Luma Art Weddings j.d.o.o., Čazma

Luma Art Weddings jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za fotografiranje i usluge snimanja

Kralja Tomislava 3/A, Čazma

Luma Art Weddings j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Kralja Tomislava 3/A, Čazma osnovana 05.04.2018. godine. Glavna djelatnost tvrtke je fotografske djelatnosti.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 110.354 EUR, što je 39,7 % više nego u 2024. Prihodi rastu drugu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 14.379 EUR (neto marža 13 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 45.460 EUR.

OIB: 99118122682
MBS: 010106040
Kapital: 1,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Datum osnivanja 05.04.2018
EUID HRSR.010106040
Adresa sjedišta Kralja Tomislava 3/A
Poštanski broj i mjesto 43240 Čazma
Županija Bjelovarsko-bilogorska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 26.01.2026
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (32)

Glavna: fotografske djelatnosti (NKD 74.20)

NACE klasifikacija:

Područje M: STRUČNE, ZNANSTVENE I TEHNIČKE DJELATNOSTI

Odjeljak 74: Ostale stručne, znanstvene i tehničke djelatnosti

Razred 74.20: Fotografske djelatnosti

  • • djelatnost pružanja audio i/ili audiovizualnih medijskih usluga
  • • djelatnost pružanja usluga elektroničkih publikacija
  • • djelatnost objavljivanja audiovizualnog i radijskog programa
  • • djelatnost pružanja medijskih usluga televizije i/ili radija
  • • audiovizualne djelatnosti
  • • komplementarne djelatnosti audiovizualnim djelatnostima
  • • fotografiranje i video snimanje
  • • videomontaža

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

10-50 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 110.353,60 EUR +39.7% 94.377,04 EUR 15.976,56 EUR 1.597,66 EUR 14.378,90 EUR
2024 FINA 79.006,92 EUR +155.9% 67.903,29 EUR 11.103,63 EUR 1.110,36 EUR 9.993,27 EUR
2023 FINA 30.870,06 EUR -38.8% 56.081,03 EUR -25.210,97 EUR — -25.210,97 EUR
2022 FINA 379.945,00 HRK -3.2% 339.281,00 HRK 40.664,00 HRK 4.492,00 HRK 36.172,00 HRK
2021 FINA 392.524,00 HRK +18.4% 227.230,00 HRK 165.294,00 HRK 16.707,00 HRK 148.587,00 HRK
2020 FINA 331.518,00 HRK +45.5% 212.667,00 HRK 118.851,00 HRK 11.154,00 HRK 107.697,00 HRK
2019 FINA 227.897,00 HRK +60.7% 225.895,00 HRK 2.002,00 HRK 240,00 HRK 1.762,00 HRK
2018 FINA 141.791,00 HRK — 138.721,00 HRK 3.070,00 HRK 368,00 HRK 2.702,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 45.459,74 EUR 6.564,91 EUR 38.894,83 EUR 38.570,47 EUR — 6.889,27 EUR
2024 FINA 48.374,74 EUR 9.012,32 EUR 39.362,42 EUR 24.191,57 EUR 681,29 EUR 23.501,88 EUR
2023 FINA 44.635,94 EUR 12.406,29 EUR 32.229,65 EUR 14.198,30 EUR — 30.437,64 EUR
2022 FINA 419.360,00 HRK 150.914,00 HRK 268.446,00 HRK 296.930,00 HRK — 122.430,00 HRK
2021 FINA 343.659,00 HRK 47.043,00 HRK 296.616,00 HRK 260.757,00 HRK — 82.902,00 HRK
2020 FINA 177.680,00 HRK 1.849,00 HRK 175.831,00 HRK 112.171,00 HRK 3.348,00 HRK —
2019 FINA 40.942,00 HRK 8.745,00 HRK 32.197,00 HRK 4.474,00 HRK 2.027,00 HRK —
2018 FINA 62.537,00 HRK 12.193,00 HRK 50.344,00 HRK 2.712,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+13%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

5.65

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

15.2%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+39.7%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (2)

  • ANITA MAJER REBERNIŠAK Ostalo 100%
  • Matej Rebernišak Jedini član

Osobe ovlaštene za zastupanje (2)

  • ANITA MAJER REBERNIŠAK Direktor 100%
  • Matej Rebernišak Direktor

Stvarni vlasnici (1)

  • ANITA MAJER REBERNIŠAK 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 90 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

95 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

85 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

15.2%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
47. percentil
Bolje od 47% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
77.4
22.6 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (8 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 5.65. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 18.4%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 15.2%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 13.0%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 84.8%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Tvrtke na istoj adresi (3)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Kralja Tomislava 3, Čazma.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Fotografske djelatnosti

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka Luma Art Weddings j.d.o.o. pripada djelatnosti Fotografske djelatnosti (NACE 74.20). To je pretežita djelatnost za 743 tvrtke u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Fotografske djelatnosti

Česta pitanja o tvrtki Luma Art Weddings j.d.o.o.

Što je Luma Art Weddings j.d.o.o.?
Luma Art Weddings j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Kralja Tomislava 3/A, Čazma. OIB tvrtke je 99118122682. Osnovana je 05.04.2018. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je fotografske djelatnosti . Ukupno ima 32 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi Luma Art Weddings j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Kralja Tomislava 3/A, 43240 Čazma. Tvrtka posluje u Bjelovarsko-bilogorska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 2 direktora, 1 jedini član, 1 ostali. Direktor tvrtke je ANITA MAJER REBERNIŠAK. Direktor tvrtke je Matej Rebernišak. Jedini član tvrtke je Matej Rebernišak. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 8 godina, od 05.04.2018. godine. Temeljni kapital iznosi 1,00 EUR. Dostupno je 8 godišnjih financijskih izvještaja (2018–2025) za detaljnu analizu poslovanja.