LEAN SIGURNOST d.o.o., Vrbovec
za usluge
LEAN SIGURNOST d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Celine 81, Vrbovec osnovana 14.09.1994. godine.
U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 401.109 EUR, što je 2,6 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 16.408 EUR (neto marža 4,1 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 163.160 EUR.
Registarski podaci
| Pravni oblik | Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) |
| Datum osnivanja | 14.09.1994 |
| EUID | HRSR.080370906 |
| Adresa sjedišta | Celine 81 |
| Poštanski broj i mjesto | 10340 Vrbovec |
| Županija | Zagrebačka županija |
| Status u registru | Redovan |
| Nadležni sud | Trgovački sud u Zagrebu |
| Zadnja promjena u registru | 07.03.2024 |
| Podaci ažurirani | 03.10.2026 |
| Službeni izvor | Provjeri u Sudskom registru |
Djelatnosti (47)
- • računalne i srodne djelatnosti
- • usluge informacijskog društva
- • izrada web stranica
- • proizvodnja i popravak računala i uredskih strojeva i komunikacijske opreme
- • poduka iz informatike
- • djelatnost privatne zaštite
- • razvoj, proizvodnja, montaža i održavanje elemenata i sustava tehničke zaštite osoba i imovine
- • obavljanje provjere ispravnosti i funkcionalnosti izvedenih stabilnih sustava, uređaja i instalacija za otkrivanje i dojavu te gašenje požara, sustava, uređaja i instalacija za otkrivanje i dojavu prisutnosti zapaljivih plinova i para, kao i drugih ugrađenih sustava, uređaja i instalacija za spečavanje širenja požara
Financije — zadnja godina 2025
Ukupni prihodi
100-500 tis. EUR
Ukupna aktiva
100-500 tis. EUR
Rezultat poslovanja
Dobit
Račun dobiti i gubitka po godinama
| Godina | Ukupni prihodi | YoY | Ukupni rashodi | Dobit/gub. prije por. | Porez | Dobit/gub. razdoblja |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 401.108,57 EUR | +160.5% | 382.742,11 EUR | 18.366,46 EUR | 1.958,47 EUR | 16.407,99 EUR |
| 2024 FINA | 153.987,21 EUR | -4.9% | 143.891,90 EUR | 10.095,31 EUR | 2.214,15 EUR | 7.881,16 EUR |
| 2023 FINA | 161.882,52 EUR | +2% | 157.777,84 EUR | 4.104,68 EUR | 494,11 EUR | 3.610,57 EUR |
| 2022 FINA | 1.195.567,00 HRK | +76.8% | 1.174.524,00 HRK | 21.043,00 HRK | 2.487,00 HRK | 18.556,00 HRK |
| 2021 FINA | 676.173,00 HRK | +228.9% | 648.526,00 HRK | 27.647,00 HRK | 3.282,00 HRK | 24.365,00 HRK |
| 2020 FINA | 205.591,00 HRK | — | 183.470,00 HRK | 22.121,00 HRK | 2.853,00 HRK | 19.268,00 HRK |
| 2018 FINA | — | — | — | — | — | — |
| 2017 FINA | — | — | — | — | — | — |
| 2016 FINA | 1,00 HRK | 0% | 1,00 HRK | — | — | — |
| 2014 FINA | 1,00 HRK | -98.4% | 1,00 HRK | — | — | — |
| 2013 FINA | 60,00 HRK | +200.4% | 56,00 HRK | 4,00 HRK | — | 4,00 HRK |
| 2012 FINA | 20,00 HRK | 0% | 977,00 HRK | -957,00 HRK | — | -957,00 HRK |
| 2011 FINA | 20,00 HRK | -99.9% | 1.419,00 HRK | -1.399,00 HRK | — | -1.399,00 HRK |
| 2010 FINA | 25.684,00 HRK | — | 14.214,00 HRK | 11.470,00 HRK | 2.295,00 HRK | 9.175,00 HRK |
Bilanca po godinama
| Godina | Ukupna aktiva | Dugotrajna imovina | Kratkotrajna imovina | Kapital i rezerve | Dug. obveze | Kratk. obveze |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 163.159,67 EUR | 66.289,69 EUR | 96.869,98 EUR | 38.808,12 EUR | 43.689,87 EUR | 80.661,68 EUR |
| 2024 FINA | 73.394,74 EUR | 10.175,83 EUR | 63.218,91 EUR | 22.400,13 EUR | 32.551,77 EUR | 18.442,84 EUR |
| 2023 FINA | 78.528,62 EUR | 14.004,25 EUR | 64.524,37 EUR | 14.518,97 EUR | 23.629,15 EUR | 40.380,50 EUR |
| 2022 FINA | 300.183,00 HRK | 165.373,00 HRK | 134.810,00 HRK | 82.189,00 HRK | 119.284,00 HRK | 98.710,00 HRK |
| 2021 FINA | 266.101,00 HRK | 98.533,00 HRK | 167.568,00 HRK | 63.632,00 HRK | — | 202.469,00 HRK |
| 2020 FINA | 118.471,00 HRK | 14.338,00 HRK | 104.133,00 HRK | 39.268,00 HRK | — | — |
| 2018 FINA | 91.049,00 HRK | 86.143,00 HRK | 4.906,00 HRK | 39.296,00 HRK | 19.296,00 HRK | — |
| 2017 FINA | 91.049,00 HRK | 86.143,00 HRK | 4.906,00 HRK | 39.296,00 HRK | 19.296,00 HRK | — |
| 2016 FINA | 91.049,00 HRK | 86.143,00 HRK | 4.906,00 HRK | 39.296,00 HRK | 19.296,00 HRK | — |
| 2014 FINA | 91.049,00 HRK | 86.143,00 HRK | — | 39.296,00 HRK | — | — |
| 2013 FINA | 91.049,00 HRK | 86.143,00 HRK | — | 39.296,00 HRK | — | — |
| 2012 FINA | 91.043,00 HRK | 86.142,00 HRK | — | 39.292,00 HRK | — | — |
| 2011 FINA | 94.194,00 HRK | 86.142,00 HRK | — | 40.249,00 HRK | — | — |
| 2010 FINA | 96.888,00 HRK | 86.890,00 HRK | — | 41.648,00 HRK | — | — |
Pokazatelji (2025)
Neto marža
+4.1%
Neto P/L / Ukupni prihodi
Tekuća likvidnost
1.2
Kratk. imovina / Kratk. obveze
Zaduženost
76.2%
Ukupne obveze / Aktiva
Rast prihoda YoY
+160.5%
Promjena u odnosu na prethodnu godinu
Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).
Pristupite detaljnim podacima
Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.
Osobe i vlasništvo
Osnivači (1)
- LUKA LEVATIĆ Jedini član 100%
Osobe ovlaštene za zastupanje (1)
- LUKA LEVATIĆ Direktor 100%
Stvarni vlasnici (1)
- LUKA LEVATIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).
Bonitetna ocjena
Razina rizika
Nizak
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Detaljnost profila
ⓘProfil sadrži većinu očekivanih podataka.
Bonitet
Bonitetna ocjena
Ažurirano: 14.10.2026.
Indeks plaćanja
Brzina plaćanja obveza
Financijska stabilnost
Pokazatelj stabilnosti
Omjer zaduženosti
Udio duga u kapitalu
Usporedba s industrijom
Preporuke i analiza
Povišena zaduženost
Omjer zaduženosti iznosi 76.2%. Razmotrite smanjenje duga za poboljšanje financijske stabilnosti.
Redovito financijsko izvještavanje
Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (14 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.
Visoka efikasnost imovine
Koeficijent obrta imovine iznosi 2.46. Tvrtka učinkovito koristi svoju imovinu za generiranje prihoda.
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Slične tvrtke — Linijski cestovni prijevoz putnika
Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka LEAN SIGURNOST d.o.o. pripada djelatnosti Linijski cestovni prijevoz putnika (NACE 49.31). To je pretežita djelatnost za 9.988 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.
- • PASARIĆ d.o.o. Vrbovec
- • KONKAB USLUGE d.o.o. Vrbovec
- • ETERIK DESTILA d.o.o. Vrbovec
- • LUMARIO d.o.o. Vrbovec
- • FIRSHT CONCEPT j.d.o.o. Vrbovec
- • FRAVED j.d.o.o. Vrbovec
- • MIJO KIRIN j.d.o.o. Vrbovec
- • GREEN MED d.o.o. Vrbovec