KLESARSTVO VUKMANIĆ j.d.o.o., Zagreb

za usluge

Novačka ulica 189, Zagreb

KLESARSTVO VUKMANIĆ j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Novačka ulica 189, Zagreb osnovana 13.02.2024. godine. Glavna djelatnost tvrtke je rezanje, oblikovanje i obrada kamena.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 58.795 EUR, što je 49,5 % više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 8.339 EUR (neto marža 14,2 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 15.612 EUR.

OIB: 90916038002
MBS: 081562179
Kapital: 1,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Datum osnivanja 13.02.2024
EUID HRSR.081562179
Adresa sjedišta Novačka ulica 189
Poštanski broj i mjesto 10000 Zagreb
Županija Grad Zagreb
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Zagrebu
Zadnja promjena u registru 16.02.2025
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (19)

Glavna: rezanje, oblikovanje i obrada kamena (NKD 23.70.0)

NACE klasifikacija:

Područje C: PRERAĐIVAČKA INDUSTRIJA

Odjeljak 23: Proizvodnja ostalih nemetalnih mineralnih proizvoda

Razred 23.70: Rezanje, oblikovanje i obrada kamena

  • • rezanje, oblikovanje i obrada kamena
  • • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  • • energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
  • • djelatnost skladištenja
  • • djelatnost proizvodnje, stavljanje na tržište i korištenje kemikalija
  • • čišćenje svih vrsta objekata
  • • kupnja i prodaja robe
  • • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

50-100 tis. EUR

Ukupna aktiva

10-50 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 58.795,03 EUR +49.5% 49.529,90 EUR 9.265,13 EUR 926,51 EUR 8.338,62 EUR
2024 FINA 39.332,18 EUR — 35.709,39 EUR 3.622,79 EUR 362,28 EUR 3.260,51 EUR

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 15.612,00 EUR — 15.612,00 EUR 11.600,13 EUR — 4.011,87 EUR
2024 FINA 4.803,08 EUR — 4.803,08 EUR 3.261,51 EUR — 1.541,57 EUR

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+14.2%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

3.89

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

25.7%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+49.5%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • Stjepan Vukmanić Ostalo 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • STJEPAN VUKMANIĆ Direktor 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • STJEPAN VUKMANIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AA+

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 93 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

90.2
AA+
Nizak rizik

Indeks plaćanja

80 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

90 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

25.7%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
58. percentil
Bolje od 58% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
64.4
25.8 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Niska gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 0.8% (126 € od 15612 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.

Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 3.89. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 25.7%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 14.2%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 74.3%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Visoka efikasnost imovine

Koeficijent obrta imovine iznosi 3.77. Tvrtka učinkovito koristi svoju imovinu za generiranje prihoda.

Slične tvrtke — Rezanje, oblikovanje i obrada kamena

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka KLESARSTVO VUKMANIĆ j.d.o.o. pripada djelatnosti Rezanje, oblikovanje i obrada kamena (NACE 23.70). To je pretežita djelatnost za 246 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Rezanje, oblikovanje i obrada kamena

Česta pitanja o tvrtki KLESARSTVO VUKMANIĆ j.d.o.o.

Što je KLESARSTVO VUKMANIĆ j.d.o.o.?
KLESARSTVO VUKMANIĆ j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Novačka ulica 189, Zagreb. OIB tvrtke je 90916038002. Osnovana je 13.02.2024. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je rezanje, oblikovanje i obrada kamena . Ukupno ima 19 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi KLESARSTVO VUKMANIĆ j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Novačka ulica 189, 10000 Zagreb. Tvrtka posluje u Grad Zagreb.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 50-100 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 ostali. Direktor tvrtke je STJEPAN VUKMANIĆ. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 2 godine, od 13.02.2024. godine. Temeljni kapital iznosi 1,00 EUR. Dostupno je 2 godišnjih financijskih izvještaja (2024–2025) za detaljnu analizu poslovanja.