MAČ d.o.o., Pula
MAČ društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama, građevinarstvo i usluge
MAČ d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Argonautska ulica - Via degli Argonauti 28, Pula osnovana 10.11.2014. godine.
U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 54.088 EUR, što je 93,2 % više nego u 2024. Prihodi rastu drugu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 36.699 EUR (neto marža 67,9 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 174.218 EUR.
Registarski podaci
| Pravni oblik | Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) |
| Datum osnivanja | 10.11.2014 |
| EUID | HRSR.040337780 |
| Adresa sjedišta | Argonautska ulica - Via degli Argonauti 28 |
| Poštanski broj i mjesto | 52100 Pula |
| Općina / grad | Pula - Pola |
| Županija | Istarska županija |
| Status u registru | Redovan |
| Nadležni sud | Trgovački sud u Osijeku |
| Zadnja promjena u registru | 01.02.2025 |
| Podaci ažurirani | 13.09.2026 |
| Službeni izvor | Provjeri u Sudskom registru |
Djelatnosti (41)
- • poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- • posredovanje u prometu nekretnina
- • poslovanje nekretninama
- • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- • kupnja i prodaja robe
- • pružanje usluga u trgovini
- • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu zastupanje inozemnih tvrtki
- • djelatnost javnoga cestovnog prijevoza putnika ili tereta u unutarnjem cestovnom prometu
Financije — zadnja godina 2025
Ukupni prihodi
50-100 tis. EUR
Ukupna aktiva
100-500 tis. EUR
Rezultat poslovanja
Dobit
Račun dobiti i gubitka po godinama
| Godina | Ukupni prihodi | YoY | Ukupni rashodi | Dobit/gub. prije por. | Porez | Dobit/gub. razdoblja |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 54.087,71 EUR | +93.2% | 17.353,29 EUR | 36.734,42 EUR | 35,26 EUR | 36.699,16 EUR |
| 2024 FINA | 28.000,00 EUR | +2124.9% | 14.589,54 EUR | 13.410,46 EUR | — | 13.410,46 EUR |
| 2023 FINA | 1.258,47 EUR | -99.7% | 12.365,88 EUR | -11.107,41 EUR | — | -11.107,41 EUR |
| 2022 FINA | 3.206.785,00 HRK | +53.4% | 779.590,00 HRK | 2.427.195,00 HRK | — | 2.427.195,00 HRK |
| 2021 FINA | 2.090.427,00 HRK | +30004% | 3.224.735,00 HRK | -1.134.308,00 HRK | — | -1.134.308,00 HRK |
| 2020 FINA | 6.944,00 HRK | +2867.3% | 1.591.916,00 HRK | -1.584.972,00 HRK | — | -1.584.972,00 HRK |
| 2019 FINA | 234,00 HRK | -93% | 36.491,00 HRK | -36.257,00 HRK | — | -36.257,00 HRK |
| 2018 FINA | 3.347,00 HRK | — | 4.915,00 HRK | -1.568,00 HRK | — | -1.568,00 HRK |
| 2017 FINA | — | — | 2.028,00 HRK | -2.028,00 HRK | — | -2.028,00 HRK |
| 2016 FINA | — | — | 3.720,00 HRK | -3.720,00 HRK | — | -3.720,00 HRK |
| 2015 FINA | 1.251.109,00 HRK | — | 1.418.134,00 HRK | -167.025,00 HRK | 279,00 HRK | -167.304,00 HRK |
| 2014 FINA | — | — | 42,00 HRK | -42,00 HRK | — | -42,00 HRK |
Bilanca po godinama
| Godina | Ukupna aktiva | Dugotrajna imovina | Kratkotrajna imovina | Kapital i rezerve | Dug. obveze | Kratk. obveze |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 174.217,53 EUR | 146.357,47 EUR | 27.860,06 EUR | -2.280.967,75 EUR | 1.939.101,36 EUR | 82.892,44 EUR |
| 2024 FINA | 200.668,73 EUR | 173.185,02 EUR | 27.483,71 EUR | -2.317.666,91 EUR | 1.993.188,80 EUR | 91.955,36 EUR |
| 2023 FINA | 183.698,92 EUR | 173.185,02 EUR | 10.513,90 EUR | -2.331.077,37 EUR | 1.993.188,80 EUR | 88.396,01 EUR |
| 2022 FINA | 1.377.160,00 HRK | 1.304.862,00 HRK | 72.298,00 HRK | -17.479.815,00 HRK | 15.017.681,00 HRK | 575.413,00 HRK |
| 2021 FINA | 1.999.942,00 HRK | 853.000,00 HRK | 1.146.942,00 HRK | -19.907.010,00 HRK | 18.150.753,00 HRK | 492.318,00 HRK |
| 2020 FINA | 2.107.378,00 HRK | 853.000,00 HRK | 1.254.378,00 HRK | -18.773.859,00 HRK | -17.208.887,00 HRK | — |
| 2019 FINA | 2.084.533,00 HRK | 2.070.546,00 HRK | 13.987,00 HRK | -22.460,00 HRK | -6.202,00 HRK | — |
| 2018 FINA | 2.167.221,00 HRK | 2.070.546,00 HRK | 96.675,00 HRK | 13.798,00 HRK | -4.634,00 HRK | — |
| 2017 FINA | 2.168.072,00 HRK | 2.070.546,00 HRK | 97.526,00 HRK | 15.366,00 HRK | -2.606,00 HRK | — |
| 2016 FINA | 2.118.603,00 HRK | 2.070.546,00 HRK | 48.057,00 HRK | 17.394,00 HRK | 1.114,00 HRK | — |
| 2015 FINA | 49.384.052,00 HRK | 47.958.454,00 HRK | — | -131.306,00 HRK | — | — |
| 2014 FINA | 20.000,00 HRK | — | — | 19.958,00 HRK | — | — |
Pokazatelji (2025)
Neto marža
+67.9%
Neto P/L / Ukupni prihodi
Tekuća likvidnost
0.34
Kratk. imovina / Kratk. obveze
Zaduženost
1160.6%
Ukupne obveze / Aktiva
Rast prihoda YoY
+93.2%
Promjena u odnosu na prethodnu godinu
Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).
Pristupite detaljnim podacima
Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.
Osobe i vlasništvo
Osnivači (1)
- BRICK LTD, Sejšeli, Broj iz registra: 221642, Naziv registra: Republika Sejšeli, Registar međunarodnih poslovnih tvrtki, Nadležno tijelo: Republika Sejšeli, Registar međunarodnih poslovnih tvrtki Član društva
Uprava (1)
- CLAUDIO CAVALIERI Član uprave 100%
Osobe ovlaštene za zastupanje (1)
- CLAUDIO CAVALIERI Član uprave 100%
Stvarni vlasnici (1)
- CLAUDIO CAVALIERI 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Italija
Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).
Bonitetna ocjena
Razina rizika
Umjeren
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Detaljnost profila
ⓘProfil sadrži većinu očekivanih podataka.
Bonitet
Bonitetna ocjena
Ažurirano: 14.10.2026.
Indeks plaćanja
Brzina plaćanja obveza
Financijska stabilnost
Pokazatelj stabilnosti
Omjer zaduženosti
Udio duga u kapitalu
Usporedba s industrijom
Preporuke i analiza
Kritična likvidnost
Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.34. Kratkotrajna imovina (27860 €) ne pokriva kratkoročne obveze (82892 €).
Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.
Visoka zaduženost
Omjer zaduženosti iznosi 1160.6%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.
Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.
Kritično nizak kapital
Udio vlastitog kapitala iznosi samo -1309.3%. Tvrtka je pretežno financirana dugom.
Hitno ojačajte kapitalnu bazu dokapitalizacijom ili zadržavanjem dobiti.
Niska gotovinska pozicija
Udio gotovine u aktivi iznosi 0.2% (413 € od 174218 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.
Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.
Redovito financijsko izvještavanje
Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (13 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.
Dobra profitabilnost
Neto profitna marža iznosi 67.9%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Povezane tvrtke
Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.
Tvrtke na istoj adresi (21)
Ostale tvrtke registrirane na adresi Argonautska ulica - Via degli Argonauti 28, Pula - Pola.
-
Pula
-
Pula
-
Pula
-
Pula
-
Pula
-
Pula
-
Pula
-
Pula
Prikazano 8 od 21.
Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.
Slične tvrtke — Prijenos električne energije
Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka MAČ d.o.o. pripada djelatnosti Prijenos električne energije (NACE 35.13). To je pretežita djelatnost za 41 tvrtku u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.
- • ALICE d.o.o. Pula
- • AKREJ d. o. o. Pula
- • GALEBOVA SUZA d.o.o. Zagreb
- • AUTO-VIKA d.o.o. Čakovec
- • PROFI TRANS (PTG) d. o. o. Kukuljanovo
- • REMIX d.o.o. Osijek
- • PLENITUDE EKO d.o.o. Poreč - Parenzo
- • Solarni Grad d.o.o. Zagreb