M.M. Moka & Foodie j.d.o.o., Kmeti - Metti

M.M. Moka & Foodie jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo i usluge

Šaini - Saini 27, Kmeti - Metti

M.M. Moka & Foodie j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Šaini - Saini 27, Kmeti - Metti osnovana 12.04.2022. godine. Glavna djelatnost tvrtke je djelatnosti restorana.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 71.638 EUR, što je 41,2 % više nego u 2024. Prihodi rastu drugu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 9.030 EUR (neto marža 12,6 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 25.577 EUR.

OIB: 88989291533
MBS: 130127407
Kapital: 10,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Datum osnivanja 12.04.2022
EUID HRSR.130127407
Adresa sjedišta Šaini - Saini 27
Poštanski broj i mjesto 52470 Kmeti - Metti
Općina / grad Umag - Umago
Županija Istarska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 03.05.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (26)

Glavna: djelatnosti restorana (NKD 56.11.0)

NACE klasifikacija:

Područje I: SMJEŠTAJ TE PRIPREMA I USLUŽIVANJE HRANE

Odjeljak 56: Djelatnosti pripreme i usluživanja hrane i pića

Razred 56.11: Djelatnosti restorana

  • • pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
  • • pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
  • • skladištenje i pakiranje robe
  • • savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  • • zastupanje domaćih i stranih pravnih osoba u okviru registriranih djelatnosti
  • • kupnja i prodaja robe
  • • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • • pružanje usluga informacijskog društva

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

50-100 tis. EUR

Ukupna aktiva

10-50 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 71.638,41 EUR +41.2% 61.604,61 EUR 10.033,80 EUR 1.003,38 EUR 9.030,42 EUR
2024 FINA 50.741,47 EUR +44.5% 50.154,16 EUR 587,31 EUR 61,11 EUR 526,20 EUR
2023 FINA 35.112,69 EUR -1.5% 34.867,57 EUR 245,12 EUR 24,51 EUR 220,61 EUR
2022 FINA 268.472,00 HRK — 235.048,00 HRK 33.424,00 HRK 3.342,00 HRK 30.082,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 25.577,17 EUR — 25.577,17 EUR 13.771,07 EUR — 11.806,10 EUR
2024 FINA 9.689,17 EUR — 9.689,17 EUR 4.740,65 EUR — 4.948,52 EUR
2023 FINA 8.364,47 EUR — 8.364,47 EUR 4.214,45 EUR — 4.150,02 EUR
2022 FINA 60.124,00 HRK — 60.124,00 HRK 30.092,00 HRK — 30.032,00 HRK

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+12.6%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

2.17

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

46.2%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+41.2%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • MONIKA MAJDANDŽIĆ Jedini član 100%

Uprava (1)

  • MONIKA MAJDANDŽIĆ Član uprave 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • MONIKA MAJDANDŽIĆ Član uprave 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • MONIKA MAJDANDŽIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AA+

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 93 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

92.8
AA+
Nizak rizik

Indeks plaćanja

100 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

93 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

46.2%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
39. percentil
Bolje od 39% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
53.8
39 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima dobru povijest financijskog izvještavanja (4 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 2.17. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 99.4%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 12.6%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 53.8%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Visoka efikasnost imovine

Koeficijent obrta imovine iznosi 2.80. Tvrtka učinkovito koristi svoju imovinu za generiranje prihoda.

Slične tvrtke — Djelatnosti restorana

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka M.M. Moka & Foodie j.d.o.o. pripada djelatnosti Djelatnosti restorana (NACE 56.11). To je pretežita djelatnost za 757 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Djelatnosti restorana

Česta pitanja o tvrtki M.M. Moka & Foodie j.d.o.o.

Što je M.M. Moka & Foodie j.d.o.o.?
M.M. Moka & Foodie j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Šaini - Saini 27, Kmeti - Metti. OIB tvrtke je 88989291533. Osnovana je 12.04.2022. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je djelatnosti restorana . Ukupno ima 26 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi M.M. Moka & Foodie j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Šaini - Saini 27, 52470 Kmeti - Metti. Adresa pripada općini/gradu Umag - Umago. Tvrtka posluje u Istarska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 50-100 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član uprave, 1 jedini član. Član uprave tvrtke je MONIKA MAJDANDŽIĆ. Jedini član tvrtke je MONIKA MAJDANDŽIĆ. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 4 godine, od 12.04.2022. godine. Temeljni kapital iznosi 10,00 HRK. Dostupno je 4 godišnjih financijskih izvještaja (2022–2025) za detaljnu analizu poslovanja.