MARTAL d.o.o., Kaštel Sućurac

za turizam i građenje

Cesta dr. Franje Tuđmana 9, Kaštel Sućurac

MARTAL d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Cesta dr. Franje Tuđmana 9, Kaštel Sućurac osnovana 13.07.2017. godine. Glavna djelatnost tvrtke je odmarališta i slični objekti za kraći odmor.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 116.697 EUR, što je 22,8 % više nego u 2024. Prihodi rastu petu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 73.869 EUR (neto marža 63,3 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 521.571 EUR.

OIB: 91976816556
MBS: 060368405
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 13.07.2017
EUID HRSR.060368405
Adresa sjedišta Cesta dr. Franje Tuđmana 9
Poštanski broj i mjesto 21212 Kaštel Sućurac
Općina / grad Kaštela
Županija Splitsko-dalmatinska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 25.09.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (36)

Glavna: odmarališta i slični objekti za kraći odmor (NKD 55.20)

NACE klasifikacija:

Područje I: SMJEŠTAJ TE PRIPREMA I USLUŽIVANJE HRANE

Odjeljak 55: Smještaj

Razred 55.20: Odmarališta i slični objekti za kraći odmor

  • • turističke usluge u nautičkom turizmu
  • • turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
  • • ostale turističke usluge
  • • turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
  • • pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
  • • pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
  • • organiziranje kongresa, seminara, sajmova, izložbi, promocija, revija, koncerata, priredbi i zabavnih manifestacija
  • • obavljanje djelatnosti iznajmljivanja jahti ili brodica sa ili bez posade (charter)

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

500 tis. - 1 mil. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 116.697,16 EUR +22.8% 34.596,71 EUR 82.100,45 EUR 8.231,07 EUR 73.869,38 EUR
2024 FINA 95.016,00 EUR +21.7% 34.758,06 EUR 60.257,94 EUR 6.025,79 EUR 54.232,15 EUR
2023 FINA 78.095,56 EUR +11.5% 34.492,23 EUR 43.603,33 EUR 4.360,33 EUR 39.243,00 EUR
2022 FINA 527.589,00 HRK +9.1% 282.621,00 HRK 244.968,00 HRK 24.497,00 HRK 220.471,00 HRK
2021 FINA 483.639,00 HRK +23773948.1% 213.565,00 HRK 270.074,00 HRK 26.396,00 HRK 243.678,00 HRK
2020 FINA 2,00 HRK 0% 2.006,00 HRK -2.004,00 HRK — -2.004,00 HRK
2019 FINA 2,00 HRK +107.7% 1.766,00 HRK -1.764,00 HRK — -1.764,00 HRK
2018 FINA 1,00 HRK — 1.733,00 HRK -1.732,00 HRK — -1.732,00 HRK
2017 FINA — — 607,00 HRK -607,00 HRK — -607,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 521.571,19 EUR 330.575,52 EUR 190.995,67 EUR 515.657,09 EUR — 5.914,10 EUR
2024 FINA 446.909,36 EUR 363.716,43 EUR 83.192,93 EUR 441.787,71 EUR — 5.121,65 EUR
2023 FINA 588.052,46 EUR 396.867,34 EUR 191.185,12 EUR 580.737,38 EUR — 7.315,08 EUR
2022 FINA 4.099.378,00 HRK 3.149.181,00 HRK 950.197,00 HRK 4.079.889,00 HRK — 19.489,00 HRK
2021 FINA 3.898.290,00 HRK 3.395.778,00 HRK 502.512,00 HRK 3.859.418,00 HRK — 38.872,00 HRK
2020 FINA 14.570,00 HRK — 14.570,00 HRK 13.893,00 HRK -4.103,00 HRK —
2019 FINA 16.571,00 HRK — 16.571,00 HRK 15.897,00 HRK -2.339,00 HRK —
2018 FINA 18.416,00 HRK — 18.416,00 HRK 17.661,00 HRK -607,00 HRK —
2017 FINA 19.793,00 HRK — 19.793,00 HRK 19.393,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+63.3%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

32.29

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

1.1%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+22.8%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (2)

  • ANTE HRGA Član društva 50%
  • NEVENKA HRGA Član društva 50%

Uprava (1)

  • NEVENKA HRGA Član uprave 50%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • NEVENKA HRGA Član uprave 50%

Stvarni vlasnici (2)

  • NEVENKA HRGA 50% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
  • ANTE HRGA 50% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 93 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

100 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

95 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

1.1%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
86. percentil
Bolje od 86% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
62.5
37.5 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Niska iskorištenost imovine

Koeficijent obrta imovine iznosi samo 0.22. Velika imovina generira relativno male prihode.

Analizirajte iskorištenost imovine i razmotrite optimizaciju ili prodaju neproduktivne imovine.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (9 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 32.29. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 36.6%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 1.1%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 63.3%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Povezane preko osoba (1)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Tvrtke na istoj adresi (1)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Cesta dr. Franje Tuđmana 9, Kaštela.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Odmarališta i slični objekti za kraći odmor

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka MARTAL d.o.o. pripada djelatnosti Odmarališta i slični objekti za kraći odmor (NACE 55.20). To je pretežita djelatnost za 4.711 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Odmarališta i slični objekti za kraći odmor

Česta pitanja o tvrtki MARTAL d.o.o.

Što je MARTAL d.o.o.?
MARTAL d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Cesta dr. Franje Tuđmana 9, Kaštel Sućurac. OIB tvrtke je 91976816556. Osnovana je 13.07.2017. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je odmarališta i slični objekti za kraći odmor . Ukupno ima 36 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi MARTAL d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Cesta dr. Franje Tuđmana 9, 21212 Kaštel Sućurac. Adresa pripada općini/gradu Kaštela. Tvrtka posluje u Splitsko-dalmatinska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 2 člana društva, 1 član uprave. Član uprave tvrtke je NEVENKA HRGA. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 9 godina, od 13.07.2017. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 9 godišnjih financijskih izvještaja (2017–2025) za detaljnu analizu poslovanja.