LIGHTHOUSE PROJECT d.o.o., Varaždin

LIGHTHOUSE PROJECT društvo s ograničenom odgovornošću za projektiranje rasvjetne opreme

Prilaz Fausta Vrančića 8, Varaždin

LIGHTHOUSE PROJECT d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Prilaz Fausta Vrančića 8, Varaždin osnovana 26.05.2015. godine. Glavna djelatnost tvrtke je elektroinstalacijski radovi.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 281.736 EUR, što je 15,5 % više nego u 2024. Prihodi rastu drugu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 90.347 EUR (neto marža 32,1 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 325.116 EUR.

OIB: 04251993572
MBS: 070132030
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 26.05.2015
EUID HRSR.070132030
Adresa sjedišta Prilaz Fausta Vrančića 8
Poštanski broj i mjesto 42000 Varaždin
Županija Varaždinska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 15.04.2024
Podaci ažurirani 03.10.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (43)

Glavna: elektroinstalacijski radovi (NKD 43.21)

NACE klasifikacija:

Područje F: GRAĐEVINARSTVO

Odjeljak 43: Specijalizirane građevinske djelatnosti

Razred 43.21: Elektroinstalacijski radovi

  • • projektiranje i proizvodnja rasvjete
  • • proizvodnja električne opreme
  • • popravak električne opreme
  • • elektroinstalacijski radovi
  • • kupnja i prodaja robe
  • • pružanje usluga u trgovini
  • • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • • zastupanje inozemnih tvrtki

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 281.736,19 EUR +15.5% 181.313,82 EUR 100.422,37 EUR 10.075,70 EUR 90.346,67 EUR
2024 FINA 244.004,85 EUR +1.7% 167.718,21 EUR 76.286,64 EUR 8.474,54 EUR 67.812,10 EUR
2023 FINA 239.972,05 EUR -7.7% 138.092,35 EUR 101.879,70 EUR 11.236,89 EUR 90.642,81 EUR
2022 FINA 1.958.783,00 HRK +51.5% 1.006.520,00 HRK 952.263,00 HRK 100.157,00 HRK 852.106,00 HRK
2021 FINA 1.293.144,00 HRK +27.4% 598.019,00 HRK 695.125,00 HRK 70.081,00 HRK 625.044,00 HRK
2020 FINA 1.014.674,00 HRK +14.4% 506.422,00 HRK 508.252,00 HRK 64.312,00 HRK 443.940,00 HRK
2019 FINA 886.771,00 HRK +10.6% 527.492,00 HRK 359.279,00 HRK 47.547,00 HRK 311.732,00 HRK
2018 FINA 801.767,00 HRK +36.6% 484.685,00 HRK 317.082,00 HRK 42.219,00 HRK 274.863,00 HRK
2017 FINA 587.123,00 HRK +67.2% 352.279,00 HRK 234.844,00 HRK 28.181,00 HRK 206.663,00 HRK
2016 FINA 351.235,00 HRK +193% 213.039,00 HRK 138.196,00 HRK 27.639,00 HRK 110.557,00 HRK
2015 FINA 119.877,00 HRK — 104.099,00 HRK 15.778,00 HRK 3.293,00 HRK 12.485,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 325.115,81 EUR 200.996,20 EUR 124.089,94 EUR 224.506,90 EUR 87.569,57 EUR 13.039,34 EUR
2024 FINA 318.203,11 EUR 216.362,47 EUR 101.840,64 EUR 202.342,05 EUR 100.079,57 EUR 15.781,49 EUR
2023 FINA 232.591,98 EUR 141.150,58 EUR 91.441,40 EUR 134.529,95 EUR 55.210,28 EUR 42.851,75 EUR
2022 FINA 1.624.961,00 HRK 249.700,00 HRK 1.375.261,00 HRK 1.301.499,00 HRK 222.803,00 HRK 94.738,00 HRK
2021 FINA 982.800,00 HRK 23.785,00 HRK 959.015,00 HRK 925.584,00 HRK — 57.216,00 HRK
2020 FINA 585.890,00 HRK 16.120,00 HRK 569.770,00 HRK 519.641,00 HRK 55.701,00 HRK —
2019 FINA 558.307,00 HRK 40.115,00 HRK 517.840,00 HRK 467.406,00 HRK 135.674,00 HRK —
2018 FINA 436.199,00 HRK 115.625,00 HRK 320.574,00 HRK 294.863,00 HRK — —
2017 FINA 278.465,00 HRK 2.779,00 HRK 275.686,00 HRK 226.663,00 HRK — —
2016 FINA 179.282,00 HRK 9.487,00 HRK 169.795,00 HRK 139.587,00 HRK 9.030,00 HRK —
2015 FINA 43.201,00 HRK 18.379,00 HRK — 32.485,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+32.1%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

9.52

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

30.9%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+15.5%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • TOMISLAV ŠTENGLIN Ostalo 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • TOMISLAV ŠTENGLIN Direktor 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • TOMISLAV ŠTENGLIN 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 90 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

100 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

94 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

30.9%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
14. percentil
Bolje od 14% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
74.1
25.9 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (11 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 9.52. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 31.3%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 32.1%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 69.1%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Izvrsna operativna efikasnost

Operativna marža iznosi 35.9%. Tvrtka ima izuzetno učinkovitu osnovnu djelatnost.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Tvrtke na istoj adresi (5)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Prilaz Fausta Vrančića 8, Varaždin.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Elektroinstalacijski radovi

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka LIGHTHOUSE PROJECT d.o.o. pripada djelatnosti Elektroinstalacijski radovi (NACE 43.21). To je pretežita djelatnost za 1.439 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Elektroinstalacijski radovi

Česta pitanja o tvrtki LIGHTHOUSE PROJECT d.o.o.

Što je LIGHTHOUSE PROJECT d.o.o.?
LIGHTHOUSE PROJECT d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Prilaz Fausta Vrančića 8, Varaždin. OIB tvrtke je 04251993572. Osnovana je 26.05.2015. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je elektroinstalacijski radovi . Ukupno ima 43 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi LIGHTHOUSE PROJECT d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Prilaz Fausta Vrančića 8, 42000 Varaždin. Tvrtka posluje u Varaždinska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 ostali. Direktor tvrtke je TOMISLAV ŠTENGLIN. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 11 godina, od 26.05.2015. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 11 godišnjih financijskih izvještaja (2015–2025) za detaljnu analizu poslovanja.