MKM construct d.o.o., Zagreb

MKM construct društvo s ograničenom odgovornošću za za projektiranje, građenje i nadzor nad gradnjom

Ulica Ljudevita Posavskog 34/A, Zagreb

MKM construct d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica Ljudevita Posavskog 34/A, Zagreb osnovana 12.11.2024. godine. Glavna djelatnost tvrtke je radovi na krovištu.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 29.800 EUR, što je 5,4 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 11.762 EUR (neto marža 39,5 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 20.647 EUR.

OIB: 79583670926
MBS: 081616620
Kapital: 2.500,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 12.11.2024
EUID HRSR.081616620
Adresa sjedišta Ulica Ljudevita Posavskog 34/A
Poštanski broj i mjesto 10000 Zagreb
Županija Grad Zagreb
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Zagrebu
Zadnja promjena u registru 12.11.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (17)

Glavna: radovi na krovištu (NKD 43.41)

NACE klasifikacija:

Područje F: GRAĐEVINARSTVO

Odjeljak 43: Specijalizirane građevinske djelatnosti

Razred 43.41: Radovi na krovištu

  • • čišćenje svih vrsta objekta
  • • energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
  • • poslovanje nekretninama
  • • geodetska djelatnost
  • • prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
  • • poljoprivredna djelatnost
  • • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  • • djelatnost tehničkog ispitivanja i analize

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

10-50 tis. EUR

Ukupna aktiva

10-50 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 29.800,00 EUR +441.8% 16.730,74 EUR 13.069,26 EUR 1.306,93 EUR 11.762,33 EUR
2024 FINA 5.500,00 EUR — 1.016,83 EUR 4.483,17 EUR 448,32 EUR 4.034,85 EUR

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 20.646,59 EUR — 20.646,59 EUR 18.297,18 EUR — 2.349,41 EUR
2024 FINA 8.000,00 EUR — 8.000,00 EUR 6.534,85 EUR — 1.465,15 EUR

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+39.5%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

8.79

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

11.4%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+441.8%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • Iva Markuš Ostalo

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • IVA MARKUŠ Direktor

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Nova tvrtka

Tvrtka je osnovana nedavno — prvi godišnji izvještaji tek se očekuju. Prvi godišnji izvještaj očekujemo za 2025.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

100 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

90 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

11.4%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
79. percentil
Bolje od 79% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
64.8
35.2 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 8.79. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 90.4%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 11.4%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 39.5%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 88.6%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Izvrsna operativna efikasnost

Operativna marža iznosi 43.9%. Tvrtka ima izuzetno učinkovitu osnovnu djelatnost.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Tvrtke na istoj adresi (43)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Ulica Ljudevita Posavskog 34, Zagreb.

Prikazano 8 od 43.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Radovi na krovištu

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka MKM construct d.o.o. pripada djelatnosti Radovi na krovištu (NACE 43.41). To je pretežita djelatnost za 422 tvrtke u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Radovi na krovištu

Česta pitanja o tvrtki MKM construct d.o.o.

Što je MKM construct d.o.o.?
MKM construct d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica Ljudevita Posavskog 34/A, Zagreb. OIB tvrtke je 79583670926. Osnovana je 12.11.2024. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je radovi na krovištu . Ukupno ima 17 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi MKM construct d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Ulica Ljudevita Posavskog 34/A, 10000 Zagreb. Tvrtka posluje u Grad Zagreb.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 10-50 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 ostali. Direktor tvrtke je IVA MARKUŠ. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 1 godinu, od 12.11.2024. godine. Temeljni kapital iznosi 2.500,00 EUR. Dostupno je 2 godišnjih financijskih izvještaja (2024–2025) za detaljnu analizu poslovanja.