LOVRE j.d.o.o., Mravince

LOVRE jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge

Gajeva ulica 22, Mravince

LOVRE j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Gajeva ulica 22, Mravince osnovana 19.03.2019. godine. Glavna djelatnost tvrtke je djelatnosti pripreme i usluživanja pića.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 236.018 EUR, što je 66,9 % više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 10.140 EUR (neto marža 4,3 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 51.885 EUR.

OIB: 24631722992
MBS: 060402814
Kapital: 12,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Datum osnivanja 19.03.2019
EUID HRSR.060402814
Adresa sjedišta Gajeva ulica 22
Poštanski broj i mjesto 21210 Mravince
Općina / grad Solin
Županija Splitsko-dalmatinska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 25.04.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (42)

Glavna: djelatnosti pripreme i usluživanja pića (NKD 56.30)

NACE klasifikacija:

Područje I: SMJEŠTAJ TE PRIPREMA I USLUŽIVANJE HRANE

Odjeljak 56: Djelatnosti pripreme i usluživanja hrane i pića

Razred 56.30: Djelatnosti pripreme i usluživanja pića

  • • ugostiteljske djelatnosti
  • • proizvodnja hrane i pića
  • • pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
  • • pripremanje jela pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
  • • turističke usluge u nautičkom turizmu
  • • turističke usluge u zdravstvenom turizmu
  • • turističke usluge u kongresnom turizmu
  • • turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

50-100 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 236.017,80 EUR +66.9% 224.190,79 EUR 11.827,01 EUR 1.686,75 EUR 10.140,26 EUR
2024 FINA 141.452,84 EUR — 110.849,17 EUR 30.603,67 EUR 3.120,77 EUR 27.482,90 EUR

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 51.884,96 EUR 17.207,10 EUR 34.677,86 EUR 37.624,49 EUR — 14.260,47 EUR
2024 FINA 49.507,53 EUR 20.675,30 EUR 28.832,23 EUR 27.484,23 EUR — 22.023,30 EUR

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+4.3%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

2.43

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

27.5%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+66.9%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (2)

  • LOVRE BUĆAN Član društva 66,67%
  • NIKŠA MATKOVIĆ Član društva 33,33%

Uprava (1)

  • LOVRE BUĆAN Član uprave 66,67%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • LOVRE BUĆAN Član uprave 66,67%

Stvarni vlasnici (2)

  • LOVRE BUĆAN 66,67% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
  • NIKŠA MATKOVIĆ 33,33% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 84 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

89.7
AA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

100 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

86 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

27.5%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
73. percentil
Bolje od 73% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
60.2
29.5 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 2.43. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 22.4%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 27.5%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 72.5%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Visoka efikasnost imovine

Koeficijent obrta imovine iznosi 4.55. Tvrtka učinkovito koristi svoju imovinu za generiranje prihoda.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Povezane preko osoba (1)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Tvrtke na istoj adresi (1)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Gajeva ulica 22, Solin.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Djelatnosti pripreme i usluživanja pića

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka LOVRE j.d.o.o. pripada djelatnosti Djelatnosti pripreme i usluživanja pića (NACE 56.30). To je pretežita djelatnost za 2.630 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Djelatnosti pripreme i usluživanja pića

Česta pitanja o tvrtki LOVRE j.d.o.o.

Što je LOVRE j.d.o.o.?
LOVRE j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Gajeva ulica 22, Mravince. OIB tvrtke je 24631722992. Osnovana je 19.03.2019. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je djelatnosti pripreme i usluživanja pića . Ukupno ima 42 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi LOVRE j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Gajeva ulica 22, 21210 Mravince. Adresa pripada općini/gradu Solin. Tvrtka posluje u Splitsko-dalmatinska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 2 člana društva, 1 član uprave. Član uprave tvrtke je LOVRE BUĆAN. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 7 godina, od 19.03.2019. godine. Temeljni kapital iznosi 12,00 EUR. Dostupno je 2 godišnjih financijskih izvještaja (2024–2025) za detaljnu analizu poslovanja.