MaVa razvoj d.o.o., Zagreb

za usluge

Kamenarski breg 3, Zagreb

MaVa razvoj d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Kamenarski breg 3, Zagreb osnovana 17.01.2019. godine. Glavna djelatnost tvrtke je ostalo obrazovanje i poučavanje, d. n..

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 359.021 EUR, što je 1.155,8 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s gubitkom od 522.359 EUR, nakon dobiti u 2024. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 15,8 mil. EUR.

OIB: 95030433545
MBS: 081219272
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 17.01.2019
EUID HRSR.081219272
Adresa sjedišta Kamenarski breg 3
Poštanski broj i mjesto 10000 Zagreb
Županija Grad Zagreb
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Zagrebu
Zadnja promjena u registru 02.02.2025
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (88)

Glavna: ostalo obrazovanje i poučavanje, d. n. (NKD 85.59)

NACE klasifikacija:

Područje P: OBRAZOVANJE

Odjeljak 85: Obrazovanje

Razred 85.59: Ostalo obrazovanje i poučavanje, d. n.

  • • organiziranje sajmova, priredbi, kongresa, koncerata, promocija, zabavnih manifestacija, izložaba, seminara, tečajeva i tribina
  • • priprema i organizacija te javno izvođenje dramskih, glazbeno-scenskih, lutkarskih i drugih scenskih djela (scenska i glazbeno-scenska djela)
  • • poduka iz stranih jezika
  • • poduka iz jezika, glasa i govora
  • • poduka iz glazbe
  • • poduka iz plesa
  • • promidžba (reklama i propaganda)
  • • istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

10-50 mil. EUR

Rezultat poslovanja

Gubitak

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 359.020,58 EUR +115481.9% 903.737,27 EUR -544.716,69 EUR -22.357,47 EUR -522.359,22 EUR
2024 FINA 310,62 EUR -18.7% 51,74 EUR 258,88 EUR — 258,88 EUR
2023 FINA 382,22 EUR -78.2% 40,11 EUR 342,11 EUR — 342,11 EUR
2022 FINA 13.230,00 HRK -71.8% 875,00 HRK 12.355,00 HRK — 12.355,00 HRK
2021 FINA 46.985,00 HRK -69.4% 80.644,00 HRK -33.659,00 HRK — -33.659,00 HRK
2020 FINA 153.528,00 HRK +48.8% 111.542,00 HRK 41.986,00 HRK 5.117,00 HRK 36.869,00 HRK
2019 FINA 103.208,00 HRK — 75.862,00 HRK 27.346,00 HRK 3.386,00 HRK 23.960,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 15.837.551,66 EUR 15.539.941,23 EUR 297.610,43 EUR -513.857,92 EUR 12.794.306,75 EUR 3.557.102,83 EUR
2024 FINA 12.721,14 EUR — 12.721,14 EUR 8.501,30 EUR — 4.219,84 EUR
2023 FINA 12.410,52 EUR — 12.410,52 EUR 8.242,42 EUR — 4.168,10 EUR
2022 FINA 90.627,00 HRK — 90.627,00 HRK 59.525,00 HRK — 31.102,00 HRK
2021 FINA 88.282,00 HRK — 88.282,00 HRK 47.170,00 HRK — 41.111,00 HRK
2020 FINA 98.970,00 HRK — 98.970,00 HRK 80.829,00 HRK 23.960,00 HRK —
2019 FINA 72.287,00 HRK — 72.287,00 HRK 43.960,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

-145.5%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

0.08

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

103.2%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+115481.9%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (2)

  • REAL ESTATE PORTFOLIO d.o.o. za poslovanje nekretninama, pod MBS: 081675836, upisan kod: Trgovački sud u Zagrebu Jedini član
  • BOSQAR dioničko društvo za upravljanje društvima, pod MBS: 081210030, upisan kod: Trgovački sud u Zagrebu Jedini član

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • Srđan Janićijević Direktor

Stvarni vlasnici (1)

  • VALENTINA OREŠKOVIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

C

Razina rizika

Visok

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 90 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

27
C
Visok rizik

Indeks plaćanja

20 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

42 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

103.2%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
49. percentil
Bolje od 49% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
75.5
48.5 bodova ispod prosjeka

Preporuke i analiza

Kritična likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.08. Kratkotrajna imovina (297610 €) ne pokriva kratkoročne obveze (3557103 €).

Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.

Visoka zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi 103.2%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.

Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.

Kritično nizak kapital

Udio vlastitog kapitala iznosi samo -3.2%. Tvrtka je pretežno financirana dugom.

Hitno ojačajte kapitalnu bazu dokapitalizacijom ili zadržavanjem dobiti.

Kritično negativna operativna marža

Operativna marža iznosi -133.5%. Poslovni rashodi (837214 €) značajno premašuju poslovne prihode (358602 €).

Hitno analizirajte strukturu troškova i razmotrite rezanje operativnih rashoda.

Visok trošak financiranja

Financijski rashodi iznose 18.5% ukupnih prihoda (66523 €). Značajan dio prihoda odlazi na kamate i naknade.

Pregovarajte o povoljnijim uvjetima kredita ili smanjite zaduženost.

Negativan rezultat

Tvrtka je ostvarila gubitak od 522359 € u promatranom razdoblju.

Analizirajte uzroke gubitka i razvijte plan povratka u profitabilnost.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Vlasnički povezane tvrtke (2)

Tvrtke koje se u sudskom registru pojavljuju kao članovi ove tvrtke ili u kojima je ova tvrtka član.

Povezane preko osoba (19)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Prikazano 8 od 19.

Tvrtke na istoj adresi (2)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Kamenarski breg 3, Zagreb.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Ostalo obrazovanje i poučavanje, d. n.

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka MaVa razvoj d.o.o. pripada djelatnosti Ostalo obrazovanje i poučavanje, d. n. (NACE 85.59). To je pretežita djelatnost za 667 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Ostalo obrazovanje i poučavanje, d. n.

Česta pitanja o tvrtki MaVa razvoj d.o.o.

Što je MaVa razvoj d.o.o.?
MaVa razvoj d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Kamenarski breg 3, Zagreb. OIB tvrtke je 95030433545. Osnovana je 17.01.2019. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je ostalo obrazovanje i poučavanje, d. n. . Ukupno ima 88 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi MaVa razvoj d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Kamenarski breg 3, 10000 Zagreb. Tvrtka posluje u Grad Zagreb.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je poslovala s gubitkom u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 2 jedina člana, 1 direktor. Direktor tvrtke je Srđan Janićijević. Jedini član tvrtke je REAL ESTATE PORTFOLIO d.o.o. za poslovanje nekretninama, pod MBS: 081675836, upisan kod: Trgovački sud u Zagrebu. Jedini član tvrtke je BOSQAR dioničko društvo za upravljanje društvima, pod MBS: 081210030, upisan kod: Trgovački sud u Zagrebu. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 7 godina, od 17.01.2019. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 7 godišnjih financijskih izvještaja (2019–2025) za detaljnu analizu poslovanja.