LUCE 2 j.d.o.o., Tisno
za vodovodne i elektro instalacije
LUCE 2 j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Put Brošćice 12, Tisno osnovana 29.01.2015. godine.
U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 0 EUR, približno jednako kao u 2024. Poslovna godina zaključena je s gubitkom od 145 EUR. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 468 EUR.
Registarski podaci
| Pravni oblik | Jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) |
| Datum osnivanja | 29.01.2015 |
| EUID | HRSR.110049750 |
| Adresa sjedišta | Put Brošćice 12 |
| Poštanski broj i mjesto | 22240 Tisno |
| Županija | Šibensko-kninska županija |
| Status u registru | Redovan |
| Nadležni sud | Trgovački sud u Osijeku |
| Zadnja promjena u registru | 03.05.2024 |
| Podaci ažurirani | 13.09.2026 |
| Službeni izvor | Provjeri u Sudskom registru |
Djelatnosti (16)
- • izvođenje, popravak i održavanje vodovodnih instalacija
- • izvođenje, popravak i održavanje elektro instalacija
- • popravak i instaliranje strojeva i opreme
- • popravak predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
- • čišćenje svih poslovnih i stambenih objekata te brodova i ostalih prijevoznih sredstava, održavanje opreme za čišćenje
- • pranje i kemijsko čišćenje tekstila, tepiha, tepisona i krznenih proizvoda
- • obavljanje kućanskih poslova, kao što su pospremanje stana, dostava ogrijeva, organiziranje pranja i glačanja rublja, pomoć u pripremanju obroka i pranja posuđa
- • pranje, čišćenje i zaštita fasada, kamenih površina i novogradnji nakon završenih građevinskih radova
Financije — zadnja godina 2025
Ukupni prihodi
do 10 tis. EUR
Ukupna aktiva
do 10 tis. EUR
Rezultat poslovanja
Gubitak
Račun dobiti i gubitka po godinama
| Godina | Ukupni prihodi | YoY | Ukupni rashodi | Dobit/gub. prije por. | Porez | Dobit/gub. razdoblja |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 0,01 EUR | 0% | 144,56 EUR | -144,55 EUR | — | -144,55 EUR |
| 2024 FINA | 0,01 EUR | -90% | 125,14 EUR | -125,13 EUR | — | -125,13 EUR |
| 2023 FINA | 0,10 EUR | -23.1% | 171,74 EUR | -171,64 EUR | — | -171,64 EUR |
| 2022 FINA | 1,00 HRK | -100% | 28.941,00 HRK | -28.940,00 HRK | — | -28.940,00 HRK |
| 2021 FINA | 126.880,00 HRK | +16.7% | 144.246,00 HRK | -17.366,00 HRK | — | -17.366,00 HRK |
| 2020 FINA | 108.682,00 HRK | -40.4% | 166.907,00 HRK | -58.225,00 HRK | — | -58.225,00 HRK |
| 2019 FINA | 182.464,00 HRK | +18.7% | 175.829,00 HRK | 6.635,00 HRK | — | 6.635,00 HRK |
| 2018 FINA | 153.709,00 HRK | +29% | 149.331,00 HRK | 4.378,00 HRK | — | 4.378,00 HRK |
| 2017 FINA | 119.140,00 HRK | -41.6% | 166.226,00 HRK | -47.086,00 HRK | — | -47.086,00 HRK |
| 2016 FINA | 203.908,00 HRK | +37.5% | 202.562,00 HRK | 1.346,00 HRK | 269,00 HRK | 1.077,00 HRK |
| 2015 FINA | 148.338,00 HRK | — | 146.345,00 HRK | 1.993,00 HRK | 399,00 HRK | 1.594,00 HRK |
Bilanca po godinama
| Godina | Ukupna aktiva | Dugotrajna imovina | Kratkotrajna imovina | Kapital i rezerve | Dug. obveze | Kratk. obveze |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 468,37 EUR | — | 468,37 EUR | -18.755,21 EUR | — | 19.223,58 EUR |
| 2024 FINA | 612,92 EUR | — | 612,92 EUR | -18.610,66 EUR | — | 19.223,58 EUR |
| 2023 FINA | 434,97 EUR | — | 434,97 EUR | -18.485,53 EUR | — | 18.920,50 EUR |
| 2022 FINA | 11.197,00 HRK | — | 11.197,00 HRK | -137.986,00 HRK | — | 149.183,00 HRK |
| 2021 FINA | 40.137,00 HRK | — | 40.137,00 HRK | -109.046,00 HRK | — | 149.183,00 HRK |
| 2020 FINA | 80.343,00 HRK | — | 45.099,00 HRK | -91.679,00 HRK | -36.869,00 HRK | — |
| 2019 FINA | 121.217,00 HRK | — | 85.973,00 HRK | -33.454,00 HRK | -41.846,00 HRK | — |
| 2018 FINA | 110.675,00 HRK | — | 75.431,00 HRK | -40.089,00 HRK | -45.129,00 HRK | — |
| 2017 FINA | 59.339,00 HRK | — | 59.339,00 HRK | -44.467,00 HRK | 2.609,00 HRK | — |
| 2016 FINA | 69.622,00 HRK | — | 69.622,00 HRK | 2.681,00 HRK | 1.594,00 HRK | — |
| 2015 FINA | 13.961,00 HRK | — | — | 1.604,00 HRK | — | — |
Pokazatelji (2025)
Neto marža
-1445500%
Neto P/L / Ukupni prihodi
Tekuća likvidnost
0.02
Kratk. imovina / Kratk. obveze
Zaduženost
4104.4%
Ukupne obveze / Aktiva
Rast prihoda YoY
0%
Promjena u odnosu na prethodnu godinu
Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).
Pristupite detaljnim podacima
Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.
Osobe i vlasništvo
Osnivači (3)
- Martina Čuzela Ostalo 33,33%
- Luka Čuzela Ostalo 33,33%
- Lucija Čuzela Ostalo 33,33%
Uprava (1)
- Martina Čuzela Član uprave 33,33%
Osobe ovlaštene za zastupanje (1)
- Martina Čuzela Član uprave 33,33%
Stvarni vlasnici (3)
- MARTINA ČUZELA 33,33% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
- LUKA ČUZELA 33,33% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
- LUCIJA ČUZELA 33,33% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).
Bonitetna ocjena
Razina rizika
Povišen
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Detaljnost profila
ⓘDio podataka još nedostaje ili je zastario.
Bonitet
Bonitetna ocjena
Ažurirano: 14.10.2026.
Indeks plaćanja
Brzina plaćanja obveza
Financijska stabilnost
Pokazatelj stabilnosti
Omjer zaduženosti
Udio duga u kapitalu
Usporedba s industrijom
Preporuke i analiza
Kritična likvidnost
Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.02. Kratkotrajna imovina (468 €) ne pokriva kratkoročne obveze (19224 €).
Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.
Visoka zaduženost
Omjer zaduženosti iznosi 4104.4%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.
Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.
Kritično nizak kapital
Udio vlastitog kapitala iznosi samo -4004.4%. Tvrtka je pretežno financirana dugom.
Hitno ojačajte kapitalnu bazu dokapitalizacijom ili zadržavanjem dobiti.
Kritično negativna operativna marža
Operativna marža iznosi -1445500.0%. Poslovni rashodi (145 €) značajno premašuju poslovne prihode (0 €).
Hitno analizirajte strukturu troškova i razmotrite rezanje operativnih rashoda.
Negativan rezultat
Tvrtka je ostvarila gubitak od 145 € u promatranom razdoblju.
Analizirajte uzroke gubitka i razvijte plan povratka u profitabilnost.
Stagnacija prihoda
Prihodi ne pokazuju trend rasta u odnosu na prethodno razdoblje.
Razvijte strategiju rasta - novi proizvodi, tržišta ili usluge.
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Povezane tvrtke
Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.
Povezane preko osoba (1)
Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.
-
Martina Čuzela
Tvrtke na istoj adresi (1)
Ostale tvrtke registrirane na adresi Put Brošćice 12, Tisno.
-
Tisno
Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.
Slične tvrtke — Popravak i održavanje električne opreme
Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka LUCE 2 j.d.o.o. pripada djelatnosti Popravak i održavanje električne opreme (NACE 33.14). To je pretežita djelatnost za 226 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.
- • SELEKTA PRIMA d.o.o. Zagreb
- • FILIPOVIĆ d.o.o. Zagreb
- • KING BATTERIES j.d.o.o. Ljubešćica
- • RAMLJAK GRADNJA d.o.o. Zagreb
- • SIMEON INTERNATIONAL d.o.o. Zagreb
- • JUKINAC PROM, d.o.o. Zagreb
- • FISCHER I FISCHER d.o.o. Zagreb
- • ARTTOOLS d.o.o. Zagreb