MANDOX PRODUCTION d.o.o., Šenkovec

MANDOX PRODUCTION društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, usluge i proizvodnju

Naselje dr. Vlatka Mačka 33, Šenkovec

MANDOX PRODUCTION d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Naselje dr. Vlatka Mačka 33, Šenkovec osnovana 24.07.2018. godine. Glavna djelatnost tvrtke je proizvodnja brava i okova.

Poslovna godina zaključena je s gubitkom od 122 EUR. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 204 EUR.

OIB: 76766183855
MBS: 070163392
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 24.07.2018
EUID HRSR.070163392
Adresa sjedišta Naselje dr. Vlatka Mačka 33
Poštanski broj i mjesto 10292 Šenkovec
Županija Međimurska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 29.05.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (37)

Glavna: proizvodnja brava i okova (NKD 25.62)

NACE klasifikacija:

Područje C: PRERAĐIVAČKA INDUSTRIJA

Odjeljak 25: Proizvodnja gotovih metalnih proizvoda, osim strojeva i opreme

Razred 25.62: Proizvodnja brava i okova

  • • kupnja i prodaja robe
  • • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • • pružanje usluga u trgovini
  • • zastupanje inozemnih tvrtki
  • • savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  • • stručne, znanstvene i tehničke djelatnosti
  • • promidžba (reklama i propaganda)
  • • istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja

Financije — zadnja godina 2025

Ukupna aktiva

do 10 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Gubitak

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA — — 122,10 EUR -122,10 EUR — -122,10 EUR
2024 FINA — — 123,36 EUR -123,36 EUR — -123,36 EUR
2023 FINA 0,05 EUR -100% 2.905,95 EUR -2.905,90 EUR — -2.905,90 EUR
2022 FINA 14.289,00 HRK -92.7% 98.830,00 HRK -84.541,00 HRK — -84.541,00 HRK
2021 FINA 195.333,00 HRK +312.4% 283.745,00 HRK -88.412,00 HRK — -88.412,00 HRK
2020 FINA 47.365,00 HRK -16.5% 92.182,00 HRK -44.817,00 HRK — -44.817,00 HRK
2019 FINA 56.696,00 HRK +78.7% 51.018,00 HRK 5.678,00 HRK 681,00 HRK 4.997,00 HRK
2018 FINA 31.730,00 HRK — 28.803,00 HRK 2.927,00 HRK 351,00 HRK 2.576,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 204,07 EUR — 204,07 EUR -28.394,81 EUR — 28.598,88 EUR
2024 FINA 219,17 EUR — 219,17 EUR -28.272,71 EUR — 28.491,88 EUR
2023 FINA 206,42 EUR — 206,42 EUR -28.149,35 EUR — 28.355,77 EUR
2022 FINA 3.134,00 HRK — 3.134,00 HRK -190.197,00 HRK — 193.331,00 HRK
2021 FINA 16.020,00 HRK — 16.020,00 HRK -105.656,00 HRK — 121.676,00 HRK
2020 FINA 14.092,00 HRK — 14.092,00 HRK -17.244,00 HRK 7.573,00 HRK —
2019 FINA 33.395,00 HRK — 33.395,00 HRK 27.573,00 HRK 2.576,00 HRK —
2018 FINA 36.532,00 HRK — 36.532,00 HRK 22.576,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Tekuća likvidnost

0.01

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

14014.3%

Ukupne obveze / Aktiva

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • DEAN PANIĆ Ostalo 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • Dean Panić Direktor 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • DEAN PANIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

C

Razina rizika

Visok

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 88 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

24
C
Visok rizik

Indeks plaćanja

10 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

30 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

14014.3%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
7. percentil
Bolje od 7% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
67.2
43.2 bodova ispod prosjeka

Preporuke i analiza

Kritična likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.01. Kratkotrajna imovina (204 €) ne pokriva kratkoročne obveze (28599 €).

Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.

Visoka zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi 14014.3%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.

Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.

Kritično nizak kapital

Udio vlastitog kapitala iznosi samo -13914.3%. Tvrtka je pretežno financirana dugom.

Hitno ojačajte kapitalnu bazu dokapitalizacijom ili zadržavanjem dobiti.

Negativan rezultat

Tvrtka je ostvarila gubitak od 122 € u promatranom razdoblju.

Analizirajte uzroke gubitka i razvijte plan povratka u profitabilnost.

Niska gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 0.2% (0 € od 204 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.

Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.

Stagnacija prihoda

Prihodi ne pokazuju trend rasta u odnosu na prethodno razdoblje.

Razvijte strategiju rasta - novi proizvodi, tržišta ili usluge.

Slične tvrtke — Proizvodnja brava i okova

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka MANDOX PRODUCTION d.o.o. pripada djelatnosti Proizvodnja brava i okova (NACE 25.62). To je pretežita djelatnost za 204 tvrtke u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Proizvodnja brava i okova

Česta pitanja o tvrtki MANDOX PRODUCTION d.o.o.

Što je MANDOX PRODUCTION d.o.o.?
MANDOX PRODUCTION d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Naselje dr. Vlatka Mačka 33, Šenkovec. OIB tvrtke je 76766183855. Osnovana je 24.07.2018. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je proizvodnja brava i okova . Ukupno ima 37 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi MANDOX PRODUCTION d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Naselje dr. Vlatka Mačka 33, 10292 Šenkovec. Tvrtka posluje u Međimurska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Tvrtka je poslovala s gubitkom u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 ostali. Direktor tvrtke je Dean Panić. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 8 godina, od 24.07.2018. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 8 godišnjih financijskih izvještaja (2018–2025) za detaljnu analizu poslovanja.