MARMAC PROGRES d.o.o., Novi Golubovec

za klesarstvo, graditeljstvo i usluge

Novi Golubovec 6, Novi Golubovec

MARMAC PROGRES d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Novi Golubovec 6, Novi Golubovec osnovana 27.10.2016. godine. Glavna djelatnost tvrtke je rezanje, oblikovanje i obrada kamena.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 363.439 EUR, što je 11,6 % više nego u 2024. Prihodi rastu šestu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 40.704 EUR (neto marža 11,2 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 307.511 EUR.

OIB: 26309826181
MBS: 081058114
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 27.10.2016
EUID HRSR.081058114
Adresa sjedišta Novi Golubovec 6
Poštanski broj i mjesto 49255 Novi Golubovec
Županija Krapinsko-zagorska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Zagrebu
Zadnja promjena u registru 30.04.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (27)

Glavna: rezanje, oblikovanje i obrada kamena (NKD 23.70)

NACE klasifikacija:

Područje C: PRERAĐIVAČKA INDUSTRIJA

Odjeljak 23: Proizvodnja ostalih nemetalnih mineralnih proizvoda

Razred 23.70: Rezanje, oblikovanje i obrada kamena

  • • rezanje, oblikovanje i obrada kamena
  • • proizvodnja proizvoda od betona, gipsa (sadre) i umjetnog kamena
  • • izrada ukrasnih predmeta od kamena
  • • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  • • energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
  • • izvođenje investicijskih radova u inozemstvu i ustupanje istih inozemnim pravnim osobama u rh
  • • djelatnost prijevoza tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
  • • prijevoz za vlastite potrebe

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 363.439,17 EUR +11.6% 316.157,86 EUR 47.281,31 EUR 6.577,18 EUR 40.704,13 EUR
2024 FINA 325.785,95 EUR +36.8% 268.783,81 EUR 57.002,14 EUR 6.883,18 EUR 50.118,96 EUR
2023 FINA 238.158,94 EUR +62.4% 229.298,49 EUR 8.860,45 EUR 1.812,23 EUR 7.048,22 EUR
2022 FINA 1.105.063,00 HRK +119.9% 992.540,00 HRK 112.523,00 HRK 12.823,00 HRK 99.700,00 HRK
2021 FINA 502.524,00 HRK +134.1% 483.659,00 HRK 18.865,00 HRK 1.535,00 HRK 17.330,00 HRK
2020 FINA 214.698,00 HRK +94.8% 179.790,00 HRK 34.908,00 HRK 4.189,00 HRK 30.719,00 HRK
2019 FINA 110.213,00 HRK -78.5% 105.629,00 HRK 4.584,00 HRK 550,00 HRK 4.034,00 HRK
2018 FINA 512.453,00 HRK +71.1% 511.176,00 HRK 1.277,00 HRK 153,00 HRK 1.124,00 HRK
2017 FINA 299.473,00 HRK — 219.351,00 HRK 80.122,00 HRK 9.615,00 HRK 70.507,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 307.510,77 EUR 144.873,05 EUR 159.689,32 EUR 130.177,80 EUR 146.715,14 EUR 30.617,83 EUR
2024 FINA 332.593,23 EUR 213.286,78 EUR 119.306,45 EUR 89.473,67 EUR 181.082,10 EUR 62.037,46 EUR
2023 FINA 259.726,63 EUR 188.990,06 EUR 70.736,57 EUR 39.354,71 EUR 180.043,02 EUR 40.328,90 EUR
2022 FINA 939.049,00 HRK 631.280,00 HRK 307.769,00 HRK 243.413,00 HRK 356.879,00 HRK 338.757,00 HRK
2021 FINA 557.024,00 HRK 234.789,00 HRK 322.235,00 HRK 143.714,00 HRK 187.400,00 HRK 225.910,00 HRK
2020 FINA 292.780,00 HRK 102.382,00 HRK 190.398,00 HRK 126.384,00 HRK 75.665,00 HRK —
2019 FINA 189.017,00 HRK — 189.017,00 HRK 95.665,00 HRK 71.632,00 HRK —
2018 FINA 175.895,00 HRK — 175.895,00 HRK 91.631,00 HRK 70.507,00 HRK —
2017 FINA 330.074,00 HRK 1.246,00 HRK 328.828,00 HRK 90.507,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+11.2%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

5.22

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

57.7%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+11.6%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • ANĐELKO MACAN Jedini član 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • ANĐELKO MACAN Direktor 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • ANĐELKO MACAN 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 89 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

98.3
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

90 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

80 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

57.7%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
83. percentil
Bolje od 83% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
68.2
30.1 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (9 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 5.22. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 11.2%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Uravnotežena struktura duga

Samo 17.3% duga je kratkoročno. Dugoročno financiranje pruža stabilnost i predvidivost.

Slične tvrtke — Rezanje, oblikovanje i obrada kamena

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka MARMAC PROGRES d.o.o. pripada djelatnosti Rezanje, oblikovanje i obrada kamena (NACE 23.70). To je pretežita djelatnost za 246 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Rezanje, oblikovanje i obrada kamena

Česta pitanja o tvrtki MARMAC PROGRES d.o.o.

Što je MARMAC PROGRES d.o.o.?
MARMAC PROGRES d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Novi Golubovec 6, Novi Golubovec. OIB tvrtke je 26309826181. Osnovana je 27.10.2016. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je rezanje, oblikovanje i obrada kamena . Ukupno ima 27 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi MARMAC PROGRES d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Novi Golubovec 6, 49255 Novi Golubovec. Tvrtka posluje u Krapinsko-zagorska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 jedini član. Direktor tvrtke je ANĐELKO MACAN. Jedini član tvrtke je ANĐELKO MACAN. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 9 godina, od 27.10.2016. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 9 godišnjih financijskih izvještaja (2017–2025) za detaljnu analizu poslovanja.