PEROŠ d.o.o.?
KAMPIRANJE PEROŠ d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Put Petra Zoranića 14, Zaton. OIB tvrtke je 49996098589. Osnovana je 27.01.2011. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je kampovi i prostori za kampiranje . Ukupno ima 46 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi KAMPIRANJE PEROŠ d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Put Petra Zoranića 14, 22215 Zaton. Adresa pripada općini/gradu Nin. Tvrtka posluje u Zadarska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je poslovala s gubitkom u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 4 člana društva, 1 član uprave. Član uprave tvrtke je YURY NEPOMNYASHCHIKH. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 15 godina, od 27.01.2011. godine. Temeljni kapital iznosi 12.349.900,00 HRK. Dostupno je 15 godišnjih financijskih izvještaja (2011–2025) za detaljnu analizu poslovanja.