M.M. SJAJ d.o.o., Ivanić-Grad

za proizvodnju, promet i usluge

Ulica Franje Jurinca 112, Ivanić-Grad

M.M. SJAJ d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica Franje Jurinca 112, Ivanić-Grad osnovana 11.08.2009. godine.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 41.147 EUR, što je 49,8 % manje nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 10.183 EUR (neto marža 24,7 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 101.806 EUR.

OIB: 62670210495
MBS: 080704367
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 11.08.2009
EUID HRSR.080704367
Adresa sjedišta Ulica Franje Jurinca 112
Poštanski broj i mjesto 10310 Ivanić-Grad
Županija Zagrebačka županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Zagrebu
Zadnja promjena u registru 03.12.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (22)

  • • projektiranje, građenje, uporaba i uklanjanje građevina
  • • nadzor nad gradnjom
  • • stručni poslovi prostornog uređenja
  • • poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
  • • posredovanje u prometu nekretnina
  • • poslovanje nekretninama
  • • kupnja i prodaja robe
  • • održavanje i popravak motornih vozila

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

10-50 tis. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 41.147,03 EUR -49.8% 29.832,98 EUR 11.314,05 EUR 1.131,41 EUR 10.182,64 EUR
2024 FINA 81.889,66 EUR +12.3% 67.921,65 EUR 13.968,01 EUR 1.396,80 EUR 12.571,21 EUR
2023 FINA 72.905,34 EUR +150.2% 60.273,47 EUR 12.631,87 EUR 1.151,49 EUR 11.480,38 EUR
2022 FINA 219.524,00 HRK -6.7% 233.614,00 HRK -14.090,00 HRK — -14.090,00 HRK
2021 FINA 235.410,00 HRK +43.1% 215.230,00 HRK 20.180,00 HRK — 20.180,00 HRK
2020 FINA 164.539,00 HRK +7.7% 176.304,00 HRK -11.765,00 HRK — -11.765,00 HRK
2019 FINA 152.746,00 HRK +14.1% 144.009,00 HRK 8.737,00 HRK — 8.737,00 HRK
2018 FINA 133.902,00 HRK -42.4% 189.345,00 HRK -55.443,00 HRK — -55.443,00 HRK
2017 FINA 232.615,00 HRK +9.7% 212.377,00 HRK 20.238,00 HRK 2.428,00 HRK 17.810,00 HRK
2016 FINA 212.109,00 HRK -1.8% 209.754,00 HRK 2.355,00 HRK 471,00 HRK 1.884,00 HRK
2015 FINA 216.099,00 HRK -19.7% 213.703,00 HRK 2.396,00 HRK — 2.396,00 HRK
2014 FINA 269.072,00 HRK +57.9% 228.946,00 HRK 40.126,00 HRK — 40.126,00 HRK
2013 FINA 170.376,00 HRK -44.4% 212.801,00 HRK -42.425,00 HRK — -42.425,00 HRK
2012 FINA 306.388,00 HRK +40.4% 251.886,00 HRK 54.502,00 HRK — 54.502,00 HRK
2011 FINA 218.205,00 HRK +117.4% 256.452,00 HRK -38.247,00 HRK — -38.247,00 HRK
2010 FINA 100.389,00 HRK +334671.6% 174.104,00 HRK -73.715,00 HRK — -73.715,00 HRK
2009 FINA 30,00 HRK — — 30,00 HRK — 30,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 101.805,88 EUR 86.644,55 EUR 9.871,37 EUR 26.092,19 EUR 34.615,18 EUR 13.098,51 EUR
2024 FINA 102.860,77 EUR 86.644,55 EUR 15.820,96 EUR 15.909,55 EUR 50.286,05 EUR 8.665,17 EUR
2023 FINA 115.303,06 EUR 97.066,55 EUR 17.841,25 EUR 2.186,85 EUR 96.086,05 EUR 7.030,16 EUR
2022 FINA 874.507,00 HRK 798.572,00 HRK 72.957,00 HRK -70.022,00 HRK 883.565,00 HRK 60.964,00 HRK
2021 FINA 876.342,00 HRK 817.808,00 HRK 58.534,00 HRK -55.931,00 HRK 341.474,00 HRK 590.799,00 HRK
2020 FINA 901.279,00 HRK 837.044,00 HRK 64.235,00 HRK -76.111,00 HRK -84.346,00 HRK —
2019 FINA 906.191,00 HRK 845.370,00 HRK 60.821,00 HRK -64.346,00 HRK -93.083,00 HRK —
2018 FINA 896.424,00 HRK 857.686,00 HRK 38.738,00 HRK -73.083,00 HRK -37.640,00 HRK —
2017 FINA 940.086,00 HRK 896.842,00 HRK 43.244,00 HRK -17.640,00 HRK -55.450,00 HRK —
2016 FINA 1.026.795,00 HRK 967.563,00 HRK 59.232,00 HRK -35.449,00 HRK -57.333,00 HRK —
2015 FINA 1.016.175,00 HRK 973.504,00 HRK — -37.333,00 HRK — —
2014 FINA 1.022.417,00 HRK 979.446,00 HRK — -39.729,00 HRK — —
2013 FINA 938.709,00 HRK 896.964,00 HRK — -79.855,00 HRK — —
2012 FINA 1.014.402,00 HRK 946.384,00 HRK — -37.430,00 HRK — —
2011 FINA 1.024.546,00 HRK 1.001.799,00 HRK — -91.932,00 HRK — —
2010 FINA 1.065.592,00 HRK 1.057.450,00 HRK — -53.685,00 HRK — —
2009 FINA 1.135.089,00 HRK 1.048.734,00 HRK 86.355,00 HRK 20.030,00 HRK 537.994,00 HRK 577.065,00 HRK

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+24.7%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

0.75

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

46.9%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

-49.8%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • MLADEN MARIJAŠEVIĆ Jedini član 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • MLADEN MARIJAŠEVIĆ Direktor 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • MLADEN MARIJAŠEVIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AA--

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 83 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

79.3
AA--
Nizak rizik

Indeks plaćanja

10 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

82 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

46.9%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
15. percentil
Bolje od 15% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
62.6
16.7 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Kritična likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.75. Kratkotrajna imovina (9871 €) ne pokriva kratkoročne obveze (13099 €).

Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.

Niska gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 4.9% (4994 € od 101806 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.

Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.

Stagnacija prihoda

Prihodi ne pokazuju trend rasta u odnosu na prethodno razdoblje.

Razvijte strategiju rasta - novi proizvodi, tržišta ili usluge.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (17 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 24.7%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Izvrsna operativna efikasnost

Operativna marža iznosi 27.5%. Tvrtka ima izuzetno učinkovitu osnovnu djelatnost.

Slične tvrtke — Organizacija izvedbe projekata za zgrade

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka M.M. SJAJ d.o.o. pripada djelatnosti Organizacija izvedbe projekata za zgrade (NACE 68.12). To je pretežita djelatnost za 13.300 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Organizacija izvedbe projekata za zgrade

Česta pitanja o tvrtki M.M. SJAJ d.o.o.

Što je M.M. SJAJ d.o.o.?
M.M. SJAJ d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica Franje Jurinca 112, Ivanić-Grad. OIB tvrtke je 62670210495. Osnovana je 11.08.2009. godine.
Gdje se nalazi M.M. SJAJ d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Ulica Franje Jurinca 112, 10310 Ivanić-Grad. Tvrtka posluje u Zagrebačka županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 10-50 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 jedini član. Direktor tvrtke je MLADEN MARIJAŠEVIĆ. Jedini član tvrtke je MLADEN MARIJAŠEVIĆ. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 17 godina, od 11.08.2009. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 17 godišnjih financijskih izvještaja (2009–2025) za detaljnu analizu poslovanja.