LUXURIES 02.06. d.o.o., Pula

LUXURIES 02.06. društvo s ograničenom odgovornošću za dizajn i usluge

Galižanski odvojak - Via Gallesano 23, Pula

LUXURIES 02.06. d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Galižanski odvojak - Via Gallesano 23, Pula osnovana 14.10.2009. godine.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 198.471 EUR, što je 47,2 % više nego u 2024. Prihodi rastu petu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 20.967 EUR (neto marža 10,6 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 71.697 EUR.

OIB: 39734568249
MBS: 130038866
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 14.10.2009
EUID HRSR.130038866
Adresa sjedišta Galižanski odvojak - Via Gallesano 23
Poštanski broj i mjesto 52100 Pula
Općina / grad Pula - Pola
Županija Istarska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 27.04.2024
Podaci ažurirani 03.10.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (27)

  • • djelatnosti dizajna
  • • djelatnosti uređenja interijera i eksterijera
  • • djelatnosti organizacije vjenčanja i drugih svečanih događanja
  • • djelatnosti organizacije sajmova, kongresa, izložaba
  • • pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane,
  • • pripremanje i usluživanje pića i napitaka,
  • • pružanje usluga smještaja
  • • pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering)

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

50-100 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 198.471,31 EUR +47.2% 174.965,03 EUR 23.506,28 EUR 2.538,82 EUR 20.967,46 EUR
2024 FINA 134.848,49 EUR +16.9% 130.882,39 EUR 3.966,10 EUR 750,37 EUR 3.215,73 EUR
2023 FINA 115.310,59 EUR +13.2% 104.715,32 EUR 10.595,27 EUR 486,26 EUR 10.109,01 EUR
2022 FINA 767.501,00 HRK +181.6% 682.793,00 HRK 84.708,00 HRK — 84.708,00 HRK
2021 FINA 272.594,00 HRK +231.3% 263.078,00 HRK 9.516,00 HRK — 9.516,00 HRK
2020 FINA 82.269,00 HRK -59.1% 122.165,00 HRK -39.896,00 HRK — -39.896,00 HRK
2019 FINA 201.050,00 HRK -33.9% 198.827,00 HRK 2.223,00 HRK 267,00 HRK 1.956,00 HRK
2018 FINA 304.257,00 HRK +79.6% 304.084,00 HRK 173,00 HRK 82,00 HRK 91,00 HRK
2017 FINA 169.424,00 HRK -15.2% 169.218,00 HRK 206,00 HRK 25,00 HRK 181,00 HRK
2016 FINA 199.719,00 HRK +1.1% 198.870,00 HRK 849,00 HRK 170,00 HRK 679,00 HRK
2015 FINA 197.579,00 HRK -28.1% 197.010,00 HRK 569,00 HRK 148,00 HRK 421,00 HRK
2014 FINA 274.674,00 HRK +27.1% 259.674,00 HRK 15.000,00 HRK 393,00 HRK 14.607,00 HRK
2013 FINA 216.182,00 HRK +51.5% 194.983,00 HRK 21.199,00 HRK — 21.199,00 HRK
2012 FINA 142.687,00 HRK -15.2% 166.885,00 HRK -24.198,00 HRK — -24.198,00 HRK
2011 FINA 168.351,00 HRK +98.2% 122.902,00 HRK 45.449,00 HRK — 45.449,00 HRK
2010 FINA 84.954,00 HRK — 134.582,00 HRK -49.628,00 HRK — -49.628,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 71.697,05 EUR 3.041,82 EUR 68.655,23 EUR 44.650,98 EUR — 21.046,07 EUR
2024 FINA 35.399,10 EUR 2.530,07 EUR 32.869,03 EUR 23.683,52 EUR — 11.715,58 EUR
2023 FINA 35.437,28 EUR 1.116,86 EUR 34.320,42 EUR 20.467,79 EUR — 14.969,49 EUR
2022 FINA 228.985,00 HRK 13.728,00 HRK 215.257,00 HRK 78.048,00 HRK — 150.937,00 HRK
2021 FINA 37.586,00 HRK 14.217,00 HRK 16.425,00 HRK -6.661,00 HRK — 44.247,00 HRK
2020 FINA 46.891,00 HRK 25.153,00 HRK 14.794,00 HRK -16.176,00 HRK 3.720,00 HRK —
2019 FINA 77.024,00 HRK 35.852,00 HRK 34.228,00 HRK 23.720,00 HRK 1.763,00 HRK —
2018 FINA 97.250,00 HRK 62.484,00 HRK 34.766,00 HRK 21.763,00 HRK 1.673,00 HRK —
2017 FINA 106.457,00 HRK 80.808,00 HRK 25.649,00 HRK 21.673,00 HRK 1.491,00 HRK —
2016 FINA 143.492,00 HRK 80.808,00 HRK 17.684,00 HRK 21.491,00 HRK 812,00 HRK —
2015 FINA 154.172,00 HRK 80.808,00 HRK — 20.812,00 HRK — —
2014 FINA 39.386,00 HRK 21.701,00 HRK — 20.391,00 HRK — —
2013 FINA 26.870,00 HRK 9.954,00 HRK — 5.784,00 HRK — —
2012 FINA 34.721,00 HRK 15.956,00 HRK — -15.415,00 HRK — —
2011 FINA 46.715,00 HRK 18.471,00 HRK — 8.783,00 HRK — —
2010 FINA 28.322,00 HRK 14.100,00 HRK — -36.666,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+10.6%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

3.26

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

29.4%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+47.2%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • VELKA ŠURAN Ostalo 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • VELKA ŠURAN Direktor 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • VELKA ŠURAN 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Srednja 79 / 100

Dio podataka još nedostaje ili je zastario.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

95 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

100 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

29.4%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
47. percentil
Bolje od 47% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
67.7
32.3 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (16 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 3.26. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 17.3%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 29.4%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 10.6%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 62.3%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Povezane preko osoba (1)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Organizacija izvedbe projekata za zgrade

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka LUXURIES 02.06. d.o.o. pripada djelatnosti Organizacija izvedbe projekata za zgrade (NACE 68.12). To je pretežita djelatnost za 13.300 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Organizacija izvedbe projekata za zgrade

Česta pitanja o tvrtki LUXURIES 02.06. d.o.o.

Što je LUXURIES 02.06. d.o.o.?
LUXURIES 02.06. d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Galižanski odvojak - Via Gallesano 23, Pula. OIB tvrtke je 39734568249. Osnovana je 14.10.2009. godine.
Gdje se nalazi LUXURIES 02.06. d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Galižanski odvojak - Via Gallesano 23, 52100 Pula. Adresa pripada općini/gradu Pula - Pola. Tvrtka posluje u Istarska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 ostali. Direktor tvrtke je VELKA ŠURAN. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 17 godina, od 14.10.2009. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 16 godišnjih financijskih izvještaja (2010–2025) za detaljnu analizu poslovanja.